WINDHAND stoner/doom 2014.04.30 Vilniuje

Atsiliepimai, anonsai, etc.

Moderatorius: Moder

Standartinė rebel- » 2014.04.27 19:04

Prieš metus Nyksta chebra, tuomet dar po DERELICTION vardu, improvizacijomis ir eksperimentais pagrįstam pasirodyme nei kiek nenusileido to vakaro kaltininkams COUGH bei Witch Mountain. Tuomet jie pritrenkė ne mane vieną - niekuomet nebuvau girdėjęs tiek pagyrų Lietuviškai grupei.
Tad su ne ką mažesniu nekantrumu nei pačių Windhand laukiu jų jungtinio pasirodymo su Extravaganza ir Sraigės Efektas. Turėtų būti žiauriai stipru!
Tuo pačiu - žudantis gabalas iš albumo "Lieka tik Sienos"
https://www.youtube.com/watch?v=dvrYrnBxzfk
rebel-
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2121
Užsiregistravo: 2006.06.12 12:52
Miestas: Vilnius

Standartinė rebel- » 2014.04.28 08:32

Jau šį trečiadienį!!

Tuoj bus galutinai suderinti ir paskelbti grupių pasirodymų laikai, o iki tol siūlau paklausyti gyvo Windhand pasirodymo Atėnuose šio turo metu.

Bene geriausia daina iš debiutinio self-titled albumo.

https://www.youtube.com/watch?v=EOpB3E00HoM
rebel-
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2121
Užsiregistravo: 2006.06.12 12:52
Miestas: Vilnius

Standartinė rebel- » 2014.04.29 08:16

Skelbiamos paskutinės naujienos ir priminimai prieš stoner/doom šamanų iš JAV Windhand pasirodymą Vilniuje balandžio 30 klube Narauti.

Koncerte taip pat pasirodys dvi stoner, sludge, southern, thrash ir doom rifus derinančios grupės - su atnaujinta programa ant scenos lips Dead Man's Cross bei smarkiai pasunkėję ir agresyvesnį skambesį atradę Mountainside.

Taip pat renginyje išvysime ypatingą svečią - iš kelių grupių sintezės gimusį projektą ne_. Tai audiovizualinis eksperimentinis aktas, kurio garso sieną statys Nyksta, Sraigės Efektas ir Extravaganza, o vizualine dalimi rūpinsis Laura Deadprincess iš Devlsy.

Vakaro planas:
19:30 - durys, bilieto kaina 30lt
20:30 - 21:10 - Dead Man's Cross
21:20 - 22:00 - Mountainside
22:20 - 22:50 - ne_
23:10 - ??:?? - Windhand

Taip pat priminimas - kita diena yra laisvadienis!

Renginys facebook https://www.facebook.com/events/626815204054849/
rebel-
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2121
Užsiregistravo: 2006.06.12 12:52
Miestas: Vilnius

Standartinė brotheris » 2014.04.30 18:43

Buvo totalus issitaskymas, tik uz***so debilas prie scenos apvaliais akiniais.

Juokinga, kad Mountainside vel uzstrigo Ziezmariuose :D Ne_ buvo kazkas nesuprantamo, o dead mans cross prageriau lauke.

Toliau laukeme „vejo rankos“. Bet anokia čia ranka, kai muzika kvapniai alsuoja ;)
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė vaplis » 2014.04.30 18:53

Labai nuvylė kad windhale nesugrojo savo vizitinės kortelės city of danger. Garsas nenuvilė labai, nors per delchia biški buvo per daug sintezas iškeltas. Patiko degtinės kainos, taip pat maloniai nustebino kęsto kožų stendas, įsigijau dailų odinį esesininko paltą. Malonu buvo sutikti kiaulę egidijų ir legendinį jurbarko metalheadą nemirėlį. Dėkui tako ledui už puikų renginį!
Ferrum atnaujinimo procesas:
Paveikslėlis
vaplis
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 2007.04.06 09:11
Miestas: Vilnius

