Renginys

Night of the Finnish Doom II // Downtuning Vilnius

Night of the Finnish Doom II // Downtuning Vilnius


Renginio data: 2017 m. rugsėjo 09 d. 19:00

Miestas: Vilnius

Vieta: Klubas „nArauti“ (Konstitucijos pr. 23, Vilnius)

Kaina: 7 EUR

Grupės:

DEMONIC DEATH JUDGE (sludge/stoner, Suomija), COUGHDUST (death/doom, Suomija), DEPRIVACIJA (sludge/post, Kaunas)

Aprašymas:

Šiais metais ruduo vėl prasidės doom metal nuotaikomis – jau antrus metus iš eilės rudens pradžioje į Vilnių atvyksta dvi suomių doom metal grupės. Šiais metais rugsėjo 9 d. (šeštadienį) klube „nArauti“ rifus garbins pajuodintas DEMONIC DEATH JUDGE sludge/stoner ir COUGHDUST deathas su stoner rifais.

DEMONIC DEATH JUDGE jau kuris laikas drumsčia doom metal vandenis, kurdami kokybišką, savitą, užjuodintą stoner, pagardintą sludge stiliaus aršiu vokalu. Šiais metais pasirodęs „Seaweed“ – ne išimtis, albumas tiesiog puikus: pro sunkius, tirštus rifus besiskverbiančios melancholiškos melodijos, pagardintos papiktintu vokalu, jau susilaukė sunkių ir lėtų rifų gerbėjų dėmesio ir pagyrų.

Tuo tarpu COUGHDUST gitaras nusiderina dar žemiau, spjauna į bet kokį melodingumą ir per klausytojus važiuoja negailestingu, tiesmuku skambesiu. Visgi visiškos monotonijos tikėtis nereikia – COUGHDUST nevengia tarp lėtų rifų įterpti greitesnių death metalo paveiktų sprendimų.

Šiek tiek juodumos ir šalčio į renginį įneš purviną ir lėtą sludge su black metal beprotybe derinantys DEPRIVACIJA iš Kauno.

COUGHDUST https://coughdust.bandcamp.com/

DEMONIC DEATH JUDGE https://demonicdeathjudge.bandcamp.com/

DEPRIVACIJA https://deprivacija.bandcamp.com/

 

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/273935456347324