Festivalis XIII

Atsiliepimai, anonsai, etc.

Moderatorius: Moder

Standartinė Dunkelheit » 2007.04.14 18:34

paradoksas gaunasi: vieni nuo alaus smigo, o as atvirksciai geriau alu kad neuzmigciau :)
White Pride World White
Dunkelheit
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 851
Užsiregistravo: 2004.07.19 15:15
Miestas: Vilnius

Standartinė Kronas » 2007.04.14 18:41

Uch kai gerai buvo...
Graveyard - pasilinksmino chebra patys tik ant scenos.
Saples - super puikiai ir brutaliai.
GROL - vienareiksmiskai vakaro geriausia matyta grupe.
Infected - neblogai, bet nieko ypatingo.
Mandragora - man per daug melodingai. Po tokios brutalo dozes, kuria pateike Saples su GROL, nesiklause visai, tad isstovejau tik puse pasirodymo.
Huskvarn ir kiti - alus, nuovargis ir kita iveike mane ant sofutes... ;DDD

Ale alus tai isrugos kokios tai buvo....
Kronas
Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 360
Užsiregistravo: 2006.01.28 22:29
Miestas: Vilnius

Standartinė Durex » 2007.04.14 19:02

s2, na nemoka pogintis tai nemoka,bet nereikia stovėti viduryje(ar šalia) tų nemokšų jaunuolių ir poto daužyt snukius už tai jog užkliudė griūdami. O šiaip be praktikos nieko neišmokstama,kada nors tasai jaunimas irgi pogintis išmoks. Aš irgi dar nemoku,bet labai stengiuosi.

:)
Durex
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1695
Užsiregistravo: 2005.07.12 14:41
Miestas: vilnius

Standartinė smeliazmogis » 2007.04.14 19:07

neblogas renginukas, tik Graveyard ir Ruination, kazkaip nelabai tilpo tam kontekste, kokios buvo grupės, smagu buvo pamatyti latvius, Infected kazkaip nieko ypatingo, bet Huskvarn tėvukai tai smagiai sugrojo ir pabendravo su publika. Išvada, renginukas geras. tik iki galo neišbuvau, o gaila, visai norėjosi pamatyti Flames of arborea.
smeliazmogis
Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2006.05.21 12:13
Miestas: kaunas

Standartinė Vic_Rattlehead » 2007.04.14 20:04

juokingiausia tai, kad kokios isrugos alus bebutu, tiek intro tiek mulen ruze (tiesa, sitam senokai buvau, gal per pastarus kelis konc pasitaise), bet tikras metaliuga vistiek per kiekviena renginy ta sh alu gers, o poto jy keiks.
nėra geros ar blogos muzikos, yra tik prasti arba geri jos atlikėjai.
"skinai tai tie patys marozai, tik žaidžiantys politiką"
Vic_Rattlehead
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 2004.09.07 15:00

Standartinė nekromantas » 2007.04.14 20:20

Buvo tikrai zjb koncas istveriau beveik iki pabaigos tikiuosi sulaukt sekancio konco ;) Beje alaus si kart bent jau man tikrai buvo perdaug =DDD Beje butu gerai kad festivalis tokiu pavadinimu turetu pastovu statusa koki nors kas menesi ar kas du menesius ;) Ir kokias nors savo tradicijas ;)
nekromantas
Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2007.01.15 18:14
Miestas: LT

Standartinė Hells' Forge » 2007.04.14 22:12

O man kažkaip ne itin.
Ko gero dėl garso - nu nors užmušk nevirškinu šitos košės, kai iš gitarų girdisi tik foninis džeržgimas, o melodijos ir net ritmo suprast praktiškai neina. Kiek girdėjau, per Mandragorą tas šiek tiek pasitaisė, bet jau teko išeit...

Saples - būtų viskas gal ir nieko, bet jau atsibodo kiekvieną kartą žinoti, kad paskutinis gabalas bus Unjust Judgement. Beje, Unjust Judgement smarkiai krenta iš bendro Saples konteksto.

