Renginys

SULLEN GUEST albumo „IIIIXXI“ pristatymas

SULLEN GUEST albumo „IIIIXXI“ pristatymas


Renginio data: 2018 m. kovo 23 d. 21:00

Miestas: Kaunas

Vieta: Muzikos klubas „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas)

Kaina: 5 EUR

Grupės:

SULLEN GUEST (Vilnius), KOCYTOS (Rusija), VICTIM PATH (Baltarusija)

Aprašymas:

SULLEN GUEST: „Kartais skausmas ir neviltis dingsta, atrodo, kad su visam… ir kuomet mažiausiai to tikiesi jie smogia su tokia jėga, kad parklupdo ant žemės ir degina mintis… Įamžinti kaip gitarų rifai kartu su bepročių klyksmais, audros ir būgnų smūgių fone, jie tampa pavojingi. Jais žaidžia tamsios būtybės, demoniški šešėliai be veidų. Jie artėja ir smeigia, o tu saldžiai nuryji kraują po kiekvieno smūgio, tiesiai į veidą, į akis, į sielą… Kadaise ir tu buvai žmogus… bet pasaulis jau kitas, tavo lange niekada nebedegs šviesa – tu įsileidai Niūrų Svečią.“

O Svečiams kompaniją palaikys galinga tamsių sąskambių sklidina Baltarusijos grupių vilkstinė:

KOCYTOS
Grupės ištakos prasidėjo Soviecke (Tilžeje). Tuo metu grupė vadinosi BLACK MARK ir grojo raw blacką. 2008 m. buvo išleistas pirmas demo įrašas pavadinimu „Scullsthrone“. Bėgant metams keitėsi grupės sudėtis, ir muzikos žanras. 2016 m. grupė nusprendė persivardinti į KOCYTOS, atradę save death black muzikos žanre. Šis pavadinimas buvo įkvėptas graikų mitologijos ir Dantės poemos „Dieviškoji komedija“. Tais pačiais metais grupė išleido EP. Dabar grupė ruošia debiutinį albumą. Kocytos muzikoje vyrauja istorijos, mitologijos, filosofijos ir menų temos.
https://www.youtube.com/watch?v=ctz8mYppJzE

VICTIM PATH
Depresyvus ir tamsus black metalas iš Gudijos. Grupė gyvuoja nuo 2007 metų. Jos dainų tekstai inspiruoti mizantropijos, skausmo ir žmonijos vienatvės. Religinių kanonų, taisyklių ir dogmų neigimas yra pagrindinis grupės sunkaus skambesio įkvėpimo šaltinis.
https://www.youtube.com/watch?v=Evhe4K1ukfc

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/1581781035270176/