Nauja skiltis NAUJOKAMS

Pasiūlymai, kritika, klausimai svetainės kūrėjams

Moderatorius: Moder

Standartinė Chimeritas » 2007.04.21 13:28

Kurti temas apie grupes nėra durna. Tai yra tiesiog BŪDINGA naujokam (aš ir pats tris tokias buvau sukūręs), tačiau UŽKNISA senbuvius (nors man tai px). Taigi sukurti atskirą skiltį būtų gan logiška. Ypač turint galvoje, jog naujokų sparčiai daugėja. Bet jei ta skiltis vadinsis NAUJOKAMS ar kažkaip panašiai, tai:
1) Naujokai nesupras ką toje skiltyje rašyti
2) Naujokai ten net nesilankys
The truth is out there
Chimeritas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2007.01.15 20:38
Miestas: Vilnius

Standartinė brotheris » 2007.04.21 13:51

Užknisa ne pati tema apie grupę, o temos kūrėjo iškalbingumas. Pvz kai topiko pavadinimas yra grupės pavadinimas, o žinutė susideda iš dviejų žodžių "ką manote????????///////////"

Bet kokią temą kuriant reik turėt pasakyt
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė Chimeritas » 2007.04.21 14:01

Tavo žodžiuose yra tiesos. Bet galima gi ir tuos naujokus suprast. Įsivaizduok: nutaria 14 metų vaikutis prisiregistruot Ferrume, skaito temas, nieko ten nesupranta, tai iš neturėjimo ką veikt ir klausia ferrumiečių, ką šie mano apie visas 2 jo žinomas grupes. Tada pikti senbuviai jį išbara, o šis nė nesupranta už ką... :D
The truth is out there
Chimeritas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2007.01.15 20:38
Miestas: Vilnius

Standartinė Buivolized » 2007.04.21 14:32

Sutinku, kuriant tema reik turet ka pasakyt, vest diskusija.
Kazkas cia minejo jog naujoku sparciai daugeja, statistikos nzn, bet man atrodo daugely naujoku ferrumas neretai atbaido, mat kartais susidaro ispudis jog cia rasidamas posta, turi buti intelektualas!
Todel as dar karta pasisakau uz skilty naujokams! Galbut tada siame portale padauges nuolatiniu lankytoju, o netik vienadieniu ferrumieciu!
Buivolized
Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 446
Užsiregistravo: 2007.02.18 13:21
Miestas: Utena

Standartinė brotheris » 2007.04.21 15:19

a) Stovi žmonių kompanija. Prie jų prieina krūtiaku save laikantis belekas, pradeda skėryčiotis, reikalauti teisių ir dėmesio.

b) Stovi žmonių kompanija. Prie jų prieina belekas, įsiklauso į esamą pokalbį ir įsijungia į jį.

Abu jie "naujokai". Nesunku pasakyti, kuriam geriau sekasi.

Čia, tas pats kaip ir realybėje (su nedideliais nukrypimais). Negi, bl3t, sunku tą suprasti ?

> Tada pikti senbuviai jį išbara, o šis nė nesupranta už ką

Tai per galvą durniui reikia duot

> mat kartais susidaro ispudis jog cia rasidamas posta, turi buti intelektualas!

Tai ne nx. Kartais geriau (protingai) patylėt ir pasimokyt iš kitų. Čia, sekant tam tikras diskusijas, galima daug išmokti.

Skiltis NAUJOKAMS yra visiškai nenaudinga, koks nx skirtumas kur jie mojuos rankelėm ? Ar tu tikiesi, kad visi "durniai" sueis į vieną kambarį ir taip taps protingesni ? b*bis sviestuotas
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė JV » 2007.04.21 15:35

žinant kai kurių ferrumiečių būdą, tai skiltis naujokams taptų vieta, kur senbuviai gali tyčiotis iš visokio plauko durniukų.

idealiu atveju, visus idiotus užtektų paprasčiausiai trinti. iš penkto karto suprastų, jog patartina turėti, ką pasakyti prieš rašant.

o būti reikia jei ne intelektualu, tai bent turinčiu, ką pasakyti. nieko čia keisto.

jei leisi kiekvienam durniui būti savimi, tai ir protingi nudurnės.
JV
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1044
Užsiregistravo: 2005.08.26 15:12
Miestas: laikinoji sostinė

Standartinė thunderhead » 2007.04.21 15:39

laikai save protinga?
o skiltis naujokam but l.geras daiktas.
Don't Know What You Got (Till It's Gone)
thunderhead
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2527
Užsiregistravo: 2005.09.25 19:22

