Renginys

Fallcie [RU] + A Metaphor for Betrayal, Dear Madam, Bitter Roots

Fallcie [RU] + A Metaphor for Betrayal, Dear Madam, Bitter Roots


Renginio data: 2019 m. rugsėjo 07 d. 20:00

Miestas: Vilnius

Vieta: Klubas „nArauti“ (Konstitucijos pr. 23, Vilnius)

Kaina: 5 EUR

Aprašymas:

Paskaitų sezoną pradėsim su trenksmu! Pirmą rugsėjo šeštadienį pasižymėkime kalendoriuje, nes į Vilnių sugrįžta Rusijos alternative metal meistrai Fallcie!

Fallcie (alt/nu-metal, RU) – Grupei klubą nArauti bent kartą į metus aplankyti jau tapo tradicija, o per kiekvieną pasirodymą sulaukia netikėtai daug klausytojų! Taigi nenuostabu, kad šie keturi bičai ir viena pana jau pasiilgo Vilniaus auditorijos!
https://www.youtube.com/watch?v=ppzukXPaKfI

A Metaphor For Betrayal (modern metal, LT) – Lietuvos metalcore veteranai, kombinuojantys įvairius žanrus, varijuojančius nuo deathcore iki trap stiliaus. Nepaisant įdomaus skambesio, jų muzika, būdama kupina energijos, užkrės mus rėkti kartu su jais.
https://www.youtube.com/watch?v=_kxFNDU0Bhs

Dear Madam (grunge/metal, LT) – Nesenai iš kapų prisikėlusi Vilniaus grunge grupė sugrįžta į nArauti sceną su kaip niekada geru atlikimu, scenos charizma bei nepadirbta nostalgija senam geram granžui ir alt rock/metalui.
https://www.youtube.com/watch?v=_3cVf4HZ3o4

Bitter Roots (alternative/hard rock, LT) – 90s “Seattle Soud” primenantys gitarų tembrai, gyvenimo ironiją išduodantys bliuzo motyvai ir šiuolaikines problemas nagrinėjantys tekstai susijungia į nostaligšką bei autentišką derinį.
https://www.youtube.com/watch?v=WXQC6Bm-bw0

Durys: 19.00
Bitter Roots: 20:00
Dear Madam: 21.00
A Metaphor for Betrayal: 22.00
Fallcie: 23.00
Gėrimai ir sparnai: nuo pradžios iki galo

Auka: tik 5 Eurai!

FB: https://www.facebook.com/events/398438884119435/