Renginys

Luctus // "Užribis" // vaizdo klipo premjera

Luctus // "Užribis" // vaizdo klipo premjera


Renginio data: 2020 m. rugsėjo 19 d. 21:00

Miestas: Kaunas

Vieta: Muzikos klubas „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas)

Kaina: 0 EUR

Aprašymas:

Black metal smogikai Luctus ir Lumetri House kviečia į išskirtinį renginį – LUCTUS vaizdo klipo „Užribis“ premjerą! Kūrinio video klipas pasirodys rugsėjo 20 d., tačiau atėję į Lemmy šeštadienį turės progą pamatyti klipą pirmieji. Ir ne tik – LUCTUS šių metų balandžio mėnesį išleido savo naująjį albumą „Užribis“; deja, nepalankiai susiklosčiusi situacija neleido pristatyti naujojo albumo taip kaip buvo suplanuota. Todėl šis tamsiai jaukus vakaras bus puiki proga pasikalbėti ne tik apie videoklipo kūrybinį procesą, bet ir apie patį naująjį albumą, jo koncepciją ir nuotykius, susijusius su albumo įrašų ir suvedimo darbais.
Pokalbį su grupe ves radio laidos Audronaša inkvizicija su Gedas Audronašas priešakyje, diskusijoje galės dalyvauti ir publika, užduoti klausimus. Vakaro metu bus galima įsigyti ir LUCTUS naująjį įrašą, kurį leidybinė kompanija Inferna Profundus Records išleido CD ir LP formatais, o taip pat ir daug įvairios LUCTUS atributikos.
Šį kartą koncerto nebus, tačiau žadame išskirtinę atmosferą – tai bus unikalus vakaras – keliausime vaizdais, žodžiais ir pojūčiais.
Kviečiame pasinerti kartu su mumis… į Užribį!
Pradžia: 21.00
Renginys nemokamas