Kompiuterinis zaidimas palikes didziausia ispudi.

Kinas, literatūra, teatras ir kitas dvasinis penas

Moderatorius: Moder

Standartinė Vytas V. » 2006.11.11 11:08

Speige, zinok, tas keli metai yra mazdaug minimum 5arba 6m. Spartaus procesoriaus taktinis daznis yra numusamas gamykloje ir parduodamas pigiau kaip silpnesnis procesorius.
As tik susigrazinu tuos prarastus megahercus, truputi pakeliu itampa. O procesorius gerai ausinamas ir nekaista. Tad nieko blogo jam labai ir neatsitiks.
O po keliu metu man nereiks to proco, nes as juos pakeiciu, kas metus. Pvz.: anksciau turejau SEMPRON 2600+, tai padariau is jo 3400+. Taip ir dabar is Athlon64 3000+ i 4000+.
Nors jei nori, kad daiktas nesudegtu(cia galioja labai kaistantiems procams), labai ilgai tarnautu... neturbink.
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Standartinė Adis » 2006.11.11 11:17

Spartaus procesoriaus taktinis daznis yra numusamas gamykloje ir parduodamas pigiau kaip silpnesnis procesorius.

Logiškas klausimas - kodėl tada iškart negaminti to silpnesnio? ;)

Iš tiesų procesoriai yra parduodami su optimaliu nustatytu greičiu - tokiu, prie kurio jie veikia stabiliai. Taip, jie gali daugiau, bet padidinus galią kartu atsiranda ir didesnė nestabilumo/perdegimo/motininės magistralių iškepimo rizika, ir tada jau kinta garantinis laikas. Ar pirktum procesorių, kurio garantinis aptarnavimas - pusmetis?

Dėl to procesiriai ir paleidžiami ne "ant kiek neša", o "ant kiek stabiliai veikia".
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė Vytas V. » 2006.11.11 11:42

Gamykloje patikrinami CPU, kad geletu dirbt 10m i prieki, tuo tarpu brokuotu daznis mazinamas ir jie isleidziami kaip silpnesni procai (As rasau apie AMD, nes tik jais domuosi), kai kurie aisku yra isleidziami ir su nenumustu dazniu, bet turi taipogi gera spartinimo potenciala. Na, tai kai turbini tai aisku nedirbs CPU 10m... Bet jei keiti procus kas metus arba kas du, tai visai px buna kiek tas CPU tarnaus...
Su VGA irgi panasiai. Geras pavyzdys buvo kadaise gaminta 6800LE. Tai is tu pirmuju brokuotu (su sumazintais dazniais ir uzrakintais konvejeriais) GPU chebra pasydarydavo "monstra"...
Na, grizkim prie CPU. Teko man skaityti straipsniu zurnaluose apie ta dalyka, kai gamykloje numusamas daznis ir po to budavo "instrukcija" kaip tuos daznius susigrazint...
Taigi, sakau tai, ka skaiciau. O kad paturbintas CPU veiks STABILIAI bent 2m as galiu uztikrinti, nes pats spartinu ir neteko dar susidurt su problemomis (cia gal del to, kad pakeiciu procesoriu daznai).
Na, bet nesiulau turbinimu uzsiimti zmonems, kurie nori tikrai STABILAUS ir ILGAMECIO procesoriaus. Beje, daug turbindamas visada rizikuoji del perdegimo (cia kai itampa pakeli).
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Standartinė UNKNOWN » 2006.11.13 11:30

Šiaip Adis teisingai viską pasakė dėl procų.Šiaip norėčiau dar pridurti,kad turbinant yra rizika,kad gali sumažėti hardwarės tarnavimo laikas ir nebūtinai tai gali būti perdegimas.Na sakau kaip anksčiau aš minėjau,kad seniau ir aš buvau pasinešęs ant pc turbinimo,bet einant laikui pamačiau,kad tai bereikalingas laiko švaistymas jokio tolko beveik,o kai kuriais atvejais net blogiau būdavo.
Norėčiau patarti tiems kas dar neužsiminėjo turbinimais,kad to neverta daryti,nes nieko doro iš to neišpešite aš tą jau patyriau per daugelį metų.Na o kam visgi labai knieti tai išbandyti tai tiems linkiu sėkmės!
Beje Valinskai geforce 5900 pilnai palaiko directx 9.
UNKNOWN
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 717
Užsiregistravo: 2005.11.17 13:52

