Grupės

CUNABULA

CUNABULA


Susikūrimo metai: 2016

Muzikos stilius: Progressive metal, Alternative metal,

Vieta: Vilnius

Būklė: Aktyvi

Kontaktai: cunabula.band@gmail.com

https://www.facebook.com/cunabulamusic/

Sudėtis:

Godumi – vokalas

Kostas Balčiūnas – gitara

Tadas Žukauskas – bosas

Vytis Vainilaitis – mušamieji

Aprašymas:

Vilniečių atmosferinio post/progressive metalo grupė CUNABULA veiklą pradėjo 2016-ųjų metų žiemą, kai Tadas ir Kostas susibūrė su aiškiu tikslu – kurti naują muziką. Pavasarį į grupę buvo pakviestas ir būgnininkas Vytis, o galiausiai prisijungė demo kūriniuose vokalo partijose talkinusi Goda.

CUNABULA muzikos stilių įsprausti į kažkokius rėmus sudėtinga. Grupės kūriniai daugiausia ilgi, aranžuotės „tirštos“, jose daug kontrastų.

Didelę įtaką CUNABULA stiliui daro aplinkybių, kuriomis su muzika siejasi kiekvienas iš narių, skirtumai. Kostas yra aktyvus sesijinis muzikantas, grojęs ne vienoje garsioje roko/metalo grupėje (STRANGER AEONS, SOUL STEALER, UNLOST, SBS). Vytis be būgnų nemažai koncertuoja prie DJ pulto, dirba su techno muzika. Tadas groja su daug grupių (BIX, FREAKS ON FLOOR, GIN’GAS, G&G SINDIKATAS ir t. t.), taip pat yra vienas produktyviausių studijinių įrašų bosistų Lietuvoje. Goda pagrindinę savo veiklą labiau sieja su teatru, tačiau sunkiosios muzikos vokalistės patirtį pradėjo nuo MINOR MODESTY pritariamųjų vokalų.

2017 m. pabaigoje grupė išleido debiutinį EP „Scar“.

Bandcamp:

https://cunabula.bandcamp.com/

Diskografija

“Scar” EP (2017)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.