Renginys

„Kova su rudenine depresija“

„Kova su rudenine depresija“


Renginio data: 2017 m. lapkričio 18 d. 21:00

Miestas: Vilnius

Vieta: Klubas „Metro“ (Pamėnkalnio g. 13, Vilnius)

Kaina: 5 EUR

Grupės:

NĖRIUS PEČIŪRA IR FANTOMAI ir TURBO REANIMACIJA.

Aprašymas:

Lapkričio 18 d. klube „Metro“ Vilniuje įvyks „Kova su rudenine depresija“, kurioje dalyvaus: NĖRIUS PEČIŪRA IR FANTOMAI ir TURBO REANIMACIJA.

Žymiausia lietuviška hardcore punk grupė po dešimties metų pertraukos griausmingai sugrįžo į sceną. Vasarą vykę TURBO REANIMACIJOS koncertai pasižymėjo nuoširdžia rokenrolo energija bei dideliu susidomėjimu. „Metro“ klube vyksiančiame aukštos energetikos vakare TURBO REANIMACIJA gros geriausius savo kūrinius – „Kosmose“, „Nepirk“, „Sudorok Šleževičių“, antidepresinį „Čypsai ir alus“ bei daugelį kitų. Grupė yra išleidusi albumą „Depresijai galas“, tad šiame koncerte bus dainų ir iš jo. Vakaro kulminacija bus daina „Ryga dunda“ („Riga dimd“). Šį kūrinį TURBO REANIMACIJA skirs Latvijos Nepriklausomybės dienai, kuri švenčiama lapkričio 18-tąją.

Taip pat šiame „Kovos su rudenine depresija“ serijos koncerte įvyks Nėriaus A. Pečiūros saldainių nuo depresijos degustacija. Klasikinio pankroko atlikėjas pristatys naujausius kūrinius „Hard Rock Hallelujah“, „Australijos laukiniai žinojo Pitagorą“, „Sugedę paaugliai“ bei atliks visus hitus.

Tai bus speciali trijų dalių programa, kurioje skambės apie keturiasdešimt dainų. Be to, koncerte vyks dailiojo rašto konkursas, kuriame bus galima laimėti TURBO REANIMACIJOS rinktinį CD „Punk Circus“ ir naujausią Nėriaus Pečiūros albumą „Hard Rock Hallelujah“.

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/488427764860649/