Standartinė UNKNOWN » 2006.11.13 11:38

UNKNOWN
Del Riddick'o veikimo ant max: zodziu taip. Sitas zaidas nera reiklus


Na jau taip nesakyk,kad nėra reiklus pakankamai reiklus,ne ką mažiau reiklesnis nei doom na fear tai labiau reikalauja gazo kaip sakant.
UNKNOWN
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 717
Užsiregistravo: 2005.11.17 13:52

Standartinė Vytas V. » 2006.11.13 22:34

taip, 5900 pilnai palaiko dx9, bet jos pranasumas zaidimuose, kurie reikalauja dx9 nublanksta pries r9800. Zodziu, 5900 gerai susitvarkydavo su dx8 zaidimais ir pralenkdavo 9800. Na o ant dx9 zaidimu gaudavo i kaulus nuo r9800. Ta ir norejau pasakyti, o ne kad 5900 nepalaiko dx9.
Na, as paturbines savo A64 3000+ (kurio realus daznis 2.0GHz) iki 2.6GHz pajutau gan dideli spartos priaugima. Hl2 pagreitejo 20FPS, testavau su SysSandra, pc mark ir palyginau su Athlon64 4000+, tai maniskis lygiai su juo ejo, zaidimu testai tokie patys kaip ir 4000+. O man visai nusispjaut, kas kompui bus po 2m ar veliau, as ji pavasari/vasara vistiek pasikeisiu...
Tad kam man pirkt 4000+ jei as is pigesnio 3000+ pasidariau 4000+ ?
aciu www.overclockers.ru Jie mane ismoke taupumo "gudrybiu".
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Standartinė Vytas V. » 2006.11.13 22:48

na, pridurt norejau dar:
pries kazkiek metu gal tu ir nesugebejai isspausti nieko doro turbindamas (pries tuos kelis metus AthlonXP buvo LABAI sekmingai turbinami), bet dabar ATHLON64 ir SEMPRON turi labai dideli turbinimo potenciala. Reikia tik GEROS motinines plokstes. O naujuteliai INTEL CORE 2 DUO pasizymi YPAC GERU turbinimu. Pvz:
Su pigiausiu INTEL CORE 2 DUO E6300
http://www.overclockers.ru/lab/23163.shtml
Su SEMPRON 2600+ "palermo" S.754
http://www.overclockers.ru/lab/18044.shtml
Su manuoju 3000+ Venice s754.
http://www.overclockers.ru/lab/20992.shtml
Cia pavyko jiems net iki 2.7GHz patuirbint ir maniskis varzosi su A64 3800+( jo realus daznis 2.4GHz), kuris irgi iki 2.7GHz paturbintas.
Net grazu paziureti kaip paturbintas SEMPRON 2600+ "patvarko" PENTIUM4 3.4E. Vat, tau ir turbinimas...
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Standartinė UNKNOWN » 2006.11.14 08:59

Matai žiūriu tu rimtas fanatas ant to turbinimo aš net ir seniau labai rimtai nebuvau ant to pasinešęs,na domėjausi,bet ne ant tiek kiek tu.Matai čia dar būtų galima kalbėti ir kalbėti apie tą turbinimą,seniau kai nieko gero neišpešiau tai užtat ir užraukiau su tais turbinimais,bet čia žinai tokia temą įdomesnis pokalbis būtų prie alaus bokalo.
Beje kai pas mane stovi pentium 4 3ghz, su HT technologiją tai net ir negalvoju apie jokį spartinimą nes ir taip žvėris.Prieš tai turėjau pentium 4 2ghz,tai skirtumas jaučiasi tarp abiejų procų-spartą turiu galvoje ir šiaip visą sisteminį darbą.

