Renginys

Lemmy klubui 4-eri

Lemmy klubui 4-eri


Renginio data: 2020 m. vasario 22 d. 21:00

Miestas: Kaunas

Vieta: Muzikos klubas „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas)

Kaina: 6 EUR

Aprašymas:

Jau ketveri metai, kai Lemmis tapo pagrindine Kauno alternatyviosios gyvos muzikos gerbėjų susibūrimo vieta. Laikas bėga, tačiau mūsų norai ir siekis vis tie patys – užtikrinti aukščiausios kokybės Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymus. Sukurti jaukią aplinką, kur yra laukiamas kiekvienas alternatyviosios muzikos mėgėjas ir ne tik. Todėl audringai pažymėkime šiuos 4 kartu praleistus metus su 3-im aukščiausios prabos metalo grupėmis!

Mandragora (melodic death metal, Vilnius) – Lietuvos melodingojo death metalo veteranai, grojantys nuo 1998 m. Vilniečiai per savo ilgą karjerą išleido ne vieną įrašą, o taip pat dalyvavo reikšminguose metalo koncertuose kaip W.O.A. Vokietijoje, Devilstone, Kilkim Žaibu, Galapaguose ir kituose. Grupė nedažnai koncertuoja gyvai todėl kiekvienas Mandragoros pasirodymas itin laukiamas!
https://mandragoraltu.bandcamp.com/
https://bit.ly/3aJYBY8

Anus Magulo (grindcore, Lenkija) – prieš tris metus šie džentelmenai jau grojo Lemmyje ir iki šiol chebra jų pasirodymą prisimena kaip vieną iš smagiausių. Todėl labai laukiame lenkų ir jų širdžiai brangaus grinduko su smagiomis polkomis, d-beatais, kriuksiukais ir itin nuotaikingais tekstais Lemmy scenoje.
https://anusmagulo.bandcamp.com/
https://youtu.be/WjXKiZ_3sUE

Velnezers (experimental black metal, Latvija) – Latviai Velnezers yra bene vieninteliai naujosios black metal bangos atstovai Latvijoje. Grupė jau turi kelis įrašus ir yra sugrojusi nemažą kiekį koncertų. Taip pat ir Lemmyje latviai svečiavosi ne kartą, tačiau nesenai grupė radikaliai pakeitė savo skambesį ir koncepciją, todėl šį kartą šiuos jaunuolius pamatysime visiškai nauju veidu ir programa!
https://velnezers.bandcamp.com/
https://youtu.be/JzYCK9FUoGw

Šėlkime visi kartu metalo ritmu! Darome tai kartu jau keturis metus – nesustokime – metalas Kaune yra gyvas kaip niekad!

Baras 18:00
Koncertas 21:00
Bilietas 6€

FB: https://www.facebook.com/events/174956007178370/