Renginys

LUCTUS naujo albumo „Užribis“ pristatymas / ATŠAUKTA

LUCTUS naujo albumo „Užribis“ pristatymas / ATŠAUKTA


Renginio data: 2020 m. balandžio 04 d. 19:00

Miestas: Vilnius

Vieta: Klubas „Kablys“ (Kauno g. 5, Vilnius)

Kaina: 20 EUR

Grupės:

LUCTUS (black metal, Kaunas)

Aprašymas:

Kauno black metal brigada LUCTUS po penkerių metų pertraukos išleidžia naują albumą „Užribis“ ir balandžio 4 d. pristatys jį klube „Kablys“. Devynių kūrinių leidinys išleidžiamas CD ir LP formatais, ir pristatymo koncerte LUCTUS žada išdidžiai sugroti visą albumo repertuarą.

Nuo paskutinio grupės leidinio „Ryšys“ praėjo 5 metai. Jei ankstesnis albumas buvo apie ieškojimą ir ryšio užmezgimą su anapusiniu pasauliu, tai naujausias grupės leidinys tyrinėja anapusinį pasaulį iš arti, tačiau išeinant už kasdienybės ribų, išeinant į „Užribį“. Naujausiame albume LUCTUS skambesys masyvesnis, griežtesnis, o leidinio nuotaika varijuoja nuo itin agresyvių ir greitų garso atakų iki melodingų peizažų.

„LUCTUS juodmetalis einant laikui keitėsi ir mutavo, augo kartu su mano kaip kūrėjo asmenybe: ištakos buvo depresyvaus ir raw black metalo skambesyje, vėliau buvo nagrinėjama militarizmo ir karo tema, tada pereita per nihilizmo apraiškų, o šiuo metu mes pasinėrę į  transcendencijos, meditacijos, sapno, kito pasaulio tematikas. Tačiau visų šių paieškų pagrindas ir išraiška visada buvo black metal, tiek esmėje, tiek muzikinėje išraiškoje“, – albumą pristato LUCTUS vedlys Kommanderis.

„Užribio“ kūrimo procesas buvo lėtas ir klampus – pastarąjį laikotarpį bent keletą kartų keitėsi grupės nariai. Galiausiai albumas buvo įrašytas praeitų metų rudenį tarp Vilniaus ir Kauno „Lapės Records“ studijoje, o galutinį albumo suvedimą atliko meistrai iš „Necromorbus Studio B“ Švedijoje. Prie albumo realizavimo dirbo  daugiau nei 10 žmonių komanda, o albumą išleidžia grupės ilgamečiai partneriai – Šiaulių „Inferna Profundus Records“.

FB: https://www.facebook.com/events/2467515973499639/

Bilietai: https://www.ebilietai.net/renginiai/2020/04/luctus-uzribis-premjera/id-46

NB: Luctus albumo „Užribis“ premjera nukeliama. Nauja premjeros data šiuo metu nėra numatyta.
ebilietai.net pinigų grąžinimą bilietų pirkėjams pradės nuo 03.16.