Renginys

MOUNTAINSIDE + WOLFSOME

MOUNTAINSIDE + WOLFSOME


Renginio data: 2022 m. gruodžio 09 d. 22:00

Miestas: Kaunas

Vieta: Muzikos klubas „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas)

Kaina: 10 EUR

Grupės:

MOUNTAINSIDE, WOLFSOME

Aprašymas:

Nuo 1996 m. Lietuvos gitarinės muzikos scenoje besireiškiantys MOUNTAINSIDE (diverse heavy rock) tradiciškai metų pabaigoje kviečia kartu atšvęsti grupės gimtadienį. Šiemet gimtadienio proga kauniečiai pristatys pirmąjį singlą „Parco Urbano (There Are Other Exits)“ iš šiuo metu įrašinėjamo naujo albumo, kuris dienos šviesą turėtų išvysti ateinančiais metais.
Dar viena naujiena MOUNTAINSIDE stovykloje – po kone dešimtmečio atsinaujinęs bendradarbiavimas su senu grupės bičiuliu vokalistu Mindaugu Paukščiu, kurio balsas skambės ne tik ant pirmojo singlo, bet ir dar daugiau naujojo albumo dainų. Pirmuosius rezultatus galėsite gyvai patikrinti jau gruodžio 9 d. klube „Lemmy“ \m/
MOUNTAINSIDE su gimtadieniu sveikins ir ypatingi svečiai – puikiai roko gerbėjams pažįstama dar viena Kauno grupė WOLFSOME (rock’n’roll, classic rock), kuri taip pat neseniai pristatė dainą „You Need Love“ iš ateinančiais metais pasirodysiančio naujo albumo.
WOLFSOME kartu groja jau beveik dešimtmetį. Per šį laiką muzikantai pasirodė įvairių muzikos apdovanojimų ir festivalių scenose, laimėjo svarbiausius šalies jaunųjų grupių konkursus, surengė turą Baltijos šalyse, Lenkijoje, Švedijoje.
Baras: 18:00
Koncertas: 22:00
Auka: 10 EUR (arba kiek negaila)