Renginys

IMONOLITH - State Of Being European tour 2021

IMONOLITH - State Of Being European tour 2021


Renginio data: 2021 m. gruodžio 09 d. 18:00

Miestas: Vilnius

Vieta: nArauti (Konstitucijos pr. 23, Vilnius)

Kaina: 12 EUR

Grupės:

IMONOLITH (modern rock/metal, Kanada)

Aprašymas:

IMONOLITH – tai penkių narių Kanados modernaus roko/metalo kolektyvas, kurį sudaro kelių žinomų grupių nariai. Jie patrauklūs dėl įsimintinų vokalinių melodijų ir triuškinančių bei nepamirštamų gitaros rifų, kartais pereinančių į hipnotizuojantį garsų pulsavimą. Grupė turi savyje viską, kas susiję su dabartiniu sunkiosios muzikos entuziazmu, nesvarbu, ar jis yra triuškinantis metalas, ar patraukli bei aktyvi muzika roko radijui. Tai įvairiapusė grupė, kurios koncerto Vilniaus klube „Narauti“ gruodžio 9 d. ignoruoti tiesiog nevalia.
IMONOLITH 2018 m. subūrė būgnininkas Ryanas ‘RVP’ Van Poederooyenas ir gitaristas Brianas Waddellas. Ši pora padėjo naujos grupės pamatus dar 2015 m., kai abu dar grojo „Devin Townsend Project/Band“ (2009–2018 m.). Jie tiesiog persekiojo vokalistą Joną Howardą („Threat Signal“, „Arkaea“) ir gitaristą Kai Huppuneną („Methods of Mayhem“, „Noise Therapy“) prisijungti prie naujo projekto, kol galiausiai rado ir bosistą Scottą Whaleną („Econoline Crush“), taip užbaigdami IMONOLITH formavimą.
Kiekvieno nario profesionalumas, patirtis, atsidavimas ir atkaklumas per pastaruosius keliolika metų leido jiems visiems koncertuoti visame pasaulyje su įvairiais garsiais muzikiniais kolektyvais. Jų kilmė, patirtis ir entuziazamas nubloškė ten, kur šiandien yra IMONOLITH ir tik sustipriną potencialą tos grupės, kuria jie gali tapti. Jų ankstesnė gastrolių patirtis suteikė jiems sparnus ir galimybę kartu koncertuoti visame pasaulyje. Jų aistra groti gyvai yra ir motyvacija skleisti savo prekės ženklą kuo plačiau. Tai grupė, kuri vieningai trokšta nežabotos ir energingos minios reakcijos bei žino, kaip skatinti tokio tipo gyvą patirtį.
IMONOLITH jau sukaupė atsidavusį rėmėjų legioną visame pasaulyje, o jų gerbėjų skaičius ir toliau auga tūkstančiais. Ryšys tarp muzikantų ir jų rėmėjų yra svarbiausia jų ilgalaikėje vizijoje, todėl jie bendrauja tarpusavyje per jų socialinius tinklus, kurie abiems pusėms yra svarbūs kartu su muzika.
Debiutinis kolektyvo singlas „Hollow“ buvo išleistas 2019 m. sausį bei iškart susilaukė entuziastingos fanų reakcijos „Spotify“ ir kitose muzikos platformose. Debiutinis IMONOLITH albumas „State of Being“ su 11 kūrinių, kurį grupė pristatys gastrolėse po Europą, išleistas 2020 m. kovą, o numatytas pristatymo turas dėl pandemijos buvo nukeltas bei 2021 m. metų pabaigoje pasieks ir Lietuvą.
IMONOLITH neabejotinai nustebins savo sekėjus ir naujus gerbėjus savo gaiviu požiūriu į šiuolaikinę sunkiąją muziką. Jų muzikinė kryptis nuolat kinta, o darbo etika yra neginčijama. Šis kertinių principų derinys tikrai sustiprins jų grupės vardo tvirtumą ir tuos pamatus, ant kuriuo grupė buvo pastatyta.
IMONOLITH atvyksta! \m/
Bilietai jau prekyboje: https://bit.ly/2LOR7vg