Renginys

MJR Kaukynės

MJR Kaukynės


Renginio data: 2020 m. rugpjūčio 29 d. 21:00

Miestas: Zarasų raj.

Vieta: Dūburio ežero sala, Zarasų raj.

Kaina: 77 EUR

Aprašymas:

Keisčiausią amžiaus vasarą palydės kaukėtas kauksmas – ypatingas Mėnesio Juodaragio bendruomeninio solidarumo renginys – naujas ir kitoks šiuolaikinės baltų kultūros įvykis, savotiška gentinių patirčių stovykla ir spalvinga mitologinė misterija, kur praktiškai kiekvienas atvykęs tampa renginio kūrėju. Šių metų ypatingoji tema: KAUKAI ir KAUKĖS.

Fantastiška meno, persikūnijimo ir chtoninės mitologijos stovykla bendruomenei – tiems, kam Mėnuo Juodaragis yra neatsiejama gyvenimo dalis. Kur kiekvienas atvykęs neišvengiamai bus ne tik žiūrovas, bet ir dalyvis. Keturių dienų renginio programa įtrauks nemažą dalį tradicinės MJR festivalio programos, bei pristatys naujų, dar nepatirtų sumanymų. Koncertai vyks trijose scenose, išvysime įdomiausias Lietuvos ir Baltijos šalių grupes bei projektus. Ko gero, bus ir užsienio svečių.

Kaukynėms ruošiama baltų mitologijos paskaitų programa, užburiantis senųjų Amatų kiemas, apeiginės tradicijos, gausios kūrybinės dirbtuvės, sporto varžytuvės, neregėtos žemės meno instaliacijos, užsiėmimai vaikams, šiek tiek kino, daug šokių, smagumo ir dar daugiau žvaigždėtų paslapčių.

MJR Kaukynių bilietas – tai šių metų kelalapis į nepakartojamą gyvenimo nuotykį. Tavęs laukia Gamtos atgaivos kupina Dūburio sala ir nuostabiausia Juodaragio draugija!

Festivalis vyks rugpjūčio 27-30 d.

Bilietų kiekis ribotas, bilietai: https://kaukynes.mjr.lt/_lt/bilietai.html

Festivalio svetainė – https://kaukynes.mjr.lt/

FB: https://www.facebook.com/events/682911438935426/

Kaukynės XXI½ yra atskiras renginys, kuriam įsigyjami NAUJI bilietai.
!!! Kaukynėms NEGALIOJA bilietai, įsigyti MJR XXII festivaliui !!!
Daugiau apie anksčiau įsigytus festivalio MJR XXII bilietus (jie galios MJR festivaliui kitais metais – 2021 m. rugpjūčio 26-29 d.) ar jų grąžinimą – sužinokite čia: www.mjr.lt/XXII/lt/bilietai