Renginys

KING DUDE

KING DUDE


Renginio data: 2018 m. spalio 11 d. 18:00

Miestas: Vilnius

Vieta: Klubas „Kablys“ (Kauno g. 5, Vilnius)

Kaina: 13 EUR

Grupės:

KING DUDE

Aprašymas:

Paslaptingas, savitai įtraukiantis ir, kaip priklauso nuoširdžiam Liuciferio mokiniui, šiek tiek savimyla KING DUDE (TJ Cowgill) spalio 11 d. sugrįžta į Vilnių su šviežiu albumu. „Music To Make War To“ – testamentas tamsaus folko, gotiško okultizmo ir šėtoniškos burleskos mistikai.

Ritmiškais gotikinio roko momentais, graudžiais piano garsais, pompastiškais pučiamaisiais, bliuzo ritmais ir folko sentimentais KING DUDE kuria egzistencinio tarpukario dvasią – gerų laikų lyg ir nebuvo, o ateina dar prastesni. Šviesa tunelio gale yra – ji ten, kur daugelis net nesusimąstytų pažvelgti – žmogiškose aistrose ir žiaurume, dūmuose skendinčiame miegamajame ir paskutinei vakarienei galandamuose peiliuose.

Taip, KING DUDE yra beviltiškai atsidavęs grandiozinėms idėjomis, panašiai kaip ir su jo rūbų kompanijos Actual Pain kepure kažkada užfiksuotas Kanye West. Tik priešingai nei pastarasis, savęs TJ Cowgill dievu lyg ir nelaiko. Tikrasis dievas yra puolęs angelas – nes rojuje, cituojant vieną KING DUDE darbą, – ne taip ir linksma. Linksmybių geriau ieškok spalio 11 Kablyje.

Daugiau info: http://www.devilstone.net/naujienos/king-dude-spalio-10-klube-kablys

Bilietai: http://www.ebilietai.net/