Renginys

Black [metal] Mass IV

Black [metal] Mass IV


Renginio data: 2019 m. birželio 08 d. 21:00

Miestas: Kaunas

Vieta: Muzikos klubas „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas)

Kaina: 8 EUR

Grupės:

LUCTUS (black metal, Kaunas), SATANISMO CALIBRO 9 (infernal industrial, Italija), SELF-DESTRUCTIONAL-VOMIT (black metal/hardcore, Vilnius).

Aprašymas:

Mirusieji ir vėl akis atmerkia: birželio pradžioje Kaune sugrįžta juodąjį meną šlovinantis susibūrimas Black Metal Mass. Ketvirtą kartą vyksiančiame festivalyje dalyvaus trys labai skirtingi, tačiau tuo pačiu keliu einantys kolektyvai.

// Luctus [black metal] – po beveik metus trūkusios tylos Kauno black metal brigada sugrįžta itin galąstais ašmenimis ir naujomis invokacijomis. Grupė pasirodys su nauja sudėtimi ir atliks beveik visą naujo albumo repetuarą – naujasis grupės albumas “Užribis” turėtų pasirodyti jau vasaros pabaigoje.
https://luctus.bandcamp.com/

// SATANISMO CALIBRO 9 (Official Page) – [infernal industrial] jau ne pirmą kartą Lietuvoje. Pragariškąjį industrialinį noizą grojanti kongregacija iš Italijos žada ypač tamsų ir psichedelinį pasirodymą, kuris avers tamsiausias sielos bedugnes. Paskutinį kartą italai Lietuvoje viešėjo 2016 m. – per tą laiką spėjo išleisti naują pilnametražį albumą “Ov Death”.
https://www.youtube.com/watch?v=MkgY3C68-9E

// Ypatingi vakaro svečiai – vilniečiai SELF-DESTRUCTIONAL-VOMIT [black metal/hardcore]. Ši vardą kolkas gaubia paslaptis, kadangi iki šiol viešoje erdvėje grupė nesirodė, ir tai bus pats pirmasis jos live debiutas. Apie ją žinome tiek pat, kiek ir jūs. Iš demo įrašo, kuris bus greitai paskelbtas, galime pasakyti, kad muzika skamba tarsi šaltas mirties apkabinimas, po kurio žioji tik tuštuma ir neviltis.
https://www.facebook.com/Self-Destructional-Vomit-2229313130475083/

// Užmerk akis, atverk širdį, įkvėpk mirtį //

Baras: 18.00
Muzika: 21.00
Kaina: 8 eur

FB: https://www.facebook.com/events/1524160764387871/