GROL - Mangio būgnų solo kuo toliau, tuo galingesni. Sveikinimai gimtadienio proga \m/ visiškai nesutinku su Apsėstojo pozicija dėl naujų gabalų - mano galva, tokia įvairovė GROLiams tinka ir šiaip reikalinga. Buvo gerai. Užkliuvo tik tai, kad grind'iniai gabalai labai nedėkingi headbangui ( ;] ) ir tragiškas garsas per Zombie Ritual.

Infected - latviukai gan smagiai jautėsi scenoj, bendravo su publika (tegul ir nelabai man priimtina forma) ir tai buvo smagu. Pažymėčiau gan kokybiškai sustyguotą atlikimą - sinchronizacija metronomiška. Kita vertus, metronomizmas kartais ir pabosta. Nelabai patiko solo - jų arba nesigirdėjo, arba buvo nepakankamai, arba technikos negausiai.
Riebiai sunervino 'Master of Puppets' - jis man visiškai neskambėjo, atliktas dviem tonais žemiau ir su scream'iniu vokalu... Kūrinys geras, deja, sugadintas (beje, kur dingo rami vieta su švaria gitara? ar tiesiog švarios gitaros nesigirdėjo?..) Na, bet infekcijos grojo smagiai, ir pasitikėdami savimi - tad publikai irgi buvo daugiau ar mažiau smagu.

Organizatoriams galiu pasakyt, kad renginys iš esmės pavyko. Lauksim antro bandymo (tik gal su kitais garsistais).
Sėkmės ;)
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2474
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė Egoistė » 2007.04.14 22:14

Koncertas patiko , tačiau , kaip ir daugelis jau minėjo , buvo per ilgas.Pavargau , todėl po Mandragoros dingau iš Intro.
Irgi atėjau valandą pavėlavusi , taigi ant pačių Graveyard'ų .Šaunuoliai vaikinai , nors ir nelabai sekėsi jiems išjudint publiką...Kai sceną okupavo Saples , prasidėjo velniava -buvo gerai , nors ir teko bėgt nuo įsikarščiavusių pog'erių :)) Grol'iai irgi suėjo , nors nesu ypatinga jų gerbėja.Jų ir latvių Infected pasirodymus stebėjau sedėdama , tačiau Mandragora mane išjudino . Respect'as jiem už tai , ką jie daro |m/
Dabar lauksime Liepos 13 ;)
Egoistė
Dalyvis
 
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2006.12.21 00:08
Miestas: Vilnius

Standartinė s2 » 2007.04.14 23:15

Durexai,
| O šiaip be praktikos nieko neišmokstama,

supranti, praktikos esmė ir yra ta, kad mokydamasis gauni snukin, jeigu smegenų nenaudoji.

beje, Muler Ruže tuo atžvilgiu geriau, nes pogeriams lengva atsiskirt savo erdvę, o stebėtojams - savo. Intre be šansų, tad aš suprantu, kad vyksta interesų konfliktas. tad tai natūralu, duoti kai kuriems reikia ir duodama bus :)

| Aš irgi dar nemoku,bet labai stengiuosi.

tam, kad išmoktum, reik jausti poreikį ir mintį pagaut. nueini pas pankus ir stebi. jei sugebėjimų užtenka, žinoma.
s2
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4336
Užsiregistravo: 2003.06.26 00:57
Miestas: Vilnius/Utena

Standartinė Durex » 2007.04.14 23:23

''jei sugebėjimų užtenka, žinoma.''

Na dėl sugebėjimų nežinau,bet masės truputis nepakenktų.Vienžo,tamstos mintį pagavau :)
Durex
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1695
Užsiregistravo: 2005.07.12 14:41
Miestas: vilnius

Standartinė s2 » 2007.04.14 23:42

HF,
| Užkliuvo tik tai, kad grind'iniai gabalai labai
| nedėkingi headbangui ( ;] )

kiek ironiška yra tai, kad pasaulyje būtent per grind-inius gabalus labai smagiai kratomos galvos... nu bet ok, čia gaunasi terminologinis priekaištas pusiau pačiai grupei (senas ir ne mano suformuluotas), pusiau tau. tad siūlau laikyt jį neutraliu pastebėjimu ;)

| ir tragiškas garsas per Zombie Ritual.

ar originale labai jau geriau skamba? man kaip tik tokie oldschool gabalai yra sugadinami švariu skambėjimu.

