Varg Vikernes aka Count Grishnakh

Grupės, stiliai, leidiniai...

Moderatorius: Moder

Ikalintasis grafas - jusu nuomone

tikriausias bliakeris ever
48
38%
siaip jo asmenybe ir pasiekimai man px, bet burzumo muzika patinka
28
22%
ankstyvieji albumai visai nieko, bet tas kaleimo "ambientas" - tikrai sudas
12
9%
visiskai nerupi man sitas vargsas
40
31%
 
Viso balsų : 128

Varg Vikernes aka Count Grishnakh

Standartinė morgveldar » 2003.07.20 15:55

Tai ka manote apie sita orka? Pamenu, kai man buvo 16 (o tai buvo seniai, seniai), jo istorija mane labai suzavejo, kaip tikriausias ideologijos ir lifestyle sintezes pavyzdys..

o gal kam atrodo kad vat paprasciausiai buvo toks antisocialus wannabe-viking-warrior beprotis jaunuolis, uz ka ir uzmokejo, ir taip jam ir reikejo?

o gal kam labai gaila uz ta liuzeri euronymous?
morgveldar
Dalyvis
 
Pranešimai: 213
Užsiregistravo: 2003.05.20 02:34
Miestas: Ryga

Standartinė Eddie-The-Head » 2003.07.20 18:19

Siaip paskaites interviu su Grishnakhu, Euronymous, Dead, Darkthrone nariais susidariau nuomone, kad jie visi yra visiski idiotai. Bet ju muzika geniali.
Ziniukas - Eddie-The-Head
-==Into The Darkness Of Northern Woods==-
Eddie-The-Head
Dalyvis
 
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: 2003.05.19 19:09
Miestas: Raseiniai

Standartinė Vlad Tepes » 2003.07.23 23:57

Burzum - the legendary black metal band , one-man-band.Jis past geriasias!
Vlad Tepes
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2003.07.23 19:34

Standartinė Birutė » 2003.07.24 13:10

Ne pirma su bliakeriais susijusi skandalinga istorija, ir ne paskutinė. Šiaip viskam yra ribos. Burzumo muzika man gana nieko, bet savo bliakeriškumą galėtų parodyti kitaip. Toks dabar ir didvyriškumas sėdint kalėjime...
Birutė
Ferrum
 
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2003.05.19 12:43
Miestas: Vilnius

Standartinė Adis » 2003.07.28 07:21

Muzika gerbiu. Idomi ir gerai padaryta. Vienas mano klausomiausiu blacko atlikeju.

Elgesys... na... labai labai svelniai tariant - idiotiskas.
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė speigas » 2003.08.01 15:13

yy
Paskutinį kartą redagavo speigas 2012.11.30 23:48. Iš viso redaguota 1 kartą.
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4147
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė Eddie-The-Head » 2003.08.01 18:56

morgveldar: beje idomu butu suzinoti, kodel Euronymous vargsas.
Ziniukas - Eddie-The-Head
-==Into The Darkness Of Northern Woods==-
Eddie-The-Head
Dalyvis
 
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: 2003.05.19 19:09
Miestas: Raseiniai

Standartinė Gravewürm worship » 2003.08.03 20:08

@Eddie-The-Head: Kuo tau neitiko Darkthrone etc interviu?
Paveikslėlis
Gravewürm worship
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2003.08.03 20:05

Standartinė Gravewürm worship » 2003.08.03 20:16

kaip nacistas, jis idiotas. Visa jo kuryba, iskaitant ir paskutinius du ambient albumus, yra OK.
Paveikslėlis
Gravewürm worship
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2003.08.03 20:05

Standartinė Eddie-The-Head » 2003.08.04 14:39

Dabar tiksliai neprisiminsiu, jau senokai skaiciau, bet tuo paciu kvailu nusistatymu skirstyti zmones i "true" ir "trend", death metalas - "trend", todel jie nekencia savo pirmo albumo, kuriame patys defa varo ir t.t.
Ziniukas - Eddie-The-Head
-==Into The Darkness Of Northern Woods==-
Eddie-The-Head
Dalyvis
 
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: 2003.05.19 19:09
Miestas: Raseiniai