Standartinė const_42 » 2014.05.01 11:13

Pirma grupė total shit, antra grupė - galima klausyt, bet geriau neklausyt. ne_ buvo super, windhand buvo gerai. Apie garsą kalbant tai bent jau iš mano stovėjimo taško vokalo absoliut nebuvo girdėti per trečią grupę. Dabar tai tik 10/10 jai, o jaučiu būt 11/10.
Kabako išplanavimas irgi shit, ir šiaip skylė, nėr normalių tūlikų, viskas išlūžę. Bet dėl alaus - ne brangininkai, tas gerai.
const_42
Dalyvis
 
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: 2007.11.04 15:58

Standartinė BritnyFox » 2014.05.01 12:53

Dead Mens Cross - būtų visai patenkinama, jei ne vokalas, bet kai vistiek visi ne dėl jų ėjo tai koks skirtumas??? apšildimo apšildimas.
white trash daina sakė ira apie žolės vežimą per Mexikos sieną, tai pagalvojau kodėl ne apie saliaros ir cizų gabenimą per LIT-Bel sieną??? jug dešimteriopai aktoaliau. kaikieno kasdienibė ir net duona.

Mountainside - tehnika grojimo ira, hemija tarp narių irgi nedingusi, bet serga tipiniu lt grupės sindromu - trūksta "kęčines". Dainos ~6-7 min., o dainos esmė tik paskutinėse iš tų minučių, (prieš)paskutiniuose akorduose. Nors bendrai neblogai, ipač paskutiniai du šmotai. Bet albumo pirkti šįkart dar neprivertė : )

ne_ audiovizualinis performansas, kurio vidio dalis man buvo priešais stovinčio žmogauz pakaušis, o audio tai tik 2/3 girdėjau. Patiko nuo pasunkėjimo and forward. Patiko saxofornas, neatmenu kada paskutinį kartą givai girdėjau čj gatvės (poser) muzikos dienoi : D toks apšildymas buvo, kad teko šiaušt laukan atsišaldit prieš mein eventą.

Windhand - realiai balandžio gale žadėtujų Windhand'u Vilnius taip ir neišgirdo!!! Žadėtieji Windhand'ai ant pakilos pasirodė jau pasirodė viso labo tik kitą mėnesį, žiūrėkit, kad kompensacijų nereikalautų žmonės., teismuos užtampis.
Jei rimtai, tai buvo zjb, bent jau per porą ailių nuo veiksmo. Pirmas trejetas sutapo su "Somos" albo pirmu trejetu tai pradžia riškiai geriausia, po to sėdo biški su visais Wintersun (bent man), bet vistiek gerai. Galėjo encore'as Boleskine (start-finish) būt : ) Balsas galvojau bus nekoks, be studijinių pseudo-aido (?) efektų, bet žiūriu ir čia juos sugebėjo susiveikti O:. Tai gavosi 1:1 kaip studijiniuose, ant tiek gerai sugrota, nei natos i šoną (nebent natūrali kolonkių paklaida, bet ir tai tik skambesis, bet ne atlikimas), kas gal ir nėra gerai, nes studijo galima ir namų sąligom paklausit, o čia turi jaustis, kad live. Iškart minusas už per gerą grojimą (veik virtožiską). Kitą kartą jiem papildomai daugeu alco pastatikit, proporcingai mažeu precizijos į stigas bus. Nors talento nepragersi kaip sakoma, tai bbz : )

