Renginys

MOUNTAINSIDE "Hidden In Light" vinilo pristatymas

MOUNTAINSIDE "Hidden In Light" vinilo pristatymas


Renginio data: 2019 m. lapkričio 22 d. 21:00

Miestas: Vilnius

Vieta: Klubas „nArauti“ (Konstitucijos pr. 23, Vilnius)

Kaina: 6 EUR

Aprašymas:

Nuo 2003 metų veikianti Kauno roko organizacija „MountainRock“ surengė daugiau nei 10 renginių ir festivalių ir yra puikiai pažįstama Lietuvos alternatyvios muzikos entuziastams. Šiais metais „MountainRock“ praplėtė savo veiklos horizontus: vinilinės plokštelės formatu išleistas Lietuvos roko scenos senbuvių MOUNTAINSIDE naujausias albumas „Hidden In Light“.

Po sėkmingo pirmo pristatymo koncerto Kauno klube „Lemmy“, lapkričio 22 d. veiksmas keliasi į Vilnių, į alternatyvios muzikos gerbėjams puikiai pažįstamą klubą “Narauti”.

Pirmiausia kompaktinio disko pavidalu 2018 metų pabaigoje pasirodęs darbas sukėlė klausytojų ir muzikos kritikų susidomėjimą. Albumas sulaukė palankių Lietuvos ir užsienio muzikos portalų recenzijų, o grupė – nominuota M.A.M.A. apdovanojimų Metų roko kategorijoje.

„Viskas negailestingai kraustosi į virtualią erdvę, todėl savęs klausiame, ar vis dar verta fiziniu pavidalu leisti muziką? CD gal jau ir nebeleisime, nes nemažai žmonių net nebeturi kur jų klausyti, tačiau vinilas turi kolekcinę prasmę ir specifinį skambesį. Ir šiuo metu, kurdami naują albumą, svarstome, kad jį taip pat turėsime vinile, nes fizinė laikmena vistik turi savo žavesio“, – sako „Mountainside“ bosistas, vokalistas Rytis Bulota.

Muzikantai pasakoja sulaukę daug pasiteiravimų, kada jau bus vinilas ir patikinimų, kad jį labai norėtų įsigyti. „Pažiūrėsime, kaip yra iš tiesų“, – šypsosi kauniečiai.

Plokštelės leidybą parėmė asociacijos LATGA Socialinis kultūrinis fondas.

Lapkričio 22 dienos koncerte publika ne tik galės susipažinti su „Hidden In Light“ vinilu. Šiuo metu muzikantai intensyviai kuria naują albumą. Bus sugrota keletas naujų kompozicijų.

Mountainrock džiaugiasi ne tik pirmu leidiniu, bet ir galėdami pristatyt dvi labai įdomias grupes ITWASUS iš Kauno ir vilniečius VEYTRA.

Išgirsti naująjį „Mountainside“ darbą galite:
mountainside-lt.bandcamp.com/, https://open.spotify.com/album/5nGpIvy6B7D1vzuM8D7PGx?si=ciunJcRrRR–Lzi9bF7VMg, „iTunes“ ir kitose populiariose muzikinėse platformose.

Baras 19:00
Koncertas 21:00
Bilietas 6€

FB: https://www.facebook.com/events/1439969576161259/