Beje Valinskai gal žinai kokių dar siaubo žaidimų iš naujesnių tipo,kad būtų tokie vežantys kaip F.E.A.R,DOOM 3,CALL OF CHTULLU,gal yra koks panašus ypač į F.E.A.R-nes jis man didžiausią įspūdį paliko iš šio žanro.
UNKNOWN
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 717
Užsiregistravo: 2005.11.17 13:52

Standartinė Vytas V. » 2006.11.14 10:03

Zinai, gerai isties butu net tik, kad prie bokalo o gal net ir prie visos dezes alaus pakalbet su tavim apie kompus, zaidimus. Matau, jog esu zaidimu fanatas, panasiai kaip ir as.
Na ,o del siaubo zanro zaidimu tai, manau, mums abiems dalyvis Slain parekomendavo neseniai isleista zaidima "Condemned - criminal Origins"
Zaidimas, kaip supratau, sukurtas ant FEAR varikliuko. Zodziu, tai pirmo asmens ACTION game. Na, ne saudyke, gal labiau panasu i Call of Cthulhu. Esi detektyvas ir persekioji kazkoki manjaka. Vaikstai tamsiuose rusiuose. Ginklai kiek maciau tai buvo tokie: gaisrininko kirvis, lauztuvas,kastuvas, didelis vamzdis, mazas vamzdis, elekros kabelio strypas, lenta su vinim, pistoletas, elektrosokas. Dar reikia su kazkokiais prietaisais tyrineti lavonus, kad nustatytum mirties priezasti. Ble, bet reiklus zaidas. Uz FEAR reiklesnis. Ale, pas mane veike ant max su AA2x. Pas tave irgi turetu labai greit veikt. Uzima apie 6.2Gb.
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Standartinė UNKNOWN » 2006.11.14 11:10

O taip Condemned žaidžiau vasarą,tik truputį jis mane nuvylė.Siužetas geras,bet tos drakės vien su kirviais,lentom ir t.t. iš pradžių gerai,ale po to kaip tai monotoniška tampa,bet žaidimo niūrumas,įtampa visa atmosfera tai visai nieko,bet F.E.A.R man vistiek kiečiau,dar pas Condemned tai užp**a,kad pilno ekrano per žaidą neina padaryt ta prasme tos juostos viršuj ir apačioje įdomiai ten kažkaip padaryta neteko dar matyt jokio žaidimo taip.Tai kada galim susitikti prie alaus bokalo,dėžės,ar net kelių dėžių ir padiskutuoti apie viską.Tai kontaktus gal per asmeninius pranešimus susimetam?
UNKNOWN
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 717
Užsiregistravo: 2005.11.17 13:52

Standartinė Evilized » 2006.11.14 13:54

ilgos ir gražios draugstės pradžia;)
Evilized
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2847
Užsiregistravo: 2003.05.19 19:49
Miestas: Šiauliai

Standartinė Severed » 2006.11.14 15:42

Nepamirškit F.E.A.R. Extraction Point. Pasižaidimas 4-5h kaip max. Labai trumpas,nedaug ką paaiškinantis ir t.t. Nuvylė,žinoma,šiek tiek,bet buvo linksma. AI patobulintas ir duodas dar smagiau negu pirmai. Bet dėl trumpumo ir siužeto nesklandumų ranka nekyla rašyti aukščiau 7-8.. Nepalyginsi su F.E.A.R.,bet visgi tai pratęsimas,ir pažaist tikrai verta.

Paskutinis pereitas mano naujas šmotas prieš porą dienų buvo Splinter Cell Double Agent. Visai įspūdingas žaidimas,grafika puiki,neblogas siužetas. Bet kaip ir kiekvienas SC žaidimas turi vieną minusą - pabosta į galą,nes tas pats per tą patį. Taip pat daaug bugų,kurie tikrai kramto nervus...
Severed
Dalyvis
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2005.11.22 14:51
Miestas: Vilnius

Standartinė Vytas V. » 2006.11.14 15:55

jo, girdejau, kad neseniai isleido. Na, cia panasiai kaip ir su Hl2 episode1. Reiks butinai pazaist. Heh... sakai intelektas patobulintas? tai, kad originaliame FEAR buvo jis labai auksto lygio.
Matyt, jau ant HARD nebepazaisiu... :/
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Standartinė Severed » 2006.11.14 16:11

Patobulintas,dar ir kaip.
Ant Hard teko paprakaituot vietom.Paskui dar kart perėjau F.E.A.R. ant hard,tai skirtumas jautėsi labai didelis. Lengva buvo labai žaist.Žinoma Extraction Point minusas - kad tų kautynių nėra daug. Visas paskutinis intervalas - visokie gasdinimai. Bet atmosfera išlikusi,šiurpoka vaikščiot po tuščią ligoninę.Na o atmetus intro ir outro intervalus lieka tikrai ne kas...
Severed
Dalyvis
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2005.11.22 14:51
Miestas: Vilnius