Standartinė Gravewürm worship » 2003.08.04 19:00

Hm, ir is kuriu cia metu tas(tie) interviu? Sakai kad nepameni, tai tiek to :=). Bet idiotais Darkthrone nepavadinciau ir labai abejoju, kad jie abu nekencia Soulside Journey. Del Dead nieko nezinau, nes nesu skaites ne vieno interviu, tas pats liecia ir senaji geraji Euronymous. Jei skaitei lietuviska interviu, kitaip sakant isversta is velniai zin kokios kalbos, tada pamirsk viska ka perskaitei. Visi sitie zmones, iskaitant ir Varg yra, visiskai normalus ir nebelaksto aplink baznycias. Ypac Varg, kuris girdejau yra visiskai malonus zmogus, kuris sako, kad daugiau niekada nebegris prie juodo metalo. Dabar susikoncentraves vien apie nacizma.
Paveikslėlis
Gravewürm worship
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2003.08.03 20:05

Standartinė Eddie-The-Head » 2003.08.05 02:37

Visus interviu tik angliskai skaiciau :)
Na, o siaip malonus zmones ar ne tai nezinau, nebendravau :).
Dead savizudybes priezastis viska pasako apie jo bukle. Euronymous atrodo buvo labiausiai pamises :) Darkthrone nariai palyginti su jais tikrai daug maziau pamise :)
Ir specialiai suradau Darkthrone interviu, kurioje jie sako, kad nekencia death metalo ir t.t.
http://www.angelfire.com/nh/carpathianw ... nter03.htm
1992 metu interviu. Siaip cia ne tas puslapis (ten ju buvo labai daug ir labai ivairiausiu, deja neradau dabar :((( ), kuriame skaiciau, bet atrodo, kad tas pats interviu.
Ziniukas - Eddie-The-Head
-==Into The Darkness Of Northern Woods==-
Eddie-The-Head
Dalyvis
 
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: 2003.05.19 19:09
Miestas: Raseiniai

Varg Vikernes aka Count Grishnakh

Standartinė Maniakas » 2003.08.11 22:44

Kazkada Vargas tikrai nuskambejo per visa metalini pasauli, bet giliau isiziurejus i visa ta istorija, tai vaikiskas naivumas nervinga juoka sukelia. Norejo nebrendyla blogiuku buti, ir visiem ta dar demonstratyviai parodyti. Degindamas unikalius architekturos paminklus, tikejosi viso krasto pasauleziura apversti ir propaguoti vikingu sugrizima.Skaiciau as jo interviu ir pries 93-cius, ir po, skiedaliojimasis grynas. Faustas jau is kalejimo isejo ir savo interviu sneka apie rimtus dalykus, prie senu temu nebegrizdamas, o Vargas ko gero ir liks toks nesusitupejes. dvasinio gydymo istaiga jam geriau butu tikus. Kas del muzikos - cia kita kalba, agresijos ir tamsos netruksta, taciau ambiento kurt Vargas tikrai nemoka.
Maniakas
Naujokas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2003.06.17 17:46
Miestas: Vilnius

Standartinė Tyranor » 2003.08.13 04:25

Varg-šelis Vikernesas. Įdomus faktas: kažkur skaičiau, jog Norvegijoje jis oficialiai paskelbtas visuomenės priešu Nr 1.
O muzika yra muzika. Ta esencija, kurią turi Burzum, bijau niekam nebepavyks imituoti. Hei, reiktu tribiuta Burzum muzikai padaryti (:
Paskutinį kartą redagavo Tyranor 2005.07.22 22:15. Iš viso redaguota 2 kartus.
Tyranor
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: 2003.06.17 23:27
Miestas: Vilnius

Standartinė Knock » 2003.08.13 20:40

Visions - A Tribute to Burzum:

