Grupės

BERSERKER

BERSERKER


Susikūrimo metai: 2009

Muzikos stilius: Melodic metal,

Vieta: Vilnius

Būklė: Aktyvi

Kontaktai: berserkerlt@gmail.com, 862650636 (Romas)

http://www.berserker.lt

Sudėtis:

Agnieška Volček – vokalas
Vera Bukina – fleita/back vokalas
Agnė Petruškevičiūtė – klavišiniai
Kšištof “Beast” – gitara/growl vokalas
Mažvydas Vrubliauskas – gitara
Roman Semionov – bosinė gitara
Georgij Kirilov – būgnai

Aprašymas:

BERSERKER, melodingo metalo grupė iš Vilniaus, susikūrė 2009 metų kovo 7 dieną. Grupės pavadinimas siejamas  su vikingų era;  Berserk (berserker) – tai žinomas iš istorinių  sakmių bebaimis skandinavų karys. Taip pat ir grupės kūryboje atsispindi kova, tiek vidinė, tiek išorinė. Vidinė  kova – tai asmeniniai išgyvenimai, asmenybės dvilypumas. Išorinė – socialinė nelygybė, industrializacija, gamtos niokojimas.

BERSERKER vizija – muzika, kurioje susiliejusios epiškos melodijos, apokaliptiniai tekstai ir stiprus bei išraiškingas vokalas nuskraidintų kiekvieną klausytoją į jo paties nežemišką, magišką, fantastinę realybę.

BERSERKER dažnai koncertuoja Vilniaus, Kauno  klubuose, dalyvavo „Lentpjūvės“, „Margų Pievų“, „New Vilnia“ festivaliuose, 2013 m. laimėjo II vietą „Brodway Star“ konkurse. Grupė taip pat pasirodė keliuose baikerių renginiuose: „MC Vėjų laumių“ gimtadieniuose „New York“ ir „Propaganda“ klubuose (labdaringos akcijos vaikams), baikerių sezono atidaryme. 2014 metais Vilniuje grojo kartu su Suomiais TURISAS.

Grupės nariai dalyvauja įvairiuose labdaringuose renginiuose, projektuose.

Diskografija

„Dark Worlds Collide“ (2015)

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.