Renginys

AMARANTHE

AMARANTHE


Renginio data: 2018 m. gegužės 18 d. 19:00

Miestas: Vilnius

Vieta: „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius)

Kaina: nuo 22 EUR

Grupės:

AMARANTHE (metal/metalcore, Švedija)

Aprašymas:

Daugiau nei prieš 10-metį Geteborge gimė sunkiosios muzikos projektas AMARANTHE. Šiandien šis vardas, priklausantis tiek Švedijai, tiek Danijai, išraižytas metalo metraščiuose didžiosiomis raidėmis. Gegužės 18 d. AMARANTHE atvyks į Lietuvą. Įspūdingojo šešeto koncertas vyks Vilniaus menų fabrike „Loftas“.

AMARANTHE statistika verčia kilstelėti dulkinos odos klajūno skrybėlę: 4 albumai, parduoti 0,5 milijono tiražu; 4 koncertiniai turai po Europą ir Valstijas per 4 metus; 100 milijonų perklausų platformoje „Spotify“ ir virš 40 mln. – „YouTube“. Naujausias albumas „Maximalism“, įsitaisęs pirmose pozicijose Valstijose, o trys pastarieji užsitvirtinę TOP10 statusą Švedijos ir Suomijos albumų čartuose.

AMARANTHE singlas „Drop Dead Cynical“ nuolat skamba didžiausiuose amerikiečių sporto renginiuose, pavyzdžiui, nacionalinėse ledo ritulio varžybose. Šis kūrinys taip pat karaliavo keletą savaičių pirmoje vietoje didžiausioje JAV roko radijo stotyje „SiriusXM Octane“. Tūkstančius kartų jų dainas suko Skandinavijos radijo stotys.

Melodic death žanro metalą AMARANTHE perleidžia per savo venas ir sukuria išskirtinį, pulsuojantį produktą. Būgnininko Morteno Løwe Sørenseno ritminis įtraukimas ir sparčiai besiplečiantis bosisto Johano Andreasseno žemo dažnio puolimas leidžia gitaristui Olofui Mörckui atlikti chirurgiškai tikslius, beveik mašininius gitaros rifingus ir šiuolaikine klaviatūra pertepti kūrinius sultingais sluoksniais.

Amžinos, didingos giesmės, atliekamos emocingosios Elizės Ryd angliškuoju balsu, ir Henriko Englundo Wilhelmssono lediniai klyksmai susijungia su galinga melodinga muzika, kuri yra ne tik unikali ir nepamirštama, – tai tiesiog kitas žingsnis metalo evoliucijoje. Ir džiugu, kad sunkiosios muzikos mėgėjai turės galimybę jau labai greitai tai išgirsti Vilniuje.

Kaip ir daugelis pastaruoju metu sostinėje vykusių kokybiškų sunkiosios muzikos koncertų, taip ir šis rengiamas po „Roko naktų“ vėliava. Bilietus galima įsigyti rokonaktys.lt.