Standartinė Vytas V. » 2006.11.14 16:19

as tai kazkaip nesuprantu to FEAR ar Call of Cthulhu gasdinimo... Beveik numanai kas ir kur atsiras. O DOOM3 tai tikrai siurpoka budavo: tamsu, erdves nulis ir zombis lenda pro staiga atsiverusias duris sienoje. Arba tie kudikiai su muses kunu... Nu nx. Tikrai isgasdindavo...
Bet FEAR del tos mistikos man labai patiko. Uz DOOM3 zymiai geriau.
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Standartinė speigas » 2006.11.14 17:15

pasiulykit kokia programke, kad pagreitintu kompo darba ir pravalytu nuo siuksliu.Gal ka geriau uz ad aware
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4144
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė Severed » 2006.11.14 17:17

Na kaip kam,aišku. Man tai F.E.A.R. baisesnis buvo pirmą kart žaidžiant už D3. D3 toks gasdino tik priešų iššokimais prieš akis staigiai,o F.E.A.R. tai paveikdavo ištisa atmosfera,mistika ir dark ambientu..
Severed
Dalyvis
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2005.11.22 14:51
Miestas: Vilnius

Kompiuterinis zaidimas palikes didziausia ispudi.

Standartinė DS6868 » 2006.11.14 17:29

Gal ka geriau uz ad aware


Spyware Doctor gana gerai isvalo nuo visokio slamsto.
DS6868
Dalyvis
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2006.09.20 12:09
Miestas: Vilnius

Standartinė Adis » 2006.11.14 17:29

pasiulykit kokia programke, kad pagreitintu kompo darba ir pravalytu nuo siuksliu.Gal ka geriau uz ad aware


Tai kad ad aware ne ką nors greitina, o tik adwarą pašalina.O dauguma atvejų adwaras su sistemos našumu neturi nieko bendro, tai tiesiog annoying ir leakina kai kurią info tretiems asmenims.

Šiaip kiek patyriau per savo dešimties metų kompiuterizmo "stažą", visos tos "turbinančios" programėlės, atseit optimizuojančios sistemos darbą, iš tiesų daugiau kenkia, nei padeda.

O šiaip windozei parekomenduočiau tokį System Mechanic. Tiesa, mokamas. Didelė koncentracija visokių naudingų utilsų, pradedant (nesudėtingu common useriui) pratrintų failų atkūrimu ir baigiant operatyviosios atminties defragmentavimu. Ten jis irgi turi galimybių a la tweakinti sistemą, bet šiaip jau naudingesnis visokioms "legalioms šiukšlėms" (lūžimo metu išsisaugojęs nebereikalingas swapas, besidubliuojantys failai ir pan.) aptikti ir likviduoti. Kažkada buvo tokie Norton Utilities. Tai va, sakyčiau System Mechanic juos perspjovė.

O šiaip, žiūriu, tema vėl nusiofftopino... Gaila.

Kaip tik dabar siurbiuosi Neverwinter Nights 2. Gal kas jau bandėt? Teko girdėt įdomių (konkrečių ir konstruktyvių) neigiamų atsiliepimų.
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė Vytas V. » 2006.11.14 17:48

http://www.kompiuterija.lt/cgi-bin/komp ... ?tid=63998
Cia siulo programas su kuriom galima pravalyti kompa. Viskas su nuorodom is kur siustis.
Gali bandyti atjungti kai kuriuos servisus, kad ju nekrautu kai ijungi WinXP. Taip pat gali nuimti visus efektus, animacijas ir seselius nuo Win.

http://www.kompiuterija.lt/cgi-bin/komp ... pid=729770
Cia nuoroda del servisu isjungimo, perskaityk ir nuspresk ar tai daryti, ar ne (as kadangi TIK zaidziu tai daug ka esu atjunges)

http://kompiuterija.info/content.php?article.2
Cia nuoroda kaip pagreitinti WinXP
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Standartinė speigas » 2006.11.14 17:52

Dekui uz gerus patarimus.Pabandysiu.
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4144
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė Vytas V. » 2006.11.14 18:04

