GIEDFEST 08 Penktadienis, Liepos 18d.

Atsiliepimai, anonsai, etc.

Moderatorius: Moder

Standartinė Durex » 2008.07.16 18:59

Prie pat yra mokyklos stadionas su futbolo aiškte. Žaiskit in sveikatą :) Negąsdinu bet vakarop ten VISKO būna.
Pažiūrėk kur pirmame poste nubraižiau mapą, ten viskas labai vietoje. Maudytis galima ten kur kaip matai prie Bažnyčios yra keliukas veda.
Durex
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1695
Užsiregistravo: 2005.07.12 14:41
Miestas: vilnius

Standartinė cyberpsych » 2008.07.16 20:47

Gal yra norinčių (detaliai) nupasakoti, kaip nuo Vilniaus pasiekti Giedraičius nevietiniams asmenims arba gal yra važiuojančių ir turinčių dvi laisvas vietas? :)

p.s. Tas žemėlapis, kurio linkas čia duotas, neatsidaro, o dargi man pačiai ir nelabai ką paaiškina, shame on me, tad aną paaiškinimo variantą atmetam.
cyberpsych
Naujokas
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2005.05.15 14:15
Miestas: Alytus

Standartinė Durex » 2008.07.16 20:59

Durex
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1695
Užsiregistravo: 2005.07.12 14:41
Miestas: vilnius

Standartinė Hells' Forge » 2008.07.16 20:59

Cyberpsych, tai juk autobusu :D
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2474
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė carcass » 2008.07.16 21:16

Durex baik tu cia i kiekvieno pirstelejima reaguot ir zemelapius braizyt, toks vaizdas kad kai kurie apart mamos papo zindimo daugiau nieko negali pasidaryt, o Giedraiciai kitam pasaulio kraste randasi. Pripras paskiau tie mitolistai, kad uz juos viskas yra daroma :)
An incessant game - methodically made..
carcass
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2005.07.13 09:35

Standartinė Durex » 2008.07.16 21:20

Tai,kad bl*t vistiek prie kompo pūliuoju. Gal ir teisybę sakai.. :)
Durex
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1695
Užsiregistravo: 2005.07.12 14:41
Miestas: vilnius

Standartinė Hells' Forge » 2008.07.16 21:28

Tai entuziazmas žmogų paėmė, negi čia blogai ;))
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2474
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė cyberpsych » 2008.07.16 22:00

Ačiū, Durex, už pagalbą. ;) Jau beveik susirutuliojo planas.
(Ir nėra ko burnot, yra forumas, vieta, kur gali klausti ir pasidalinti patirtimi su mažiau šios turinčiais asmenimis. O kad kažkam tai kelia nepasitenkinimą, tai jau, atleiskit, jūsų pačių bėdos, eikit ir išsišikit vieną kartą dorai, kad šūdai sielos neslėgtų.)
cyberpsych
Naujokas
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2005.05.15 14:15
Miestas: Alytus

Standartinė RedruM » 2008.07.17 10:45

Aaaaa jau ryt.
Alugėrė tik savaitgaliais. >:((
RedruM
Dalyvis
 
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2007.09.23 10:27
Miestas: Vilnius

Standartinė qqq » 2008.07.17 14:59

galiu paimt nuo 1 iki 3 žm. iš Vilniaus.Išvažiuoju 10- 13 val. Tel. 861490664. AP ir SMS nesinaudoju
qqq
Dalyvis
 
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2007.06.29 12:29
Miestas: Vilnius

Standartinė Biopsy » 2008.07.17 20:49

Sveikata pasišiko :(
Bet gal iki rytojaus viskas bus OK.
laukiam.
:)
Kunigas suvirintojas |
http://www.thrashas.lt
Biopsy
Dalyvis
 
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007.11.18 21:20
Miestas: Vilnius

Standartinė StormLorD » 2008.07.18 13:51

Oras kuo puikiausias ir atmosfera jauki ;] laukiam sveciu ;]
StormLorD
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 511
Užsiregistravo: 2005.07.05 21:22

Standartinė RedruM » 2008.07.18 14:31

Iki susitikimo visiems. Išvarau.
Alugėrė tik savaitgaliais. >:((
RedruM
Dalyvis
 
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2007.09.23 10:27
Miestas: Vilnius

Standartinė Forsworn » 2008.07.19 12:18

Nu va, jau pargrįžus esu.
Minusai :
-Salė neypatingai didelė ir viduj buvo pakankmai gera pirtis su atitinkamais kvapais;
-Nelabai kokia mašinų stovėjimo aikštelė;