| Lauksim antro bandymo (tik gal su kitais garsistais).

gal dar per maža tavos patirties tokiems teiginiams? kiek suprantu, „šitų garsistų“ garsas Intre kolkas geriausias. blogas, jo, bet geriausias.

beje, labai liūdna, kad išėjai nepamatęs Ruination. iškart būtum išgirdęs visus instrumentus. sykį solo toks ryškus ir švarus buvo, kad aš net iš miego pabudau nustebęs 8)
Paskutinį kartą redagavo s2 2007.04.14 23:45. Iš viso redaguota 1 kartą.
s2
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4336
Užsiregistravo: 2003.06.26 00:57
Miestas: Vilnius/Utena

Standartinė eating snow » 2007.04.14 23:43

Dunkelheit,
jei tamstelės žodžiai buvo skirti man,kas jums sakė,kad alų gėriau?
eating snow
 

Standartinė Eretik » 2007.04.14 23:46

tikrai geras koncertas! gaila kad publika skystoka ir neistvere iki pat pabaigos.
Palyginus su kitais Intro koncertais garsas buvo tikrai geras.
patiko bemaž visos grupes, kiekviena savaip. nepatiko tik HUSKVARN.. kazkaip ne man.
GRAVEYARDai tikrai gražiai pavarė.
Ruination, buvo labai faina paklausyt, atsipalaiduot po "sunkiasvoriu".
Respect FOA uz technikala!
Eretik
Naujokas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2007.03.05 01:56

Standartinė eating snow » 2007.04.14 23:59

GROL - Analinis Paršiukas:
http://www.youtube.com/watch?v=d1pnCZ3ajKI

Khult.
eating snow
 

Standartinė Antichrist Hammerfist » 2007.04.15 02:01

Uuuuuuuuuuuuuu... Kamon.. buvo gerai
Graveyard - na, apšilimui, visai neblogai.
Saples - Pirmas SAPLES pamatymas neapvylė, bet taip ir likau nesupratęs Nąxuj juos vadina brūtal dief mietal. Nei velnio ten brutalo nėra (nors anot Brotherio Saplesų koncuose brutalas pasirodo; nichuja).
GROL - Mytalo Kultas. Nei daugiau nei mažiau. Ir Anonimas (Damianas) gali paostiti mano anusą.
Infected - per Festivalį XIII čiulpė, nors kitą dieną (metal balls kHlaipėdoj) visai užvežė. Mano didžiausias nusivylimas buvo dvigubai sulėtintas Master Ov Puppets. Gerai, kad jie jo negrojo šiandien, nors mes ir prašėm :]
Mandragora - poginimasis su dujokauke tikrai suteikia kažkokios papildomos energijos.
Huskvarn - pamečiau galvą.
Ruination - pokaitis. Grupė visiškai iškritusi iš koncerto konteksto.
Flame Ov Arborea - \\\\m//// Be būgnininko skamba šabloniškai, bet labai gerai. Gavau mediatoriųų!!!!!!11!
Dėkui s2 už nakvynę, SStorm už iniciatyvą ir mano kožos išsaugojimą ir headbangeriams už atmosferą.
Kre!

EDIT: reportažą rašiau gatavas :)
Paskutinį kartą redagavo Antichrist Hammerfist 2007.04.15 09:48. Iš viso redaguota 1 kartą.
Antichrist Hammerfist
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2780
Užsiregistravo: 2005.04.23 23:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Dunkelheit » 2007.04.15 09:47

Kontūzyta, ten tikslus kreipinys neapibrežtas
White Pride World White
Dunkelheit
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 851
Užsiregistravo: 2004.07.19 15:15
Miestas: Vilnius

Standartinė Crazyte » 2007.04.15 12:42

Nesu pikta menantis žmogus. Tiesiog - piktas. Bet mano atmintis bloga, o užsirašyti tingiu. Galiu atkeršyti, pamiršti, paskui vėl atkeršyti...
Crazyte
Ferrum
 
Pranešimai: 696
Užsiregistravo: 2003.07.22 19:53
Miestas: Vilnius

Standartinė Heartless » 2007.04.15 13:49

Kaip visada viskas vėlavo ,taigi nieko naujo...
anyway....
Graveyard gana neblogai buvo...
house of pain[...]
Saples praktiškai neturėjau ką prikišti.
GROL. Analinis prašiukas .myl. dar Canibal corpse coveris lygtais buvo. visai neblogai suėjo.
Maždaug nuo MANDRAGORo's iki Infected buvau transo būsenoj..taigi nieko negaliu pasakyt.
Huskvarn buvo gana šiaipsau ir po jų nužygiavau
namo.

