Renginys

Berserker, Lietis, Varang Nord, Grimsphere

Berserker, Lietis, Varang Nord, Grimsphere


Renginio data: 2020 m. vasario 21 d. 20:00

Miestas: Vilnius

Vieta: Klubas „nArauti“ (Konstitucijos pr. 23, Vilnius)

Kaina: 8 EUR

Aprašymas:

Berserker Official [Melodic Metal, Vilnius] Kaip ir grupės pavadinimas, reiškiantis bebaimį skandinavų karį, muzika atspindi kovą, tiek vidinę, tiek išorinę, kataklizmą, gamtą ir šį bei tą nežemiško. Paklausyk ir pamatyk:
https://www.youtube.com/watch?v=1NrPt6PmpAQ

Lietis Band [Ethnic Rock, Vilnius] – Projektas sujungtas iš buvusių zalvarinis narių ir jų kolegų – iš viso keturi patyrę muzikantai ir keturios vokalistės, suvienyti bendram tikslui. Virtuoziški ritmo piešiniai, šiltas gitarų skambesys su archainėmis ir šiuolaikiškai interpretuotomis aukštaičių sutartinėmis tampa vientisu lydiniu, kuris patraukia klausytojų dėmesį, o muzikantų nuoširdumas ir užsidegimas įkvepia gilintis į save, savo tautos istoriją.

Varang Nord [Viking Metal, Daugavpils] Grupė, kilusi iš šaltų Latvijos miškų. Jų muzika iškelia didingus mūšius, kruvinas aukas seniems dievams bei linksmas šiaurietiškas šventes. Varang Nord apjungia atšiaurius Death Metal rifus su epinėmis akordeono giesmėmis, šitaip sukurdami unikalų pagoniško metalo mišinį. Grupė 2019-ais laimėjo Wacken Metal Battle 2019. Paklausyk ir pamatyk:
https://www.youtube.com/watch?v=TvexWmosrcc

Vakarą atidaro šviežia, bet brutali grupė GrimSphere [Death Metal, Alytus]

Auka dievams: 8 Eur

FB: https://www.facebook.com/events/2265929903507522/