O šeip viskas buvo labai gerai, tik per lenkus jau nebebuvo jėgų kąnors daryti.. :)
Įvertinimas 9/10
Forsworn
Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: 2006.11.29 17:56

Standartinė Lacus Somniorum » 2008.07.19 12:28

fantastika!! smagi kompanija, kompaktiskos erdves prie medinio kulturnamio bei palapiniu miestelyje, pagautas Saples "kompaktas" ir daug kitu mazmoziu - tikrai pavykes renginys. Giedraiciai pateisino lukescius :)
niekam čia neįdomūs nežinomi ponai, laikantys driežus (c)


Ludo - my gentle giant
Lacus Somniorum
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1646
Užsiregistravo: 2003.05.19 16:28

Standartinė Biopsy » 2008.07.19 14:10

Nu ką, dedu didelį pliusą orgams :)) šaunuoliai.
Viskas zjbs - koncas, atmosfera, tūsas... ;) į kelias grupes nenuėjau, o iš lenkų pasirodymo labiausiai įsiminė tik į sceną skriejanti citrina ir alaus bambalis :D
Kunigas suvirintojas |
http://www.thrashas.lt
Biopsy
Dalyvis
 
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007.11.18 21:20
Miestas: Vilnius

Standartinė .a.. » 2008.07.19 14:35

Jėga, giaras, respekc orgams! Labai šaunus ir jaukus renginys. Gaila, kad liaudis nelabai ištverminga - iki ryto liko vos keli žmonės ant kojų. Dėl citrinos, mestos į lenkus, iš pradžių buvo nesmagu, kad draugas tai padarė, bet po kiek laiko pasidarė visiškai to negaila. Galvojau, kad bus padorus Mastabah'ų pasirodymas, o viskas virto kažkokia kakofonija: "(1.5h soundčekas) ŽŽŽŽŽ dobže pieknam pročdam pilka trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr žžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž trrrrrrrrrrrrrrrrr žžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž...ŽŽŽŽŽ lechtačka kurwa napierdolem nierazumiem trrrrrrrrrrrrrr tuf tuf tuf trrrrrrrrrrrrrrrr ŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽ...", o būgnačius tai visiška chaltūra...
Žinoma smagiausia buvo rytas, kuomet kažkas sugalvojo su triūbom eiti ir žadinti visus palapinėse. KHULTH!
.a..
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 514
Užsiregistravo: 2005.12.12 20:03

Standartinė RedruM » 2008.07.19 14:43

Hooo... Man labai patiko. Salė nuostabi, koncas buvo lyyygis, žmonės puikūs. Tik ne tie, kurie žadino ryte su pučiamaisiais instrumentais. Juokauju - buvo labai linksma, net jei ir teko keliom minutėm atsibust. :D Buvo zajajabys. Ačiū Giedraičiams už nuostabų penktadieniošeštadienį. Lauksiu kitų metų !!! :)
Alugėrė tik savaitgaliais. >:((
RedruM
Dalyvis
 
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: 2007.09.23 10:27
Miestas: Vilnius

Standartinė egl. » 2008.07.19 14:54

tuoj pradėsiu gailėtis, kad nebuvau :D
Music is the fourth dance, eternal.
egl.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 739
Užsiregistravo: 2007.11.08 17:58
Miestas: Alytus

Standartinė Kostra » 2008.07.19 15:03

Labai dvasingas tūsas. Buvo sukurta tokia 90-ųjų koco atmosfera su miesteliu kažkur, maža sale, dabradušnais žmonėmis ir visokiais prikolais.
Nors, ko gero, man buvo blaiviausias koncas ever, bet tikrai labai viskas super.

Kolybokui ir kompanijai linku nesustot ir toliau taip varyt!!!

O iš muzikinės pusės man labiausiai patiko Murder Site. Tokia ganėtinai standartinė brutalucha, bet labai laiku ir vietoje. Super. Šiaip, visi gerai sugrojo.