Bendrai- super. Tik nepatiko, kad nemačiau geraširdžio apsauginio su juostelėm kur supranta lt pragivenimo ligį ir 50 % nuolaidą jaunimui daro. Bet kaip nujausdamas worst case scenario ir turėjau pilnai, ne tik 15. Bet atsiranda "mecenatų" kuriem ir full price dešovai ; )
Kompanija ėmė olaus tai sakė 6 lt, tai kąžinau... jau dbr standartas pasidarė šeškė.
Nesitikėjau tiek žmonių, galvojau keliese stovėsim su organizatoriaus ir kitų grupių nariais.
Pirmą kartą nUrautuose, tai tik užėjus iškarto > metro. Bent jau einantys zakurit per galvą nelipa. Dabar lipa muzikantai. Akustika irgi > metro, bet principe dėl to, kad už metro musėt blogiau nebūna. Gerai, kad apčiuopiamai girdisi ir bass tone, ne tik paties žemo dažnio bangos siena.
Vienibės buvo (kiek jos doom'e apskritai būna), tik ją bandė slopinti isijautusių ~vaikų ansamblis prie scenos.
Šiaip ačiū plikam pankui už renginį. Daugeu kokibiško dūmo. Laukiam Windhand grįžtant su retrospektivine programa Satan Surrounds Vilnius II. O iš šito doom'o/ stounerio kiekis kraujija bei įspūdžiai bent iki velnio tešmens neišsidildis tikrai. Verta. Buvo.
Ignas rašė:Ar čia tik ne tas pats kiaulė, kuris išgeria bokalą ir lūžta, bo kepenys atsisakiusios?
BritnyFox
Dalyvis
 
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014.02.17 00:38

Standartinė Simeras » 2014.05.01 13:52

Tūlikai buvo geri, kol neįsileido metalų... Anie gi nusimyžt (ant žemės), kažko nesulaužydami nesugeba. Tuoj bus, kaip buvusioj Metro skylėj.

Dead Man's Cross buvo norma, kaip tokiai grupei.
Mountainside - nuobodu...
ne_ - na, buvo pasistengta, bet manęs kažkaip pasirodymas neužkabino. Stebėjau pusiau miegodamas...
Windhand buvo labai neblogai. Nors man pritrūko šviesų ir vaizdo efektų (epileptikai ar ką?..). Tai buvo kiek sausoka. Bet, vis tik - sunku ir klausėsi maloniai.

Ufomammut buvo kur kas geriau, man asmeniškai.

Pastaruoju metu Doom'o koncertai kažkiek nuvilia vienaip ar kitaip. Matyt nesu rimtas Doomeris...
Simeras
Dalyvis
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2013.03.12 18:33

Standartinė rebel- » 2014.05.02 12:59

Man pačiam visai neblogas tusas gavosi, nors nesekmių ir neišvengta - didžiausia jų - grupių vėlavimas (nors man asmeniškai tai būtų buvę px, tai sorry kam tai labai trukdė). Kažkaip labai ilgai reikėjo viską grupėms derintis ant scenos, vieninteliai Windhand susisuko pakankamai greitai. Kitą kartą bandysiu paspausti, kad sklandžiau šitas reikalas vyktų. Bet bent jau garsas buvo neprastas.

Dead Man's Cross pagrinde klausiau nuo durų, tad kažko labai daug pasakyti negaliu. Px visai tokia neįpareigojanti muzikėlė.

Mountainside taip pat klausiau nuo durų, ir šį kartą man labai patiko, kur kas geriau nei buvo xi20. Net toliausiam taške nuo scenos sugebėjau mėgautis. Missing Peace of the Puzzle buvo kulminacija, galėjo ir baigtis ties juo, nors po to sekęs gabalas ir nepamaišė - tarsi atoslūgis buvo. Ketino dar tris gabalus grot, bet dėl vėlavimų susitarėm, kad ne, tai kaip tik gerai, nes jie jau būtų drag'as, o dabar - kaip tik.

ne_ - super zjb, jau nusigrūdau arčiau scenos, projekcijas mačiau ant pačių muzikantų, bet efektą davė gerą. Pastatė gerą garso sieną, tikriausiai turėtų tas vadintis kažkuo prieš ką dedamas "post" priešdelis, bet ble dabar tas postas tai toks nupizdėjęs reikalas, kad neapsiverčia liežuvis ne_ vyniot į tuos pačius skarmalus.
Saksafonas zjb ir vietoj, goosebumps all the way. Tik vokalas kažkaip ištirpęs muzikoje atrodė, reikėjo susikaupt, kad jį išgirst.