Antra dieną skauda sprandą
Pirmą dieną skaudėjo galvą
Tėvui sakiau kalta čia sriuba
O ištikrųjų pati aš kalta...

Nuoširdžiai jaučiuosi švelniai sumušta...

Kad ir kaip ten... buvo verta.
tik gaila ,kad nepamačiau FAO....
Heartless
Dalyvis
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2007.03.04 17:02
Miestas: Vilnius

Standartinė Hells' Forge » 2007.04.15 13:51

s2:
bent jau aš per grindinius gabalus nespėdavau įsijaust ir vos įsilinguodavau, gabalas (tegul ir ne netikėtai) baigdavosi. Žinoma, galima kaltę čia versti tiesiog man dėl grindo neklausymo/nemėgimo ir menkos patirties grindiniame headbange :) Ir šiaip nemanau, kad čia buvo priekaištas grupei. Gal greičiau arba bendrai grindo stilistikai, arba man pačiam.

Dėl švaraus oldschoolo skambėjimo - subjektyvu, manyčiau. Lieku prie anksčiau išsakytos nuomonės.

'gal dar per maža tavos patirties tokiems teiginiams? kiek suprantu, „šitų garsistų“ garsas Intre kolkas geriausias. blogas, jo, bet geriausias. '
Patirties gal ir nedaug, bet tikrai gerai prisimenu, kad per Chuck'o S. minėjimą tas pats Intro su beveik tom pačiom grupėm skambėjo ganėtinai geriau. Tavo argumentai atkrenta ;)

beje, labai liūdna, kad išėjai nepamatęs Ruination.
Na, man irgi liūdna. Tik gal labiau dėl Huskvarn ir Mandragoros, bet aplinkybės yra aplinkybės...
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2474
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė Adis » 2007.04.15 14:00

juokingiausia tai, kad kokios isrugos alus bebutu, tiek intro tiek mulen ruze (tiesa, sitam senokai buvau, gal per pastarus kelis konc pasitaise), bet tikras metaliuga vistiek per kiekviena renginy ta sh alu gers, o poto jy keiks.


O tai koks būtų tavo siūlymas? Gerti elektrinių spalvų Mixą, kad paskui tulike myžalas švytėtų?..
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė SStorm » 2007.04.15 14:20

Na dėl alaus - latviai sakė, kad mūsų alus super :) Negi iš mandagumo melavo? :)
www.atra-musica.com | 666 the number of the Knut!
SStorm
Ferrum
 
Pranešimai: 731
Užsiregistravo: 2004.06.11 12:53
Miestas: Vilnius

Standartinė Vic_Rattlehead » 2007.04.15 14:28

paprastai kalbant, naturalu, kad tokie klubai tokiam birzgalui isleidzia maziau $. klubas supranta kad ju alus nebus populiarus ir atsigert cia butent alaus nieks neateis. bet jis taip pat turi omeny, kad vykstant kokiam renginiui, atsigert alaus y parduotuve, y lauka ar dar kur kitur dauguma neeis, o kadangi lietuvaiciai alu geria visur ir visada (nesvarbu nori jo ar ne:), tai niekur nesides - gers klube. o kadangi nieko nesikeicia jau seniai, tai faktas kad klubai pasiskaiciave kad taip jiem apsimoka.