Standartinė grunge » 2007.04.21 15:56

"Bloodline
Aktyvus dalyvis
Parašyta: 2007.04.21 14:18

ne gaila bet tegu kuria tas temas kitur. aš durnas irgi buvau kažkada. Jų ''brendimo" pasekmes visi mato ir nevisiem patinka, tegu mokosi kur kitur tada""



tavo brendimo pasekmes irgi matom , taip kad nereikia cia iskirt naujokas nenaujokas , visi yra lygus, ir tegul kuria tas temas , ferrumo senbuviai netgi dazniau kuria durnesniu temu negu tie naujokai, palikit juos ramybej tegul gyvena ramiai ....
Mazos alkoholio dozes yra naudingos, bet kokiais kiekiais
grunge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 591
Užsiregistravo: 2005.10.27 20:04
Miestas: kaunas

Standartinė JV » 2007.04.21 15:57

Headless,
jei atsakysiu "taip", tai išvadinsi pasikėlusia sušikta gotelka, kuria čia kažin ką vaidina.
jei atsakysiu "ne", tai išvadinsi apsimetėle.
tad šįkart gali išsirinkti kurį nori variantą.
JV
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1044
Užsiregistravo: 2005.08.26 15:12
Miestas: laikinoji sostinė

Standartinė Chimeritas » 2007.04.22 11:37

Brotheris rašo:
''Tai per galvą durniui reikia duot''

Vadovaujantis tokia logika naujokai būtų tik atbaidomii nuo Ferrumo. Nemanau, kad tai gerai.
Jei naujokas nieko nesupranta ir nusikalba, tai nereiškia, kad jis durnas - tai reiškia, kad jis dar neapsišvietęs. Visi tokie kažkada buvom.
Be to, man įdomu, kokia dalis dabartinių išmintingųjų Ferrumo senbuvių vaikystėje būtų patys atitikę tavo paminėtą pavyzdingo naujoko modelį: ''įsiklauso į esamą pokalbį ir įsijungia į jį.''
The truth is out there
Chimeritas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2007.01.15 20:38
Miestas: Vilnius

Standartinė brotheris » 2007.04.22 11:48

> Vadovaujantis tokia logika naujokai būtų tik
> atbaidomii nuo Ferrumo.

Pagal save nespręsk apie kitus. Naujokas != durnius

> Jei naujokas nieko nesupranta ir nusikalba, tai
> nereiškia, kad jis durnas - tai reiškia, kad jis dar
> neapsišvietęs.

Tai ne nx. Niekas negimė žinodamas, bet internetas nėra pirma vieta, kur susiduri su bendravimu


> Be to, man įdomu, kokia dalis dabartinių
> išmintingųjų Ferrumo senbuvių vaikystėje būtų
> patys atitikę tavo paminėtą pavyzdingo naujoko
> modelį

Xujovas tavo sarkazmas. Jei kažkas po tokių nesamonių liko, vadinasi jis kažkiek smegenų turėjo ir pasimokė. Jei ne, tai išėjo teršti kitų vietų (jau anųjų problema). Akivaizdu, kad tai negalioja 100% atvejų :)
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė bmaggot » 2007.04.22 12:04

matai, ne visi iskart per nagus gavo su laikrasciu. kazkodel kai kuriems naujokams ragai nebuvo aplauzomi iskart, nes to paprasciausiai nereikejo, vadinasi ne visi naujokai yra kvaili/nesusiprate. bet kadangi tokiu (deja) yra, tai ir reik tokiems duot, kol supras kas ir kaip
bmaggot
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 3666
Užsiregistravo: 2005.04.07 13:08
Miestas: Vilnius

Standartinė JV » 2007.04.22 12:32

nežinau, kai man duoda per galvą, aš iš to padarau išvadas. o per galvą duodamama ne dėl to, kad esi naujokas, o dėl to, kad vienaip ar kitaip išsišoki. nuo to nėra apsaugotas nė vienas ir už nusišnekėjimus normalioj kompanijoj per galvą duoda visada nepriklausomai nuo to, kas esi. tiesiog vieni sugeba susitaikyti su esama sistema, kitiems ji iš karto pasirodo savaime suprantama, o treti kaip ožiai visą laiką ir daužo galva į sieną.
jei kažkas ir keičiasi, tai ne dėl to, kad kažkoks Papa Roach fanas pareiškia, jog tai krūc metalas.
JV
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1044
Užsiregistravo: 2005.08.26 15:12
Miestas: laikinoji sostinė

Grįžti į FERRUM PORTALAS