Renginys

Devilstone 2022

Devilstone 2022


Renginio data: 2022 m. liepos 14 d. 14:00

Miestas: Anykščiai

Vieta: Dainuvos slėnis, Anykščiai

Kaina: 75 EUR

Grupės:

MAYHEM, ROTTING CHRIST, DECAPITATED, PSYCHONAUT, BURY TOMORROW, SDH, LINEA ASPERA, AWAKENING SUN, CRYPTS OF DESPAIR, JUODVARNIS, AKLI, SISYPHEAN, SRAIGĖS EFEKTAS, DEATHCHANT, GENTS, EGOMAŠINA, MCLOUD, PLIE, PHRENETIX, HMLTD, DEAD LORD, THE HOLY, EVIL INVADERS, kt.

Aprašymas:

Liepos 14-17 d. Dainuvos slėnyje, Anykščiuose, vėl vyks festivalis spalvingas ir alternatyvus muzikos, meno ir ekstremalaus rokenrolo festivalis Devilstone.

Muzikos, meno ir ekstremalaus rokenrolo festivalis paskutinį kartą įvyko prieš pandemiją – 2019 metais. Išgyvenęs dviejų metų tylą, Devilstone rimtai nusiteikęs 2022 metais patriukšmauti Anykščiuose… Dvyliktas Devilstone – pačiame vasaros įkarštyje, liepos 14-17 dienomis, tradicinėje vietoje – Anykščių Dainuvos slėnyje.

Mes tikime savo įžvalgomis ir matome, kad kitų metų vasara bus labai panaši į 2021. Greičiausiai bus netgi geresnė. Tokiomis sąlygomis Devilstone įvykti gali. Vienintelis klausimas – kiek užsienio atlikėjų festivalis pajėgus turėti pandeminėje aplinkoje? Tikrai nemažai, bet ne tiek daug, kiek 2019 metais.

Nors #DVLSTN hashtag’u pažymėtame festivalyje naujovių ir eksperimentų netrūks, Devilstone išlaikys savo konceptą: alternatyvios muzikos festas, kuriame tarp įvairiausių roko ir metalo žanrų savo vietą randa ir sveika elektronikos dozė bei pretenzingi meniniai projektai.

Trys festivalio scenos – Vakarų, Rytų ir Barbablu – po Anykščių dangumi priglaus tiek solidžius, puikiai atpažįstamus metalo autoritetus, tiek vos išdygusius, bet jau ant pasaulinio populiarumo slenksčio esančius ateities herojus.

Aktualus muzikinis turinys, roko istorijoje įsitvirtinę ir geidžiami vardai bei nauji, inovatyvūs, sparčiai muzikos pasaulį užkariaujantys atradimai – tai yra tas turinys, kuris labiausiai domina mus.

Keturias dienas trunkančiame festivalyje pasirodys iki 50 muzikinių vardų. Jų pasirodymus papildys Masinės Hipnozės – festivalio menų scenos – programa: kūno spektakliai, šokio performansai, tapyba ant kūno, meninės dirbtuvės.

Festivalis tęs iniciatyvą atidaryti crazy parodą Anykščių miesto bibliotekoje. 2018 čia buvo eksponuoti Joan Cornellà darbai, o 2019 festivalyje svečiavosi pats Hugleikur Dagsson iš Islandijos.

Nuo 2009 m. vykstantis Devilstone jau yra tapęs ryškiu festivalių žemėlapio akcentu ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Festivalio turinys išsiskiria žanrų įvairove, aktualiais muzikiniais vardais ir pozityvia, rokenroliška atmosfera. Tai ekstremalaus rokenrolo kurortas, kasmet laukiamas dėl muzikinių atradimų, meniškos atmosferos bei originalių kūrybinių sprendimų.

BILIETAI

2020 metų bilietai galios į 2022 metų festivalį. Bilietų keisti nereikia. AČIŪ Jums visiems už išsaugotus bilietus. Tai didžiulė parama, kurią gavome iš Jūsų per šiuos sunkius metus. Mes grįžtame ir mes nusiteikę solidžiai patriukšmauti Anykščiuose. Kartu!

Visa info:

https://www.facebook.com/velnioakmuo

https://www.devilstone.net/

KETURIŲ DIENŲ BILIETO KAINA: 75 EUR

Devilstone 2022 bilietais prekiauja eBilietai.net