Renginys

REGRESSIVE

REGRESSIVE


Renginio data: 2019 m. spalio 19 d. 20:00

Miestas: Vilnius

Vieta: nArauti (Konstitucijos pr. 23, Vilnius)

Kaina: 5 EUR

Grupės:

REGRESSIVE, COLD EMBRACE, ATTAKTIX

Aprašymas:

Spalio 19 dieną bus išleistas ilgai lauktas grupės Regressive albumas “Born in the Grave”, kurį bendrai išleis Mythrone Promotion ir Defense Records. Ta proga kviečiame Jus apsilankyti albumo pristatymo koncerte, kurio metu galėsite gyvai išgirsti ir įsigyti albumą bei paklausyti puikių grupių!

Renginyje gros:

Regressive – jau turbūt daugeliui lietuvos sunkiosios muzikos gerbėjų gerai žinomas kolektyvas, kuris vis dar ištikimas savo speed/black‘n‘roll stiliui, pristatys savo pirmąjį pilną albumą. Jau dešimtmetį egzistuojanti grupė išjudins klausytojus savo energinga, tamsia ir vietomis siaubo kupina muzika. Klausytojai išgirs visus ilgai brandintus kūrinius iš grupės naujojo albumo ir dar daugiau.

Cold Embrace – gan nauja grupė iš Vilniaus, kuri groja aštrią ir tamsią muzika. Grupė neduos nuobodžiauti su savo galingu black/hardcore mišiniu. Cold Embrace muzikoje galima atrasti ir daugiau įvairių žanrų įtakos ir jie yra puikiai tarpusavy suderint. Būsite įtraukti į juodą energijos sūkurį ir neliksite abejingi šios grupės muzikai.

Attaktix – galingas crust‘o užtaisas, tamsus ir greitas d-beat’as pagardintas blastais. Energingas kolektyvas iš Vilniaus mikrorajonų tėkš nuožmią programą, kad maža nepasirodys!

Durys: 19:00
Garsas: 20:00

FB: https://www.facebook.com/events/485043352341176/