Renginys

4-to „Lemmy“ sezono atidarymas

4-to „Lemmy“ sezono atidarymas


Renginio data: 2019 m. rugpjūčio 31 d. 21:00

Miestas: Kaunas

Vieta: Muzikos klubas „Lemmy“ (Girstupio g. 1, Kaunas)

Kaina: 10 EUR

Aprašymas:

Vasara jau rieda į pabaigą, o mes nekantriai laukiame naujojo, kupino staigmenų ir puikios gyvos muzikos sezono! Visa širdimi ir siela stengėmės puoselėti Kaune vietą, kurioje reguliariai skambėtų gyvai atliekama aukščiausios kokybės muzika, ir visi, metalo bei alternatyvios muzikos kultūrai neabejingi žmonės, galėtų draugiškai leisti laiką bendraminčių rate. Tokia vieta dar prieš penketą metų buvo tik miražas, o šiandien Kauno alternatyva jau turbūt nebeįsivaizduojama be Lemmio. Sekantį sezoną dirbsime dar intensyviau, todėl visus kviečiame griausmingai ir galingai pasitikti ketvirtąjį Lemmy muzikos klubo sezoną!

Ta proga surinkome aukščiausios prabos metalo trišakį – pasiruoškite, nes tai bus itin riebus kasnis aršiausio metalo mylėtojams!

Voidhanger (Lenkija) – pirmą kartą Lietuvoje, unikali proga išgirsti šiuos lenkų black-thrash metalo sunkiasvorius! Šio kolektyvo gretose pareigas atlieka keletas puikiai žinomos ir ne kartą Lietuvoje grojusios INFERNAL WAR grupės narių. Lenkai pasižymi itin aršiu ir bekompromisiniu skambesiu, persmelktu negatyvu ir mizantropija – Voidhanger kompozicijos – nuodingas nepykantos spjūvis į veidą. Praeitais metais viena iš stambiausių šių dienų ekstremalaus metalo leidyklų Agonia Records išleido lenkų paskutinį albumą „Dark days of the soul“. Ponai ir ponios – pasitikite Lenkijos undergroundo elitą!

Deceitome (Estija) – nors estai iki šiol išleido dar tik vieną pilnametražį albumą (“Death is called Ethos”, 2016) šis grupė jau dabar yra tituluojama kaip vienas iš perspektyviausių Estijos ekstremalaus metalo kolektyvų. Estų oldschoolinis death metalas pasižymi itin sodriu ir organišku skambesiu, kuriuo tiesiog neįmanoma nesimėgauti jei tau patinka senosios mokyklos mirties metalas!

Cold Embrace (Vilnius) – ši jauna grupė jau spėjo atkreipti dėmesį į save – nors kol kas sugrojo tik vieną vienintėlį koncertą, tačiau nesenai paskelbtas vilniečių demo įrašas rodos žada tikrai daug. Tiesmukas, tačiau slogių melodijų nevengiantis d-beatas puikiai perteikia juodam metalui ir hardcorui būdingas atmosferas.

Visi kartu audringai pasitikime naują sezoną su aukščiausios kokybės ekstremalaus metalo doze! Šėlsmas žemais dažniais per metalo terapiją – tai pats geriausias katarsis!

Durys: 18.00
Muzika: 21.00
Kaina: 10€

FB: https://www.facebook.com/events/2588407461171368/