Renginys

„Lapkričio speigas V“: INFERNO, NAHASH, LUCTUS

„Lapkričio speigas V“: INFERNO, NAHASH, LUCTUS


Renginio data: 2019 m. lapkričio 16 d. 21:00

Miestas: Kaunas

Vieta: Muzikos klubas „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas)

Kaina: 10 EUR

Aprašymas:

Kas tai – juodosios mišios? O galbūt savęs paieškos per transcendentines daugiamates erdves – kur nėra nei laiko, nei erdvės? Šviesos kuriamos iliuzijos – jos taip kartais suvilioja, gundo ir dažnai apgauna… Tik Tamsa buvo prieš visą Kūrimo Pradžią ir liko, manifestuodama mus kaip mažus ir bejėgius padarėlius, užstrigusius savo buitiniuose pasaulėliuose… O gal Žmogus vis dėlto yra Dievo veidrodis, švytintis Demonų šešėliuose?! Ar atvirkščiai?!

Tamsos triptikas:

???? Inferno [Čekija] – black metal – nuo 1996 m. gyvuojanti grupė, kuri yra išleidus septynis pilnametražius albumus ir galybę demo. Paskutiniai du grupės albumai “Omniabsence filled by his greatness” (2013) ir “Gnosis Kardias (Of Trascension and Involution)” (2017) atnešė grupei neįtikėtina sėkmę ir tarptautinį pripažinimą. Grupė koncertuoja pagrindiniuose juodojo metalo festivaliuose, o paskutiniai du grupės albumai yra jau tituluojami kaip šio žanro klasika.
https://www.youtube.com/watch?v=lP-1aNYonUs&t=15s

???? Nahash [Kaunas] – black metal – Lietuvos black metal pioneriai ir nuo 1993 m. iki dabar – šio žanro vieni iš nedaugelio vėliavnešių ir pasišventusių atstovų Lietuvoje. Ši grupė retai koncertuoja gyvai, tačiau tie kas bent kartą matė Nahash gyvą pasirodymą žino: tai prilygsta aukščiausio lygio teatraliniam spektakliui, kuris panardina klausytoją į visišką tranzo būseną!
https://www.youtube.com/watch?v=-JwpDdazU9A

???? Luctus [Kaunas] – black metal – kaip ir kolegos Nahash kauniečiai taip pat yra vieni iš ištikimiausių Lietuvos black metalo gvardijos atstovų. Šiuo metu grupė baiginėja savo naujojo albumo įrašų darbus – naujas grupės darbas, praėjus penkiems metams nuo paskutinio leidinio “Ryšys” (2015), pamatys šviesą sekančių metų pradžioje – iki tol naujus kūrinius galima bus išgirsti gyvai.
https://www.youtube.com/watch?v=8Rx23wZ-OUg

Tie kas bus – žinos amžinai…

Durys: 18.00
Pradžia: 21.00
Kaina: 10

FB: https://www.facebook.com/events/551924465559409/