Grupės

CREEPTOR

CREEPTOR


Susikūrimo metai: 1999

Muzikos stilius: Thrash, Heavy,

Vieta: Vilnius

Būklė: Aktyvi

Kontaktai: scarross@gmail.com

http://www.myspace.com/creeptor

Sudėtis:

Aurimas Darxon – gitara, vokalas
Aurimas Desmod – gitara
Almantas (FreeSoul) – bosinė gitara
Vaidotas – būgnai

Aprašymas:

CREEPTORSostinės grupė CREEPTOR susikūrė 1999 metais Darxon (Aurimo) iniciatyva. Iš pradžių komanda buvo daugiau mažiau namų projektas. Pirmoji grupės sudėtis – Darxon (gitara) ir jo bičiulis bei bendramintis Exhumed (kompiuterinis programavimas). 2000 metais Darxon susipažįsta su tuometiniu UGNĖLAKIO būgnininku Šarūnu ir grupė savo muzikos stiliumi pasirenka tuo metu nemadingą Lietuvoje speed metalą.

Prasideda pirmosios gyvos repeticijos Kelpšos muzikos mokyklos rūsiuose. Repeticijos nutrūksta 2001 metais, Darxon išvykus studijuoti į Kauną. 2003-ųjų pabaigoje Darxon po mokslų visam laikui grįžus į Vilnių, CREEPTOR veikla atsigauna. Grupei į pagalbą ateina jaunas gitaristas Aurimas, prasideda repeticijos trise: Darxon – gitara, vokalas, Aurimas – gitara, Šarūnas – mušamieji. Bosisto paieškos buvo nesėkmingos, tad gavę kelis pasiūlymus koncertuoti, vaikinai nutaria laikinai pervadinti grupę į DESMOD. Pasirodymų metu vaikinai grodavo kelis savus gabalus, taip pat grupių RUNNING WILD, METALLICA, HYPOCRISY kūrinius.

2005 metais į grupę atėjus bosistui Vanagui (Valentinui), pradėta ruošti savų kūrinių programą. Dėl didelio grupės įkūrėjo Darxon užimtumo kūrybinis procesas vystosi pakankamai lėtai ir pirmasis CREEPTOR visos sudėties pasirodymas įvyksta 2006-ųjų sausį Kaune, festivalyje “Miglose”. Vėliau grupė sudalyvauja keliuose nedideliuose renginiuose Birštone, Utenoje ir Vilniuje. 2006 metų pabaigoje grupė pagaliau namų studijoje įrašo kelių kūrinių demo „Pure Chaos“.

Šiuo metu CREEPTOR dirba prie naujų kūrinių, kuriuos netolimoje ateityje planuoja įamžinti studijiniame albume.

Diskografija

Demo „Pure Chaos“ (2006)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.