1. Schizoid - En ring til a herske
2. Aegishjalmar - Jesus Tod
3. Black Queen - Inn i Slottet fra Droemmen
4. Cryogenic - Dunkelheit
5. Earthcorpse - Lost Wisdom
6. Ewigkeit - Ea 2000 - Out for the count
7. Fornost - Wende im Zeichen des Mikrokosmos
8. Funeral Procession - Der Ruf aus dem Turm
9. Judas Isacriot - War
10. Krigstrommer - Lost Wisdom
11. Krystal - Balferd Baldrs
12. Luror - Key to the Gate
13. Nokturnal Mortum - Journey to the Stars
14. Orthaugr - Der weinende Hadnur
15. Pagan Hellfire - Frijos einsames Trauern
16. Sarnath - Stemmen fra Tarnet
17. Aborym - Det som engang var
18. Starchamber - Han som reise
19. The Syre - Black Spell of Destruction
20. Tronus Abyss - Moti Ragnarokum
21. Wolfsburg - Lost forgotten sad spirit
22. Woods Of Fallen - Beholding the Daughters of the Firmament
23. Herrenvolk - Daudi Baldrs
Knock
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 546
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:39
Miestas: Vilnius

tironas

Standartinė Tironas » 2003.10.24 20:10

Nu as jau pakankamai senas ir susitupejes jei taip galima sakyti:))
Bert ir man kartais sauna galvot tokia puiki mointi kaip supleskinti koki paminkla. ir p***ui man kad jis yra kazkokios kurturos paminklas. vistiek ji kaip ir svetima.
na kam nebuna:))
Bet gerai pasigilinus i visu tu blackeriu pasisakykus ir pasigilinus i ju muzika, matosi kaip keiciasi ju poziuris, nuomones. visi bresta ir kaip asmenybes ir kaip muzikantai. o jei nebresta tai galima sakyti kad degraduoja
Tironas
Naujokas
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2003.10.24 13:58

Standartinė Adis » 2003.10.25 18:13

Na ka, galu gale pamaciau Satan Rides the Media. Nuomone nepasikeite. Kiek muzika stipri, tiek kalbos durnos... Galu gale tenka pripazinti zurnalistu kisama mintis - Vargas tiesiog mego buti demesio centre...
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė Adis » 2003.10.27 01:02

Is http://www.roadrunnerrecords.com/blabbe ... emID=16250 :

The Norwegian media is reporting that BURZUM mastermind Varg "Greven" Vikernes (a.k.a. Count Grishnack) failed to return after a short leave from his prison in Vestfold, Norway, where the black metal musician is serving a 21-year sentence for the August 1993 murder of MAYHEM guitarist Oystein Aarseth (a.k.a. Euronymous), the burning of three churches, and the resulting death of a fireman. Varg, 30, was supposed to return to the prison by midnight Saturday (October 25) after being granted a couple of days off, but failed to come back in time. The police have no information on his whereabouts.
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė Tyranor » 2005.07.22 22:07

Atradau įdomų intervių su Vargu. Burzum pasirodo vis dar gyvas reikalas, kaip bebūtų keista. O šiaip įdomus pokalbis, bet Vargo idealistinis/utopinis ir vienpusiškas mąstymas užp**a, nors yra ir įdomių minčių apie moderniąją visuomenę ir šiuolaikinį pasaulį.
http://www.metalcrypt.com/
Tyranor
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: 2003.06.17 23:27
Miestas: Vilnius

Standartinė Kostra » 2005.07.23 16:26

Geri artistai jie visi. Ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Tiek kalba, aiskina pries massmedia, mainstreama ir pan., o patys yra vakaru massmedios burbulas.

Idomu, jei visi tie ivykiai butu vyke kokiame Baltarusijos mieste, kur ir taip pastoviai girtas sunus sukapoja teva ir pan, ar butu jie jau dabar taip zinomi....
Vare siauba ramiai gyvenantiems ir duru nerakinantiems eiliniams norvegams, o po to dar ir superstarais tapo.
Mane iki siol kamuoja klausimas - ar cia sutapimas, kad visi tie black bardakai prasidejo vienoj turtingiausiu pasaulio saliu?
http://www.duzenos.lt/ tamsu.stipru.kreiva
Kostra
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2162
Užsiregistravo: 2005.01.20 20:05