Na, kad tema nenukrypu nuo zaidimu, tai pasakysiu, kad PREY visai nebloga ispudi man paliko. Dabar zaidziu si zaidima vel is naujo.
Kazkaip sioj temoj buvo uzsiminta apie Return to Castle Wolfenstein. Kadaise labai ji megau. Smagi istorija- juk to laikmecio Vokietija isties buvo apgaubta mistika, o SS elitiniai karininkai tikrai rengdavo okultines apeigas (na aisku netaip viskas buvo kaip zaidime:) ). Gaila tik vokiecius zudyt... Reiktu vel pazaist si smagu zaidima.
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Standartinė Vytas V. » 2006.11.14 22:03

kazkaip prisiminiau 94'-95' metus. Kaldavau Doom1, Doom2 (Plutonia Experiment, Evilution), Blood, Duke Nukem3D...
Doom2 bosa pamenu dar kosmaruose sapnuodavau.
Geri laikai buvo...
Jei is jusu dar kas noretumet pazaisti Doom su OpenGL arba DirectX, palaikymu ant WinXP, gera rezoliucija ir be akis draskanciu gigantisku pixeliu, galiu numesti nuorodu is kur parsisiust galima. Ten tik LAUNCHER's. Isikeli WAD faila ir zaidi.
Pats turiu visiskai perdaryta Doom kolekcija ant Quake2 varikliuko ir pilnai trimati. Nepatingejo fanai ir toki sukurt...
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Standartinė speigas » 2006.11.14 22:44

Doom 2 ir dabar dar pakalu.Vienas geriausiu kada nors sukurtu tokio zanro zaidimu. Duke Nukem buvo tobulesnis, bet taip neuzveze, o Quake tai is viso siaip sau.
Butu idomu tavo mineta fanu Dooma pamatyti.
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4144
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė brotheris » 2006.11.14 23:08

Iš visų Doomo varikliukų labiausiai patiko http://www.doomsdayhq.com/
Ypač pridėtos naujos detalios tekstūros, objektai. Mano vargšas GF2 nuo tokio svorio miršta
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė Severed » 2006.11.14 23:09

Turiu ir aš tą Doomą fanų perkurtą. Gerulis,smagiau žaisti ir patogiau žaisti,nes pagaliau galima persistatyti WASD kontrolę su pėle ir užsidėti padoresnę,taip sakant,remasterintą,versiją :) Vat gerai būtų,kad tą patį padarytu su kokiu Wolf3D arba Blood..
Severed
Dalyvis
 
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2005.11.22 14:51
Miestas: Vilnius

Standartinė Vytas V. » 2006.11.14 23:14

Matau, ne as vienas Doom, Doom2 dar zaidziu. Na, ka brother'is idejo tai ka ir norejau ideti :)
Dar yra Doom LEGACY(cia kur wad faila isikelt reik):

http://legacy.newdoom.com/downloads.php
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Standartinė Vytas V. » 2006.11.14 23:16

del Blood.
Zinau, yra ten kazkoks Plasma Pack su geresnia grafika. Ale, nebandziau jo.
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Standartinė Adis » 2006.11.15 08:17

Yeap, Doom 2 - klasika. Ir deatmachai jo smagūs :D (su Q2 - ko gero, vienintelis mano žaidžiamas DMinis žaidas)

O Blood ko gero buvo pirmoji horror šaudyklė. Ir tikrai atmosferiška, nepaisant tų laikų grafikos ypatybių. Be Plasma Pack, beje, yra dar kažkoks Crypt papildomas epizodas, ar pan. Gal fan-artinis, nežinau, bet kiek atsimenu, neblogas.

Prie to pačio dar turbūt reikėtų paminėti "Zhaida Y". Dviejų lietuvaičių (vienas kurių prisidėjo kuriant ir PSI: SK) darytas doomo klonas - su pagerinta grafika, jumpais, "laisva kamera" ir t.t. Čia buvo 1998-99. Tikrai vykęs. Savo laiku atsimenu buvo superinis dalykas. http://www.nesnausk.org/nearaz/projZaidasY.html
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė Vytas V. » 2006.11.15 10:13

Ta lietuviska idomu bus ismegint.
O Blood labai noreciau vel pazaist. Bet kaip ant WinXP ji paleist? gal koks launcher'is yra?
Cia nuoroda su Blood ant DOS, win 95, 98. Bet ant XP nepasileidzia :/
http://takegame.com/action/htm/blood.htm
Dar pamenu buvo toks TRANSPORT TYCOON DELUXE 95. Tai sito versija ant XP greit suradau.
Vytas V.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1373
Užsiregistravo: 2005.02.02 12:06
Miestas: Vilnius

Grįžti į KITAS MENAS