Reikia nuomonės dėl Washburn WM17

Instrumentai, garso technika, žmonių paieška, etc.

Moderatorius: Moder

Reikia nuomonės dėl Washburn WM17

Standartinė RokoSiela » 2011.02.04 12:47

Ahoy. Reikalas toks. Gavau aš tą gitarą. Pirma elektrinė mano. Tiesintas grifas, viskas su ja tvarkoj, esu, kaip sakant, patenkintas, kol rimčiau neužsiimsiu. Gražu ir "pakapot", ir šiaip lyriškai pagrot. Bet esmė tame, kad nerandu aš niekur tos gitaros specifikacijų, Washburn'o saite tokio modelio išvis nėr, tik žinau, kad made in china (parašyta po griff'u), o Washburnai gaminami Amerikoj kiek žinau. Tai kaip čia yr, "padielka" ar kaip? Nu žodžiu wtf apšvieskit.
If it's too loud, you're TOO OLD! \m/
RokoSiela
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2010.08.26 17:02
Miestas: Vilnius

Standartinė Ambraziejus » 2011.02.05 02:17

Ne padielka - tiesiog kazhkokia skirta rusams ir lenkams, nu dar lietuviams - pagooglinus laisvai rasi specs'u apraschymus rusu ir lenku kalba :) Ir jeigu ka Washburn gamina gitaras tikrai ne vien JAV, kogero didzhioji ju dalis yra importai (pagaminti Azijoje). Dar ta gitara apibudinama kaip gitara pradedantiesiems - kogero kaiptik tau (tik neisizheisk) :) O Washburno saite daug ko nera - ipatsch nenauju modeliu.
Christians To The Lions!!!
Ambraziejus
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 597
Užsiregistravo: 2003.09.30 18:09
Miestas: Vilnius

Standartinė pukuotukas » 2011.02.05 04:55

RokoSiela, leisk paklaust. Ar tu beprotis ?

http://www.tamsta.lt/product_info.php?products_id=1937

Betkokia pigi malka ir viskas. Neverta jokiu diskusiju.
Thrash Tvoju Mat
pukuotukas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2005
Užsiregistravo: 2007.06.13 09:16
Miestas: KAUNAS/Kretinga

Standartinė Ambraziejus » 2011.02.05 06:40

Pigi, ar ne pigi, bet zhmogus nusipirko ir groja su ta "malka". Ir jam idomu, kas per gitara. Kad pigus schuds tai ir taip aischku, bet gal pradedantschiajam ir nereikia dar rimtesnes? Asch, zhinoma, uzh rimtus instrumentus, bet visi mes nuo kazhko pradejom - asch nuo savadarbes su akustines grifu, pasui Musimos (kuri buvo netgi labai nebloga su suplonintu grifu), ir nesiparinom baisiai su malkomis grodami, nes tiesiog nebuvo kazhko geresnio, o jeigu ir buvo, tai uzh baisius pinigus. Manau, kad Washburnas, nors ir kinietischkas, gali visai pasitarnauti zhmogaus startui. Ta firma, nors asch ir ne ju fanas, visischko fuflo nedaro.
Christians To The Lions!!!
Ambraziejus
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 597
Užsiregistravo: 2003.09.30 18:09
Miestas: Vilnius

Standartinė Ministras » 2011.02.05 11:08

Na gitara kaip gitara,pagrosi su ja daug ka,bet kad skambesiu liksi LABAI patenkintas tai jau kaip paciam patiks ar ne.
Siaip is kiekvienos gitaros galima daug ka isspaust, net jei pigi, jei slamstas totalus kaip dauguma sako, tereikia turet rankas ir prota. Jei ir su fender jaguar groja death metal (neneigsiu kad jis pakoreguotas).
Ir siaip juk dahuja muzikantu rasdavo savo elektruhas siuksliadezese,galit neieskot,lietuvoj nerasit;D
Ministras
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: 2010.07.07 09:10
Miestas: Vilnius

Standartinė RokoSiela » 2011.02.06 14:54

Aš ir galvoju, kodėl apie tą gitarą tik rusiški saitai rašo.. Na aišku kaip ir. Beje, va būtent, kad aš dar tik pradedu, ir nusipirkęs šitą malką daug iš jos ir nesitikiu, bet esu patenkintas ir dar tikrai neišspaudžiu visko, ką ji gali. Kol kas. Žodž, dėkui už komentarus. P.S. pukuotuk, beprotis būčiau, jei būčiau nusipirkęs kokį gibsoną les paulą ar pan.
If it's too loud, you're TOO OLD! \m/
RokoSiela
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2010.08.26 17:02
Miestas: Vilnius

Standartinė Karka » 2011.02.06 21:42

Skans obals.
Karka
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 919
Užsiregistravo: 2005.12.09 12:36

Standartinė pukuotukas » 2011.02.06 21:44

Del Gibson Les Paul gerai pastebejai :)
Thrash Tvoju Mat
pukuotukas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2005
Užsiregistravo: 2007.06.13 09:16
Miestas: KAUNAS/Kretinga

Grįžti į MUZIKANTAMS