Standartinė Kathaaras » 2005.07.23 17:20

siek tiek ne i tema(gal net ne siek tiek), bet vietoj to, kad kurti eiline tema apie mayhem, parasysiu cia...As del Deado savizudybes...Skamba aisku ziauriai kvailai, bet ar niekada neteko kazkur pasamoneje pasvarstyti, ar tai is tikruju savizudybe?Man kazkodel visa laika siame ivykyje sukosi Euronymous.Dabar perskaicius medziaga is thetruemayhem.tk, mano, gal labai ir naivios mintys, bet net kazkiek sustiprejo...Cia daugiau kalbu apie hellhammerio straipsni tame saite...
Kathaaras
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2005.03.31 17:54

Standartinė Hells' Forge » 2005.07.23 20:12

reiks pasiskaityt tą straipsnelį...
--
šiaip dėl tų bažnyčių - man jų gaila tik kaip meno kūrinių.
šiaip tegu pleška - jų vis tiek kaip priš***a.

o šiaip Vikernesas... tikrai Tr00 and Evil.
blogąja prasme.
kai kurios mintys įdomios, gal net tiesos yra, bet aš kažkaip ideologijų vertinimui žinau tokį vieną klausimą: 'kas būtų, jei visi žmonės elgtųsi pagal ideologiją x?'.
jei pasaulis būtų pilnas tokių, kaip Vikernesas, žmonių greit nebeliktų, nes visi būtų vieninteliai tr00 and evil, o kiti - tik paskerdimo verti trend'eriai :D

o jo muzika man smarkiai per primityvi.
vietomis net nuobodi.
bet War, Black Spell of Destruction ir Dunkelheit - neprasti gabalai.
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2475
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė Tyranor » 2005.07.23 20:22

Paklausyk "Key to the gate". Šiaip tai yra pats komplikuočiausias ir, ko gero, geriausiai sukomponuotas Burzum kurinys, objektyviai vertinant. Dėl jo šiaip ir pamėgau Burzum muziką.
Tyranor
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: 2003.06.17 23:27
Miestas: Vilnius

Standartinė Kostra » 2005.07.23 20:28

"o jo muzika man smarkiai per primityvi. "
Gal ne neprimityvi, bet minimalistine vietom. Siaip, visi jo albumai tikrai kertantys. Na, tie ambientai kitokie...
http://www.duzenos.lt/ tamsu.stipru.kreiva
Kostra
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2162
Užsiregistravo: 2005.01.20 20:05

Standartinė Hells' Forge » 2005.07.23 20:35

o koks skirtumas tarp 'minimalistinės' ir primityvios?..
jeigu per 5 su trupučiu minučių trukmės gabalą žmogus pagroja 5 su trupučiu powerchordinių rifų tai čia ne primityvu?..
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2475
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė Tyranor » 2005.07.23 21:12

Skirtumas yra didžiulis. Gerą minimalistinį kūrinį sukurti nėra lengva, nes jis turi būti sukomponuotas taip, jog turėtų poveikį klausytojui. Trumpiau tariant, minimalistinis kūrinys yra gerokai labiau apgalvotas, negu simplistinis/primityvistinis kūrinys. Kai išmoksi klausyti tokią muziką - išmoksi ir skirti šiuos dalykus.
Dėl struktūros ir formų. Tu apart standartinių power akordų, moki atsekti kitas figūras? Pasitikrink. "Key to the Gate" tu gali išgirsti, kaip neblogai tarpusavyje derinami diminished (sumažintieji) ir augmented (išplėstieji) akordai su minoriniais, kokie neprasti gaunasis disonasiniai saskambiai. Kaip dekonstruktyvias emocijas keičia melancholiškos.
Paskutinį kartą redagavo Tyranor 2005.07.23 21:49. Iš viso redaguota 1 kartą.
Tyranor
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: 2003.06.17 23:27
Miestas: Vilnius

Standartinė Tyranor » 2005.07.23 21:48

Hells' Forge, kadangi su tavim kažkada jau buvo truputi debatuota apie primityvumą, leisk atkreipti tavo dėmesį, jog tavo midi kurinukas skamba, jau atleisk man, bet primityviai tiek struktūrine, tiek kompozicine prasme. Yra įdomių idėjų, viena kita, bet trūksta, kompozicinės motivacijos, ko pasekoje tavo kūriniui trūksta tvirtos struktūros ir jis skamba padrikai. Iškart pasakau, tai yra tik mano pastebėjimai, o aš nesu joks didelis žinovas, tačiau esu girdėjęs pakankamai, kad galėčiau kažką apie tai pasakyti. Suprask, kad ir sudėtingi kūriniai gali skambėti primityviai, jeigu jie neturi motivacijos, tuo tarpu kai kurie paprasti kuriniai gali skambėti sudėtingiau ir įdomiau už tokius variantus, jeigu ten "viskas yra savo vietose".
Tyranor
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: 2003.06.17 23:27
Miestas: Vilnius

