Renginys

MALEVOLENT CREATION, BURYING PLACE, DEATH IN TAIGA

MALEVOLENT CREATION, BURYING PLACE, DEATH IN TAIGA


Renginio data: 2023 m. rugsėjo 30 d. 19:00

Miestas: Vilnius

Vieta: narauti (Konstitucijos pr. 23, Vilnius)

Kaina: 18 EUR

Grupės:

MALEVOLENT CREATION (USA), BURYING PLACE (LT), DEATH IN TAIGA (LT)

Aprašymas:

Jungtinių Valstijų death metalo veteranai MALEVOLENT CREATION pirmą kartą atvyksta į Lietuvą! Daugiau kaip tris su puse dešimtmečio gyvuojantis kolektyvas susikūrė Bafalo mieste, bet dar karjeros pradžioje gimtąją Niujorko valstiją iškeitė į saulėtąją Floridą, kur sulig debiutinio albumo „The Ten Commandments“ pasirodymu formavo kultinį Floridos death metalo skambesį kartu su DEICIDE, MORBID ANGEL, OBITUARY, DEATH, bei kitomis legendomis.

Amerikiečių kraityje – velnio tuzinas studijinių albumų, pasižyminčių agresyviu, piktu skambesiu, Floridos regiono grupėms tipišku vokalu ir nuožmia metalo mase. Dėl intensyvių gyvų pasirodymų bei nuosekliai vystomo stiliaus ketveriukė nusipelnė „The Mike Tyson of Death Metal“ etiketės. Nesivaikydami madų, lėtai, bet užtikrintai eidami savo keliu, MALEVOLENT CREATION neabejotinai tapo gyva mirties metalo klasika!
The Ten Commandments: https://youtu.be/AetaBphXv7I
BURYING PLACE – viena ilgiausiai gyvuojančių Lietuvos ekstremalaus metalo grupių. Prieš keletą metų vilniečiai šiaip ne taip pristatė pirmąjį ilgagrojį albumą „In the Light of Burning Churches“; debiutas po trisdešimties? Skamba lyg anekdotas, bet tai – legenda! Itin techniško, brutalaus ir mirtino metalo atlikėjai vis dar išlaiko aukščiausią klasę, pakankamai saugiau nešdami žanro lyderių estafetę. Ne per seniausiai atnaujinusi sudėtį grupė suintensyvino koncertinę veiklą ir yra pasiryžusi patvirtinti, jog per dešimtmečius brandinta kūryba, all-star sudėtis bei užsceninis folkloras BURYING PLACE vardui pelnytai užtarnavo kultinį statusą.
In The Light Of Burning Churches: https://youtu.be/N5OncGN_ECQ?si=FPYuQLFfdvw-3cdx
DEATH IN TAIGA – šutina technišką, ganėtinai melodingą ir tikrai sunkią muziką, nekreipdami dėmesio į stereotipus skarmalų klausimu. Nors grupė savo kraityje dar neturi pilno studijinio albumo, bet klausytojams pateikia išpuoselėtus bei preciziškai išdirbtus kūrinius. Kolektyvas savo muzikoje derina metalcore, death metal žanrų bruožus, nesibodėdami panaudoti ir modernių elektroninių priemaišų. DEATH IN TAIGA didelį dėmesį skiria detalėms, nušlifuoja kūrybą iki mažiausių smulkmenų, ir lėtai žingsniais juda į priekį, puoselėdami viltis vilkėti šalies deathcore lyderių marškinėlius.
MALEVOLENT CREATION (USA)
BURYING PLACE (LT)
DEATH IN TAIGA (LT)
Data: 2023 m. rugsėjo mėn. 30 d.
Vieta: nArauti, Konstitucijos pr. 23
Bilieto kaina: 18 EUR
Bilietus galėsite įsigyti prie durų renginio metu.

FB: https://www.facebook.com/events/1091294888859234