Windhand man buvo totaliai zjb, nes gyvai man doomas dažniausiai neužveža iki galo, o šį kartą beveik buvo pasiekta, kad eičiau taškytis prie scenos, bet irgi susiturėjau. Kažkaip gyvai atsiskleidė dafiga tokių labai piktų Cough stiliaus rifų, kurių įrašuose taip neišskirdavau iš bendro lėto ir storo katilo kurį jie groja. Per Woodbine antrą dalį tikrai jau norėjau lėkti į sceną kaktą trankyt.

Pirmą kartą organizuojant nebuvo minuso, kas yra ganėtinai malonu, tad šiek tiek ir Lt grupės gavo ir Windhand'ų honoraras padidėjo :) Truputį nervino juos, kad užsitęsė taip viskas, bet tikriausiai jaudinosi, kad visi namo išpirdošins, ale liko patenkinti ir išvažiavo laimingi. Tai tikiuosi, kad ne paskutinis mūsų susitikimas su chebra iš Richmondo. Dar kartelį nei Cough nei Windhand neatsisakyčiau
rebel-
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2121
Užsiregistravo: 2006.06.12 12:52
Miestas: Vilnius

Standartinė const_42 » 2014.05.02 14:43

Minuso gal nebuvo dar ir dėl to, kad klubas, švelniai tariant, šiek tiek skylė? :)
anw, ne tiek tas svarbu
The stuff of the world is mind-stuff
const_42
Dalyvis
 
Pranešimai: 218
Užsiregistravo: 2007.11.04 15:58

Standartinė rebel- » 2014.05.02 15:29

Na su tuo nieko bendro neturi :) bet man tai venue ganėtinai patiko
rebel-
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2121
Užsiregistravo: 2006.06.12 12:52
Miestas: Vilnius

Standartinė bmaggot » 2014.05.02 16:21

Neužtenka vietos prie scenos.
Su alum situacija buvo labai šiaip sau - matyt grupės išgėrė visą.

Dead Man's Cross buvo galima tvert.
Mountainside buvo zjbs, ypač Missing Piece of the Puzzle - orgazmas skardinėje.
ne_ buvo nieko, bet patingėjau stotis nuo pufiko.
Electric W...Windhand buvo zjbs.
bmaggot
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 3666
Užsiregistravo: 2005.04.07 13:08
Miestas: Vilnius

Standartinė Vycka » 2014.05.05 22:11

Vycka
Naujokas
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2014.02.19 13:17

Standartinė vaplis » 2014.05.07 10:07

Didelėj patalpoj esant daug garso butt plugų ausyse pagalba labai gražiai nusifiltravo visi vokalo efektai ir skambėjo achujienai. Chebrikė kukulavosi beveik kaip per graves at sea pernai (tik be steidždaivų).
Ferrum atnaujinimo procesas:
Paveikslėlis
vaplis
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 2007.04.06 09:11
Miestas: Vilnius

Standartinė rebel- » 2014.05.07 10:09

o kaip Graves at Sea šiais metais? Praėjusių metų pasirodymas man dar vis išlieka achujieniausiu dalyku ever
rebel-
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2121
Užsiregistravo: 2006.06.12 12:52
Miestas: Vilnius

Standartinė vaplis » 2014.05.07 10:33

Atsinaujinęs playlistas (be paskutinio Pariah jei neklystu viskas buvo nauja), bei matyt dėl to kad antrą kartą, tokio įspūdingo šėlsmo nebuvo. Žmonės pasitaupė jėgas Sourvein pasirodymui, ten jau vyko reikalai. Man asmeniškai pernai irgi, net ir esant fiziniam ir dvasiniam išsekimui, graves at sea buvo kiečiau nei šiemet.
Ferrum atnaujinimo procesas:
Paveikslėlis
vaplis
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 2007.04.06 09:11
Miestas: Vilnius

Standartinė rebel- » 2014.05.18 17:26

rebel-
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2121
Užsiregistravo: 2006.06.12 12:52
Miestas: Vilnius

Standartinė brotheris » 2014.05.27 16:21

menas
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Grįžti į KONCERTAI