Standartinė Hells' Forge » 2005.07.24 15:55

aš berods nesakiau, kad mano midi kūrinukas labai RULEZ, jis visiškai neprimityvus ir t.t.
šiaip ar taip, aš juk jo neišpublikavau kaip kažkokio super pasiekimo - tiesiog stengiuosi ir judu pirmyn. rezultatas - kaip matot ;]
tai ganėtinai elementarus gabalas su paprastokais powerchordiniais rifais ir šiek tiek prigaunančia melodija.
galų gale, ilgiausiai mano gabale koks nors rifas pabrūžinamas 2 ar 2 su puse karto - tiek Burzumo, tiek Mayhem (ir t.t.) galauose po n+1 kartą.
bet apie tai aš jau prisišnekėjau ir daugiau nenoriu.
žinoma, aš stengiuosi, kad būtų neprimityvu, bet, turint omeny, kad čia mano vienas pirmųjų darbų, galėjo būti ir blogiau.
--
šiaip man labai įdomu, kaip tu per midi atliekamą garsą galėjai pajusti kažkokią motyvaciją :D
--
Key to the Gate dar neklausiau, reiks iš kur nors nukniaukt ir įvertint.
šiaip tas figūras aš pastebiu, bet destruktyvų/disonansinį sąskambį išgaut galima ir ganėtinai elementariais būdais.
galų gale, žiūrint į, tarkim, BSoD tabą, galima pastebėti, kad, tarkim, rifas, grojamas kartu su 'Hear My Sword in the Making', išgautas, ko gero, atsitiktinai, o ne pagal kokius nors augmented/diminished akordus ar dar kokį velnią.
--
šiam kartui tiek, kai sugalvosiu daugiau, tada ir parašysiu :P
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2475
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė Tyranor » 2005.07.24 16:52

"šiaip man labai įdomu, kaip tu per midi atliekamą garsą galėjai pajusti kažkokią motyvaciją :D"

Patikėk, tokiomis programomis kaip Guitar Pro4 ir Power Tab editor aš moku tikrai pakankamai gerai naudotis, juolab, kad jau ne vienus metus jomis dirbu, taigi, yra juokų darbas paimti ir įvertinti bet kokį midi failiuką, ne tik paklausyti, bet ir jį apžiūrėti. Formatas man netrukdo įvertinti kurinio niuansų. Midi gerumas tas, kad neretai jis gali būti aiškesnis už originalą. Minusas tas, kad jis negyvas ir mechaniškas.

"Key to the Gate dar neklausiau, reiks iš kur nors nukniaukt ir įvertint.
šiaip tas figūras aš pastebiu, bet destruktyvų/disonansinį sąskambį išgaut galima ir ganėtinai elementariais būdais."

Galima, ir vieni tai sugeba, o kiti ne ir jiems gaunasi šūdas. Nes yra tokie dalykai kaip rafinuotumas ir neišmaneliškumas, o tarp jų galime statyti gerą muzikinę intuiciją.
Būtų labai įdomu, jei netingėtum pateikti kokių "elementarių būdų", nes man labai aktualu toks dalykas, kaip disonanso naudojimas, ir įdomu, ką kiti apie tai mano.

"galų gale, žiūrint į, tarkim, BSoD tabą, galima pastebėti, kad, tarkim, rifas, grojamas kartu su 'Hear My Sword in the Making', išgautas, ko gero, atsitiktinai, o ne pagal kokius nors augmented/diminished akordus ar dar kokį velnią."

Ką turi omeny, sakydamas atsitiktinai?
Paskutinį kartą redagavo Tyranor 2005.07.24 18:03. Iš viso redaguota 1 kartą.
Tyranor
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: 2003.06.17 23:27
Miestas: Vilnius

Grįžti į MUZIKA