Tik ble lenkams reikia duot minus 666 taškus už arogantišką kalbėjimą tik lenkiškai. Polska Kurwa!!! O poto dar vienas iš jų klausė, kodėl mes jų nekenčiam :)

Gdansk ist Deutch! :)
http://www.duzenos.lt/ tamsu.stipru.kreiva
Kostra
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2162
Užsiregistravo: 2005.01.20 20:05

Standartinė A. » 2008.07.19 15:26

aš irgi imu gailėtis, kad nebuvau. bet tam buvo priežastis - mašina autoservise xDDD va, dabar viešnagėj Vilniuj sėdžiu ir mastau kaip ten jums buvo faina x[[
A.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: 2006.08.29 16:35

Standartinė Crestfallen » 2008.07.19 16:16

lenkai buvo zjbs. kalbėjaus su bosistu, tikras neparsidavęs židam metalistas. jis apvemtų šliormą. papasakojo apie lenkijos nūdienos aktualijas, pasidalino įspūdžiais iš lietuvos. gal dėl to,kad su juo šnekėjom lenkiškai, anie ir pamanė, kad visi čia supranta ;D bet kai rėkė LITWA LITWA LITWA, tai man rodos parodė didelę pagarbą Lietuvai. be to bosistas sakė, kad pas mus palaikymas tokiom undergroundo grupėm yra daug geresnis nei pas juos ir labai gyrė. taigi prašom nepezėt apie arogantiškumą. o kaip jie grojo man buvo px ;D nemėgstu greitos muzikos. taigi labiausiai patiko OFTR ir SBS perdirbiniai

Žiūriu ne-supratau, kaip aš doomo deivę p***au!.
tu-tu-ru-tu-tūtū žiurkė žiurkė žiurkė!
Crestfallen
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1263
Užsiregistravo: 2005.05.17 15:49

Standartinė eating snow » 2008.07.19 16:32

Baubas - linksma.
Dereliction - linksma.
Murder Site - man tikriausiai nelemta juos pamatyt. Eilinį kart teko netyčia praleisti.
Saples - vienintelis dyyydelis konco minusas,kad buvo karšta ir dvokė kaip negro šiknoj. Per Saples jėgos ėmė apleisti,tad atsižvelgiant į minėtus faktus teko praleisti jų pasirodymą lauke,nes ten bandyti tūsintis tikrai buvo jau per sudėtinga.
Andaja - šį kart išklausiau beveik visą naują programą ir man visai patiko,bet tas karššštis...
Lenkai - vokalas zjbiux. Šiaip irgi buvo per karšta,kadangi tie lenkai nieko ypatinga,tai kursavau kempingas-salė.

Šiaip šito konco vietomis neatsimenu.... Ir skauda visą kūną,ar nuo to,kad geras tūsas, ar nuo to,kad itin kompaktiškai susirietusi užmigau ant židinio atbrailos. O_o Savo palatkėj negalėjau miegoti,nes keletas vyrukų sugalvojo,o gal ir buvo pakviesti,nežinau,nakvoti mano palapinėj ir dar mano miegmaišy. Q_o dehzsgjdghdjghjhnjj

Įspūdžiai šiaip labai geri. Ačiū jums už konciertą. Giedraičiai achujienas kaimas,fauna neeilinė. Pradedant čiūvu,kurio treningas derinasi prie laistytuvo,tiek kurčnebyle,kuri visiem siūlo sekso,baigiant itin prabangiu viengungišku butu,kurio tualete įjungus šviesą groja muzika........................... Ačiū dar kart.

P.S. Iš dūmo gvardijos norėčiau sulaukti nuoširdaus atsakymo į klausimą,ką reiškia ta dainelė "...bekonu tapau...". ;)))))))))))))))))))))))
eating snow
 

Standartinė beprotis_ » 2008.07.19 16:45

JEI KAS NORS RADOTE NOKIA 3310 MĖLYNOS SPALVOS TELEFONĄ BŪTŲ LABAI DŽIUGU JEI NUSPRESTUMĖTE JĄ GRAŽINTI. ATSILYGINSIU.

BENT KORTELĘ GRAŽINKIT ATSILYGINSIU.......
beprotis_
Dalyvis
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2007.09.20 14:33
Miestas: ksd

Standartinė Crestfallen » 2008.07.19 17:02

ta daina yra mūsų meilės mažametėm žiurkelėm manifestacija!

JEI GALI MAN PADĖK!
tu-tu-ru-tu-tūtū žiurkė žiurkė žiurkė!
Crestfallen
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1263
Užsiregistravo: 2005.05.17 15:49

Standartinė beprotis_ » 2008.07.19 17:07

radau beroc greičio kilometražo ir kitokių dalikėlių matuoklį nuo dviračio gal.. savininkas i pm . jei atgausiu tel rašyt galės į tel ...865343301


edit


kas dainavo tą dainą " aš tau sakau SEITAN ..." kokie žodžiai ?
beprotis_
Dalyvis
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2007.09.20 14:33
Miestas: ksd

Standartinė Nikas D. » 2008.07.19 17:45

"Seitan! papirosai tik du, sakau Seitan! visus vai6inu, Tik SEITANĄ tralialialia..."

