Renginys

LEMMY 3-ji

LEMMY 3-ji


Renginio data: 2019 m. vasario 22 d. 21:00

Miestas: Kaunas

Vieta: Muzikos klubas „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas)

Kaina: 8 EUR

Grupės:

SLAUGHTER MESSIAH, REGRESSIVE, PESTILENTIA, KRUK

Aprašymas:

Sakoma, jog trečias kartas nemeluoja, o mes galime drąsiai teigti, jog šiuos tris metus atidavėme visą savo dūšią alternatyviosios muzikos idėjai ir nuolatos siekėm ir sieksim, jog Kaune būtų metalo šventykla, kurioje galėtų susiburti visi kurie myli alternatyviąją muziką taip kaip mes. Mūsų pastangos būtų tuščios be jūsų palaikymo todėl norime jums nuoširdžiai padėkoti ir tuo pačiu pakviesti griausmingai atšvęsti muzikos klubo Lemmy trečiąjį gimtadienį!

Ta proga įžiebsime senosios mokyklos metalo aukurą su pragariškai gera metalo doze!

// Vakaro pagrindinis svečias – kultinė belgų black/speed/thrash metalo grupė SLAUGHTER MESSIAH (Official)! Belgų grojamas pašėlęs black/death metalas tarnauja dviems dalykas – pragarui ir senosios mokyklos tradicijoms. Nuo 2008 m. grojanti ketveriukė kolkas turi išleidusi tik tris EP’akus, tačiau jau spėjo užsitarnauti kultinės grupės statusą. Yra kviečiama koncertuoti pagrindiniuose Europos undergroundinio metalo (ir ne tik) festivaliuose. Galbūt sėkmingos koncertinės veiklos priežastis yra ir ta, jog už SM boso ir vokalo stovi charizmatiškasis Lord Sabathan, kuris Belgijoje yra gyva legenda. Jis ilgus metus buvo belgų black metalo grupės Enthroned frontmenu. Slaughter Messiah skambesyje yra viskas ko reikia pragariškai muzikai – greitis, nuoširdi neapykanta ir tamsa! Na o gyvi belgų pasirodymai yra tikras peilių sūkurys nuo kurio nugara pagaugai eina..
https://www.youtube.com/watch?v=Cg0wu0s6sFQ

// Vilniečiai Regressive neabejotinai yra vieni iš ištikimiausių senosios mokyklos metalo vėliavnešių Lietuvoje! Regėję šilto ir šalto savo veikloje, po daugelio sudėties pasikeitimų, šiais metais Regressive ir vėl grįžta ant scenos. Trijulė šiuo metu įrašinėja albumą ir nė kiek neketina pristabdyti vėl įsibėgėjusio garvežio! Klausant Regressive grojamo black’n’rolo tiesiog neįmanoma nekratyti galvos (nesvarbu yra ant jos plaukų ar ne) ir nestverti bokalo į rankas!
https://www.youtube.com/watch?v=5o8l3Zu5jMw

// Be jokios abejonės PESTILENTIA yra žymiausias ir atkakliausias Baltarusijos black metalo aktas, kuris nuo 2001 m. ištikimai tarnauja tamsos kultui. Grupė per beveik 20 egzistavimo metų išleido du pilnametražius albumus bei keletą split ir EP leidinių – baltarusų grojamas šaltas ir atgrasus juodmetalis yra ištikimas skandinaviškojo black metalo tradicijai ir seka tokių grupių kaip Mayhem, Darkthrone ir Bathory pėdomis. Baltarusų grupės koncepcija yra paprasta ir daugiau nei aiški – mirties kulto šlovinimas.
https://www.youtube.com/watch?v=pDc1JRtsvtg

// KRUK išvertus iš baltarusų kalbos reiškia “varnas” – karingai nusiteikę, true lightless metal of death grojantys baltarusai susikūrė dar tolimais 1996 metais. Grupė per šį ilgą laikotarpį išleido tik vieną albumą, nes turėjo nemažai sudėties pasikeitimų ir kurį laiką buvo išvis sustabdžiusi veiklą, tačiau nuo 2017 m. vėl kibo į darbus. Grupės grojamas juodmetalis gausus epiškos ir karingos nuotaikos, Kruk tekstuose yra šlovinama gamtą ir pagonybę. Baltarusai lankysis pirmą kartą Lietuvoje ir Lemmy gimtadienį atidarys itin karinga nata!
https://www.youtube.com/watch?v=C6P8yG6GooE

Nuoširdžiai kviečiame kartu švesti, tūsintis ir šėlti su puikia muzika – taip kaip jau darome tris metus! Long life to Lemmy! Long life to metal and rock’n’roll!!!

Baras: 18.00
Muzika: 21.00
Kaina: 8€

FB: https://www.facebook.com/events/310522469806374/