Renginys

Sullen Guest - Decade of Death Doom. Catalepsia, Druun, Dear Madam

Sullen Guest - Decade of Death Doom. Catalepsia, Druun, Dear Madam


Renginio data: 2023 m. lapkričio 25 d. 18:30

Miestas: Vilnius

Vieta: narauti (Konstitucijos pr. 23, Vilnius)

Kaina: 10 EUR

Aprašymas:

Blausi šviesa sklindanti iš mauzoliejaus – kvietimas. Į sulaužytą sąmonę, į būseną, kuri užėjusį blaško lyg sūkurys jūroj prieš pat nuskęstant… Paminklai jau dešimt metų bylojantys išgyvenimus – “Will you greet the Sullen Guest as an old friend?”, “IIIIXXI”, “Chapter III”, “Phase”. Ir statulos besaugodamos juos kasmet primena apie pačią pirmą naktį, kai viltis išėjo… Ji vis dar išėjus, jau dešimt metų, ir negrįš, nes šitoj sąmonėj vietos jai jau nebėra.

Sullen Guest. Prabėgo 10 metų, pilnų aistros niūriai muzikai, pokyčių, nusivylimų ir euforijos akimirkų. Šiuo koncertu norime pasidalinti savo išgyvenimais sukauptais per visus šiuos metus. Sugrosime kūrinių iš visų Sullen Guest įrašų, o juos atlikti padės ir originalus jų nariai Formido(Vidmantas) ir Maledictus(Mykolas). Bus kalbų, bus niekur nematytų rockenroliškų nuotraukų. Išvysite įspūdingąjį “Samsaros”(Chaprer III) paveikslą ir IIIXXI originalų viršelį. Taip pat įvyks pirmojo Sullen Guest lietuviško kūrinio premjera. Renginį atidarys ir užbaigs ypatingi svečiai. O vakarą sustiprins geriausi SG draugai iš Latvijos Catalepsia, su kuriais patyrėme daug gerų emocijų, bei unikalieji Druun.
O kam dar neteko šių grupių išgirsti:
Catalepsia, su kuriais pradėjome pažinti nuo pat jų gyvavimo pradžios – 2015 metais, yra melodingo doom atstovai papildydami savo skambesį švariu vokalu ir vargonais. Jie laviruoja tarp nostalgiškų viražų ir galingų pragrojimų, bet pagrindinis jų ginklas lyriškos ir įsimenančios gitarų melodijos. Dėka nuoširdžiai užsimezgusios draugystės per šiuos metus turėjome 8 bendrus koncertus Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje ir žinoma Lietuvoje.
https://catalepsia-band.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/catalepsia.official/
https://www.youtube.com/@catalepsia7647
Kitas užtaisas – Druun. Tiesiai iš gudžių latviškų girių sklindantys šamaniški užkeikimai ir prakeismai. Galingas ir sunkus skambesys neatsiejamas grupės palydovas, folkloro instrumentai užpildo muzika savita aura, o profesionalus atlikimas nepalieka abejingų. Grupės nariai yra savo srities profesionalai kurie buvo/yra grupių Skyforger, Heaven Grey, Catalepsia, Moonveil, Urskumug, Protean, Cult of Destruction, Opifex, Bez greznības, Grindmaster Dead, Papuacs, Suņa stunda, and Diseim sudėtyse.
https://druun.bandcamp.com/album/ve-u-laiks
https://www.youtube.com/@druunmusic
https://www.facebook.com/druunmetal
O vakarą atidarys Dear Madam [grunge]. Lietuviškieji Alice In Chains apšils pirštus prieš netrukus pasirodysiantį albumą.
“UAB Dear Madam pradžia laikoma sausio 1, prieš 13.7 milijardų metų kai įmonės nariai sukūrė visatą ir išrado šviesą. Tai nebuvo komerciškai sėkmingas pasiekimas kūrybingiems įmonės nariams, nes iki tol dirbdami atskirai jie jau garsėjo išradimais tokiais kaip batų raišteliai, majonezas, moderni bankininkystės sistema ir, deja, religija. Daug metų prasėdėję garaže, įskaitant metus iki kol buvo išrastas automobilis, įmonės valdybos nariai galiausiai nusprendė radikaliai pakeisti įmonės profilį. 2013 metų valdybos susitikime nutarta nustoti užsiiminėti nereikšmingais išradimais ir pradėti muzikinę veiklą. Ivestuotojai išlieka nepatenkinti. Įmonės rinkodaros specialistai tvirtina, kad šiuo metu UAB Dear Madam produkcija neturi jokios paklausos. Valdyba nežada jokių permainų. Per 2022 metų finansinę peržiūrą UAB Dear Madam vėl pranešė apie rekordiškai didelius nuostolius. Nors įmonės valdymo nariai mažumėlę keitėsi tačiau jau ilgą laiką UAB Dear Madam vizija ir misija išlieka ta pati – liūdinti klientus melancholiškomis harmonijomis ir slėgti jų ausų būgnelius dideliu decibelų kiekiu.”
P.S. į koncertą neatvyks ir jame pasirodymo nesurengs Klaipedos krašto įžymybės – Nergojantys Metalistai.
Durys 18:30. Kaina 10eu.