Renginys

ORB, BLACK CITRUS

ORB, BLACK CITRUS


Renginio data: 2017 m. gruodžio 16 d. 21:00

Miestas: Vilnius

Vieta: „nArauti“ (Konstitucijos pr. 23, Vilnius)

Kaina: 5 EUR

Grupės:

ORB (stoner metal), BLACK CITRUS (stoner/heavy blues)

Aprašymas:

Likus savaitei iki Kalėdų, išankstines dovanas gausite klube „Narauti“, mat čia gruodžio 16 d. pasirodys senai matyti nuotaikingi vilniečiai ORB ir BLACK CITRUS, kurie sostinės stoneriams žada sugroti daug naujų garsų, o jiems talkins dar ir trečia grupė, kurią paskelbsime vėliau. Belieka tik apsirūpinti gera nuotaika ir 16 d. ateiti į Konstitucijos pr. 23.

ORB – stoner metal

Grupės ORB užuomazgos prasidėjo 2011 metais, kai Karolis – gitara, su Mikiu – bosas, prie alaus bokalo sugalvojo pagrot stonerį. Iš pradžių buvo grojama grupių SLEEP ir ELECTRIC WIZARD koveriai, ilgą laiką grojo dviese. Po kiek laiko gimė keli savos kūrybos kūriniai ir atsirado noras susirasti pilną grupės sąstatą. Prie jų greitai prisijungė pora draugų: mikrofoną į rankas paėmė Bamba, kuris dar tuo metu grojo kartu su Mikiu thrasho grupėj KURU, o prie būgnų pradžioje sėdo Montė (ELIMINATOR), tačiau jo, kaip gitaristo talentas buvo didesnis.

Ilgą laiką grupė ieškojo būgnininko. Prie jų buvo prisijungę keli muzikantai, bet jų kaita buvo gana didelė. Galų gale mušamaisiais pradėjo groti Pauliakas (JUODVARNIS), o gitarą į rankas paėmė Vytenis (REGRESSIVE). Būtent čia ir atsivertė naujas grupės puslapis.
Grupės kūryboje vyrauja temos apie alkoholį, narkotikus ir kitas nedorybes

https://www.facebook.com/orb.stoner/

https://www.youtube.com/watch?v=0fp6uwsUaI0

BLACK CITRUS – stoner/heavy blues

Stoner roko trio iš Vilniaus, savo stilių paįvairinantis sunkaus bliuzo, bliuz/punk elementais. „Citrusų“ atliekamą muziką galima apibūdinti kaip sunkokų rifų, stiprių būgnų kirčių, šiurkštoko vokalo bei traškių bosinės gitaros skambesių visumą, apraizgytą melodingu gitaros solo. 2015 m. BLACK CITRUS išleido demo kasetę, vėliau pradėjo savo debiutinio EP įrašus. Nors pastaruoju metu trio koncertuoja itin retai, tačiau, pasikeitus sudėčiai, ji plečia repertuarą ir įgauna antrą kvėpavimą.

https://www.facebook.com/Black-Citrus-293910764140028/

https://www.youtube.com/watch?v=TihIFrTNx9A

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/1987156821559649/