Vo geras koncertas buvo, matau pakankamai chebra investavo į garsą, publiką ir t.t.
tobula!
tik nekertu ko tokie pasyvus klausytojai buvo? niekaip nepavyko užkrėsti stagedivingu.

OFTRR nerealu. geras vokalas. viskas atidirbta. Tobulybė!
BAubas. nepamenu. ai gerai steidždaivas ejo.
Deriliction kalė į klyną!
MurderSite - galir nieko.
Andają - \m/
kitų nemačiau.
Busiu tau šešėliu, busiu tavo broliu,
šiandien man atleisk , atleisk rytoj, nors rytoj.
Sakau tau busiu tau šešėliu, busiu tavo broliu,
Saule šviesk planetoje šaltoj...

bet kita diena....
Kaboko paieškos... atidaryta patpolna kareiviška parduotuvėlė. Fotosesija su kareiviška atributika....
ak...
sunku viską ir beatsiminti...
vilniop tik puse penkiu parsitrenkėm..
reik eiti lūžt..

KAži ko mane ant dainų pramušė,.

PABAIGOJ TIK UGNIS.
JEI GALI MAN PADĖK,
ŽIŪRIU NESUPRANTU -
AŠ BEKONU TAPAAAUUU!!!
||Why Dost Thou Hide Thyself In Clouds?)))
-------------------------------------------------
R.I.P.: http://delchia.bandcamp.com
Nikas D.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1499
Užsiregistravo: 2003.09.15 02:37

Standartinė Hells' Forge » 2008.07.19 19:04

Na ką, buvo smagu!

OFTR - sakykit ką norit, ale man patiko. Na, vokalisto elgesys gal ir juokingas, bet visa kita buvo linksma!

Baubas - neblogai, bet būtų daug geriau, jei visų gabalų pradžios nebūtų vienodos :D

Dereliction - tegu komentuoja kiti ;]

Murder Site - patiko šiaip bendrai viskas, labiausiai įstrigo turbūt boso minisoliakai. Paskutinio gabalo struktūra/kompozicija/draivas - SATAN. Užskaitom \m/

Saples - pliusas už sceninę išvaizdą - atrodė viskas tikrai brutaliai, Vyšnios dvigubas mikrofonavimas irgi įsiminė/prisidėjo. Bet muzika - ne man...

Andaja - kadangi jau mačiau ne per seniausiai, leidau sau praleisti

Mastabah - kai klausiau MySpace'e įrašų, atrodė kad bus totalus galvapurtis, pogo ir etc. Bet pusantros valandos soundcheckas, pšepšepšėjimai ir šiaip gyvai absurdiškai skambėjusi muzika išmušė visus gerus prisiminimus apie įrašus iš galvos. Išėjau po kokių dviejų gabalų.


Dar labai keista, kad naktį nepasitaikė pamatyt nė vieno pikto vietinio.
O šiaip - patiko salė, vieta, didesnę dalį laiko garsas, etc.
Žodžiu, renginys pavykęs!
---
(iš pokalbio apie grojimą bosu)
"Aš tau kaip muzikantas muzikantui draugiškai pasakysiu... Žinai, reiktų truputį... Šitą košę pašildyt..." (c) autorius

"Aš tai esu tikras, kad nesu žydas, žinau visą savo ginekologinį medį" (c) kitas autorius
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2474
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė Thrigger » 2008.07.19 23:08

NA renginys uz dvasinguma tikrai galetu pretenduoti i metu metalo rengini Lietuvoje. Duodu 10/10. Organizatoriams didziausia pagarba uz true idejos palaikyma. Giedraiciai labai jaukus ir svetingi pasirode.

Is grupiu didziausia ispudi paliko Dereliction. Kazkokia palaima apeme beklausant. Gaila, kad pasirodymas trumpokas ju man pasirode.
MUZIKOS LABORATORIJA - repeticiju sales, irasu studija, koncertu garsinimas bei instrumentu ir aparaturos nuoma.
http://www.muzlab.lt
Thrigger
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 717
Užsiregistravo: 2004.06.02 21:24
Miestas: Vilnius

Standartinė Hells' Forge » 2008.07.19 23:50

Nu va, o dar prie mano boso skambesio kabinėjaisi... :D
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2474
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Grįžti į KONCERTAI