Grupės

BURYING PLACE

BURYING PLACE


Susikūrimo metai: 1991

Muzikos stilius: Brutal death,

Vieta: Vilnius

Būklė: Aktyvi

Kontaktai: giedambr@madtracker.net

http://www.myspace.com/buryingplace

Sudėtis:

Ambraziejus – gitara, būgnų programavimas
Demonas – bosinė gitara
Thrigger – gitara
Mykolas – vokalas
Eima – būgnai

Aprašymas:

BURYING PLACEBURYING PLACE istorija siekia 1991 metus, kai Giedrius (a.k.a. Ambraziejus) į grupę KERŠTAS subūrė vokalistą Vidą, bosistą Marių ir būgnininką Arūną. Jau nuo pat pradžių grupė pasižymėjo nestabilumu ir kaita – tiek sudėties, tiek ir paties pavadinimo. Įrašius pirmąją repeticijų kasetę „Antikristas“, kurioje užfiksuojami keturi thrash stiliaus gabalai su death vokalu, KERŠTAS pervadinamas į BLOODY REVENGE, o nuo 1992 m. grupė įgauna dabartinį pavadinimą – BURYING PLACE. Vokalo partijas nusprendžia atlikti pats Giedrius ir 1993 m. pasirodo pirmasis šios formacijos demo „The Last Disaster of Humanity“ su trim brutalaus grinding death metal gabalais. Netrukus vokalisto pareigos perleidžiamos naujam nariui Mykolui ir 1994 m. įrašomas antrasis demo „Burying Place“. Šio demo stilių grupė jau apibūdina kaip brutal burial grinding death, tačiau ir tai dar nepabaiga – BURYING PLACE planuose – kuo techniškiau išpildyti įvardintąjį stilių. BURYING PLACE pirmųjų demo tekstų tematika daugiausiai nukreipta prieš bažnyčią, karą ir visokias evangelijas, apseinant be gana populiarios satanizmo tematikos. Nors grupė neigia kieno nors įtaką, mokytojus visgi įvardija – tai MEGADEATH, PESTILENCE, SEPULTURA, DEATH.

1995 metais, iš grupės dėl nesutarimų pasitraukus būgnininkui, vokalistui Mykolui ir gitaristui Lokiui, BURYING PLACE veikla sustojo. Iki 2004 m. pradžios, kai pasklido gandas apie grupės atsikūrimą, daug repetuota, kurta, bandyta susigroti su naujais muzikantais. Paruošta medžiaga naujam albumui. Gandai realybe virsta tik į metų pabaigą – visai netikėtai BURYING PLACE įtraukiami į koncerto Panevėžyje „Juodoji ugnies jėga“ dalyvių sąrašą. 2005 m. pradžioje grupė sugroja „FERRUM FROST 2005“ scenoje, balandį – apšildo svečius iš lenkijos BEHEMOTH.

Koncertuose būgnininko vaidmenį atlieka „Sony Walkman’as“ – Ambraziejus pareiškia, kad kol kas Lietuvoje nemato nė vieno būgnininko, kuris sugebėtų išgroti BURYING PLACE repertuarą. Pavasario gale iš grupės pasitraukia Valinskas, kurį pakeičia Venomous (DISSIMULATION), prie grupės veiklos prisijungia gitaristas Rimtautas (a.k.a. Thrigger). Tokios sudėties sugrojama dar keletas koncertų, tarp kurių ir koncertas su VITAL REMAINS, po 2006 metų liepos BURYING PLACE koncertinė veikla sustoja. Daug repetuojama, padedami pagrindai albumo įrašui.

2007 metais grupė pradeda groti su būgnininku Eima (ex STONE’S LAMENT) – pirmą kartą per 12 metų su gyvu būgnininku! Tačiau iš grupės dėl asmeninių priežasčių pasitraukia vokalistas Venomous. Po neilgai trukusių paieškų 2008 metų vasarą į BURYING PLACE sugrįžta senasis vokalistas Mykolas. Grupė rimtai nusiteikia atnaujinti koncertinę veiklą. Ir štai 2009 m. pavasarį po beveik 14 metų, grupė vėl pasirodo visa sudėtimi festivalyje „Metalinis Pajūris“ Gargžduose.

2010 metų vasarą BURYING PLACE sėkmingai sudalyvauja didžiausiame Lietuvoje metalo muzikos festivalyje „Velnio Akmuo“. Šiuo metu grupė įrašinėja savo pirmąjį ilgą albumą.

Diskografija

Demo “The Last Disaster Of Humanity” (1993)
Demo “Burying Place” (1994)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.