Feed the Fire, Fan the Flame - 02.10@Rock River, Vilnius

Atsiliepimai, anonsai, etc.

Moderatorius: Moder

Feed the Fire, Fan the Flame - 02.10@Rock River, Vilnius

Standartinė Priest. » 2018.01.07 19:07

BLAZE OF PERDITION kartu su IN TWILIGHTS EMBRACE ir DOM ZŁY, pristatydami vos prieš kelis mėnesius išleistą naują leidinį „Conscious Darkness“, vasario mėnesį vyks į dešimties koncertų turą. Vilnius nebus aplenktas. Koncertas Vilniuje vyks vasario 10 d. „Rock River Club“ (Upės g. 9).

BLAZE OF PERDITION – black metal, PL

Per pastarąjį dešimtmetį BLAZE OF PERDITION tapo vieni svarbiausių Lenkijos black metalo atstovų. 2013 metais grupė, vykdama į koncertą Austrijoje, pateko į kraupią autoavariją, kurioje šį pasaulį paliko bosistas „Ikaroz“. Po kiek laiko Lublino brigada rado jėgų atsistoti ir leisti jausmams skverbtis dar giliau į pasąmonę, materializuojant tai į naują kūrybą. Paskutinis leidinys „Conscious Darkness“ paliečia įvairias juodojo metalo emanacijas, tačiau tuo pačiu albumo branduolys yra gan plataus spektro. BLAZE OF PERDITION nevengia melodijos, kuria slogią, bet ir dažnai itin desperatišką atmosferą, eksperimentuoja su avangardiniais elementais. Tačiau visa tai grupė stato ant tradicinių pamatų, kurie tik išryškina BLAZE OF PERDITION grupės kūrybišką, bet taip pat ir metodinį požiūrį į juodąjį metalą.

IN TWILIGHT’S EMBRACE – death metal, PL

Su rugsėjį išleistu albumu „Vanitas“ IN TWILIGHTS EMBRACE šį kartą neria į bedugnę. Nors grupės skleidžiamas death metalas vis dar išlaiko savo įsimintiną melodingumą, tačiau dabar kompozicijos yra tamsesnės ir tarsi persmelktos mirties nuojautos. Grynindamas savo atmosferinę pusę, šis kolektyvas išlaiko garsinius pjūvius itin aštrius ir kankina klausytoją grėsminga death metalo, black metalo ir punk kombinacija. Anapusinę aurą įmanoma apčiupti ir grupės gyvuose pasirodymuose.

DOM ZŁY – post/sludge/black, PL

DOM ZŁY – tai naujas tvarinys, kurį įkūrė KALDERA, HIDDEN WORLD, THE FERAL TREES, WEEDCRAFT, PANACEA, WORDS MEAN NOTHING grupių nariai. Degeneruojantis pasaulis yra šio kolektyvo įkvėpimo šaltinis ir jis yra pateikiamas per įvairialypį post hardcore, sludge ir black metalo junginį.

LUCTUS – black metal, Kaunas

Po 2015-aisiais išleisto ir plačiai nuskambėjusio albumo „Ryšys“ Kauno juodmetalio veteranai neketina lėtinti apsukų ir, atnaujinę sudėtį, intensyviai šlifuoja naujas aranžuotes bei ruošiasi naujo albumo įrašams. LUCTUS apeigos užbaigs vasario 10 d. koncertą, kuriame skambės tiek seni gabalai, tiek nauja kūryba. Po daugiau nei pusantrų metų pertraukos LUCTUS Vilniuje paskleis savo šalto juodmetalio kerus!

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/173110456622435/

Data: 2018.02.10

Vieta: Rock River Club, Upės g. 9, 09308 Vilnius

Bilietai: 13 EUR
Priest.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 738
Užsiregistravo: 2007.11.05 23:02
Miestas: vilnius

Grįžti į KONCERTAI