Renginys

RAGE - Wings Of Rage Tour 2021

RAGE - Wings Of Rage Tour 2021


Renginio data: 2021 m. kovo 14 d. 20:00

Miestas: Vilnius

Vieta: Pramogų salė „Vakaris Vilnius“ (A. Stulginskio g. 8/ Pamėnkalnio g. 7, Vilnius)

Kaina: 19,50 - 34,50 EUR

Aprašymas:

85ae9d92246975c0442420f3dc1c70d1Pranešama, kad visas koncertinis Europos turas ir kartu renginys RAGE – Wings Of Rage Tour 2020 – Vilnius yra perkeliamas iš 2020 m. lapkričio 4 d. (trečiadienis) į 2021 m. kovo 17 d. (trečiadienis).
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
 

Vadovaujantis LR įstatymu dėl kompensavimo už perkeltus renginius, pirkėjai, kuriems netinka nauja koncerto/renginio data, per 60 kalendorinių dienų nuo birželio 23 d. imtinai gali kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl kompensacijos už įsigytus bilietus. Pirkėjams sutikus, bus suteiktas kuponas, kurį reikės panaudoti per 12 mėnesių, atsiskaitant už kitus Pramogų salės “Vakaris” (UAB “Baltic Events”, MB “Vilniaus viešieji renginiai” ir MB “Vakaras tau”) organizuojamus koncertus/renginius. Nepanaudojus kupono, pirkėjas per 14 dienų turės teisę kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl pinigų grąžinimo.

***

Grupę „Rage“ 1984 metais subūrė Peteris Wagneris, apie kurio galimą giminystę su garsiuoju klasikos kompozitoriumi istorija nutyli. Pradžioje jie vadinosi „Avenger“, bet atsiradus grupei Anglijoje tokiu pačiu pavadinimu, vokiečiai ketino pasivadinti „Furious Rage“. Galiausiai pavadinimas sutrumpėjo iki „Rage“ ir tuomet grupė užėmė garbingą vietą Vokietijos heavy/power metalo scenos avangarde. Drauge su tokiais grandais kaip „Scorpions“, „Helloween“, „Accept“, „U.D.O.“, „Running Wild“, „Blind Guardian“ ar “Grave Digger“ šiandien „Rage“ yra viena ilgaamžiškiausių šios scenos atstovių.

RAGE – True (2020)
https://youtu.be/MbzYWkmRFR0

Nors groja tik trise, „Rage“ yra labai produktyvūs. Savo diskografijoje jie turi jau 25 studijinius albumus, kurios leidžia pakankamai pastoviai: didžiausia pauzė tarp jų neviršija trijų metų. Turint omenyje, kad grupė neseniai atšventė savo veiklos 35-metį, tai tikrai solidūs skaičiai. Vienas išskirtiniausių jų darbų yra 1996-ųjų „Lingua Mortis“ – tai pirmasis vokiečių metalo grupės įrašytas klasikinės muzikos leidinys apskritai, vėliau pristatytas su simfoniniu orkestru.

Naujausias studijinmis darbas „Wings Of Rage“ pasirodė šių metų sausį. Jame įrašytos 12 dainų kaip niekad taikliai apibendrina kelių dekadų grupės kūrybinę patirtį ir skambesio eksperimentus, tuo pačiu tarsi atverčiant naują jos istorijos puslapį. Ir kaip įprasta, grupė rengia ilgalaikes albumo pristatymo gastroles. Jų metu jie ruošiasi surengti aibę klubinių ir stadioninių koncertų. Kad šie vokiečiai sugeba pritraukti ne vien mažų auditorijų dėmesį, byloja jų laikas nuo laiko pasikartojantys turai su simfoniniu orkestru ir reguliarūs pasirodymai „Wacken Open Air“ festivalyje net 80 000 žiūrovų akivaizdoje. Vienas tokių koncertų čia įamžintas DVD, o pernai jie buvo absoliutūs taip pat jubiliejinio, 30-ojo šio festivalio headlaineriai.

RAGE – Let Them Rest In Peace (2020)
https://youtu.be/o4neWTJ4zeU

Per daugiau nei trisdešimt grupės „Rage“ gyvavimo metų joje pabuvojo net 13 muzikantų, nors jie visada buvo trio. Grupėje nuolat sukosi talentingi ir techniški nariai, tačiau vienu metu čia grojo du išskirtiniai muzikantai: gitaristas Victoras Smolskis ir būgnininkas Mike Terrana. Šiandieninė, ir kaip jau įprasta, tarptautinė „Rage“ sudėtis yra tokia: grupės įkūrėjas, vokalistas ir boso gitaristas Peteris Wagneris, venesueliečių kilmės gitaristas Marcos Rodriguez ir graikų kilmės būgnininkas Vassilios Maniatopoulos. Pastarieji yra ir pritariantys balsai.

Artėdamas prie dar vienos kūrybos jubiliejaus, „Rage“ trejetas nė neketina sustoti, nes turi dar daug parako. Tuo įsitikinti galės ir mūsų melomanai jų „Wings Of Rage Tour 2021“ koncerte mūsų šalyje klube „Vakaris“ Vilniuje.

RAGE – Blackened Karma
https://youtu.be/f_OB6hO9ONE

FB: https://www.facebook.com/events/535501323752736/

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/rage-wings-of-rage-tour-2020-309960/?fbclid=IwAR1l0t9tqPV5DlNnGNAjUq2IpIn7DP04hXPIa7uptLKOa-9H_g7G1VNB64I