Renginys

In'Feast Vol. 2

In'Feast Vol. 2


Renginio data: 2018 m. vasario 03 d. 16:00

Miestas: Vilnius

Vieta: Klubas „Legendos“ (Kalvarijų g. 85, Vilnius)

Kaina: 15 EUR

Grupės:

TEETHGRINDER, CARNIFLOOR, TWO WRONGS, UXDXS, KATALEPSY, REPUKED, HEXIS ir kt.

Aprašymas:

In'Feast 2Vasario 3 d., šeštadienį, visi išsiilgę žemų sąskambių, purvo ir adrenalino yra kviečiami į sunkiausią metų puotą, kuri vyks klube „Legendos“. Jau antrą kartą vyksiantis festivalis pristatys gausybę įvairių muzikinių grupių bei kvies lankytojus įsitraukti į festivalio atmosferą. „In’Feast“ tikslas – supažindinti klausytojus su sunkiausiais ekstremalios muzikos vingiais bei atskleisti netradicinius menus. Tad, ką gi rasime puotos meniu?

Šiais metais „In’Feast“ siūlo net tris brutal slam death dozes – tai rusai KATALEPSY, vietinei publikai žinomi lietuvaičiai INFESTATION ir ypatingas vieno asmens CARNIFLOOR pasirodymas. Taipogi festivalis lepins trimis hardcore grupėmis – tai estai TWO WRONGS, danai HEXIS bei SUPRUGA iš Rusijos. Grindcore atstovaus olandai TEETHGRINDER, o goreviolence – danai UXDXS. Powerviolence frontą laikys anglai ENDLESS SWARM. Šiais metais puota pasiūlys ir death metalo grupę – tai REPUKED iš Švedijos.

Norintiems pailsėti tarp patiekalų „In’Feast“ siūlys pasižvalgyti po menų parodas. Jų šiais metais bus net keturios. Menininkai RA RA RA, Deadman ART, A.K. Visual Arts bei Pandutea Art pristatys savo darbus „In’Feast“ dalyviams. Puotautojai galės ne tik pasižvalgyti į meno kūrinius, bet ir pabendrauti su pačiais autoriais.

Festivalio erdvėje bus ir kitų veiklų. Pageidaujantiems pasipuošti, Fantazarium Dredai pasiūlys dredų vėlimo paslaugą, o Crow von Batcave BodyMods galės dar ir vieną kitą auskarą įverti. Gyvūnų teisių gynėjai Tušti narvai kvies visus sudalyvauti viktorinoje bei skatins saugoti ir mylėti mūsų mažuosius draugus. Taipogi festivalio metu bus galimybė įsigyti festivalio bei grupių atributikos.

Laukti liko nedaug, tad ruoškitės puotai!

 

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/1849550112026408/