kokia isvada? Geriausia butu kryptingi veiksmai. Pvz as ignoruoju optima linija gaminius. Jei esu maximoj (kurios beje ir taip vengiu), jei galiu nusipirkt viska ko man reik, isskyrus ta viena preke, kurios jie turi tik optima linija, tai tos prekes nepatingiu nueit y kita parduotuve. Bent jau as taip pat darysiu ir su ju alum - kol nenustos pilt myzalo, neduosiu jiem savo pinigu. Ir manes neliecia kaip ten darys kiti, nors jei sitas butu vykdoma kryptigai (bent jau pakankamai tam, kad klubas susiprastu kad jo triukas nepraeina), tai kapitalistai nelabai turetu iseities. Deje, daugumai tam neuzteks nei valios, nei noro. Tuo kapitalistas ir naudojasi.
Todel adi daryk kaip ismanai;)
nėra geros ar blogos muzikos, yra tik prasti arba geri jos atlikėjai.
"skinai tai tie patys marozai, tik žaidžiantys politiką"
Vic_Rattlehead
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 2004.09.07 15:00

Standartinė s2 » 2007.04.15 14:35

HF, sutinku, per Chuck-ą geriau. o argi ten garsistai kiti buvo?
s2
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4336
Užsiregistravo: 2003.06.26 00:57
Miestas: Vilnius/Utena

Standartinė Hells' Forge » 2007.04.15 15:32

Na, jei tie patys, tai belieka pasakyt, kad šįkart patinginiavo ar dar kokį velnią padarė.
Arba (tikėkimės, kad ne šitas variantas) kad per Chuck'ą netyčia pasisekė.
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2474
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė Artur » 2007.04.15 16:44

nors ir tie patys garsistai, bet KHlaipedoj vakar garsas gers buvo
Don't put plastic flower on my grave,
I don't care how much money will you save.
Artur
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2049
Užsiregistravo: 2004.01.11 03:41
Miestas: Klaipeda

Standartinė DISRUPTOR » 2007.04.15 19:40

Trumpai ir neaiskiai - man tai patiko;]
Buvau ne visam konce, bet kiek buvau tai viskas patiko:>
Aciu ir orgams ir fanams!! Metal ist kHult!

Vienintele pastaba butu pasikartojimas, kad perdaug grupiu.. nors kita vertus.. khlubines trukmes gyvo mitalo vakaras turi savo zhavesio;]

overblast!!
If it bleeds - You can kill it!
DISRUPTOR
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1137
Užsiregistravo: 2004.06.23 10:37
Miestas: Vilnius

Standartinė Eretik » 2007.04.15 22:35

tada gal teisiog reiketu iš karto pranešt, kad bus "klubines trukmes" festivalis. kad staigmena nebutu.
beto, jeigu koncertas baigiasi 4-5 valandą ryto tai namo galima važiuot pirmu trulu :)
Eretik
Naujokas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2007.03.05 01:56

Standartinė Buivolized » 2007.04.15 23:26

Nelabai pamenu kas kur kaip ir kada grojo (tikriausiai del to kaltas alutis), bet koncertas tikrai nusisekes, tiesa, pora grupiu galima buvo ir nurasyt, vardan ziurovu sveikatos, mat sunku toky metalo kieky per viena vakara suvirskint .
Mandragora - grazumelys!!! 1000 kartu giriau juos ir dar 1000 kart galiu pagirt!
Saples - hell ya!!! Po ju pasirodymo kilojau bokalus viena po kito i ju sveikata!
Huskvarn - tai ka maciau, man patiko, tai ka girdejau patiko. Kai juos isvydau, isijunge anrasis kvepavimas! Pagarba!
Buivolized
Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 446
Užsiregistravo: 2007.02.18 13:21
Miestas: Utena

Standartinė Seadevil » 2007.04.16 08:10

Palaukit, tamstos, tai daugumos nuomonė koncertas buvo nekoks tik dėl to, kad per daug grupių? Mano kuklia nuomone, išlepo publika, tai bėda būtų jei per mažai, o dabar gi niekas neverčia visų klausyt:( Nesuprantu aš kame čia bėdos...
ROFL ROFL OMG, I'VE BEEN PWND BY BFG!
Seadevil
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2257
Užsiregistravo: 2003.12.03 16:36

Standartinė Hells' Forge » 2007.04.16 08:59

Problema tame, kad jei žmogus nori pamatyti, tarkim, Flames of Arborea, bet jo visai nedomina Ruination, Infected ir Graveyard, tai jis turi laukti ketvirtos ryto.
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2474
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Grįžti į KONCERTAI