Gaujų įvaizdžiai fotosesijose

Kasdieniniai plepalai įvairiomis temomis

Moderatorius: 666zveris

Gaujų įvaizdžiai fotosesijose

Standartinė Šlykštniekšis » 2018.02.27 09:40

Aš tiksliai nežinau, kas yra tas "metalas", ty kalbu ne apie cheminius elementus kaip geležis, varis ir pan, bet apie tą kitą reikšmę.
Bet. Šitam puslapy pastebėjau dažnai būnančias kažkokias fotosesijų nuotraukas, kurios lyg ir pristato tą vadinamą "metalą" (kad ir dabar, net trys iš eilės straipsneliai pirmam puslapy skilty "Straipsniai" vienas šalia kito su tokiom), kur vyrukai yra kaip iš kažkokių jėgą demonstruojančių gaujų:

-stovi grėsmingo/sutelkto susibūrimo grupelėmis;
-sukryžiuotos/ant krūtinės sunertos rankos arba rankos kišenėse;
žvelgia rūsčiai;
-nuotraukos padarytos iš žemo kampo, kad būtų pabrėžtas nuotraukos personažų rūstus dominavimas į žiūrovą iš viršaus;
ir pan.

Kaip galėtumėte tai pakomentuoti? Ar tas vadinamas "metalas" tai yra kažkoks kultūrinis-imitacinis kriminalinių/jėgos gaujų pakaitalas įgyvendinti jėgos ir gaujos įvaizdžius kažką psichologiškai kompensuojant? Ta "gauja" išrodo kaip ir kokia kultūrinė prekė? Kodėl būtent jūs kuriat/replikuojat/perkat/vartojat tokio pobūdžio kultūrinį produktą?
šlykštu kaip du pūliu
Šlykštniekšis
Forumo aktyvistas

Re: Gaujų įvaizdžiai fotosesijose

Standartinė Kaciukas » 2018.02.27 17:41

Realybej tu visu gaujiniu akytes dazniausiai buna tokios geros, pilnos gyvenimo bei nuosirdumo, o sypsena plati kaip saulute - tikri mylincios mociutes anukeliai
Sveiki visi
Kaciukas
Dalyvis

Standartinė Pedo of Filth » 2018.02.28 10:39

taip, ponuli. Ir mane ima tąsyti nuo tokių fotosesijų. Realybėje tie foto-banditai yra šnektos riteriai. Nors ir ten jaučiamas paralyžius dėl politkorektškumo.
Aplamai - tai paradokso plėšomos idėjos ir pasekėjai. Imkime kai kurias black ar death metal komandas, kurios deklaruoja smurtą bei prievartą. Viskas ok, jei gali pastovėti už savo mintis. Buvau susidūręs ir su seno kirpimo metalistais, kurie išties turėjo polinkį į smurtą. Situacija mano gyvenime - ganėtinai apsiforminę žygiavome po naktinį Vilnių. Pasipainiojo juoda katytė, kuriai tuometinis kolega atėmė gyvybę. Bet šalia buvę metaliniai sugerovai pareiškė protestą ir nesikalbėjimo bausmę budeliui. Tuo ir pasibaigė blogiukų įvaizdis buvusių metalistų gyvenime.
P.S. blogasis metalistas išties buvo idėjinis evil metalui - nuolat melavo, žemino silpnesnius, mėgo kankinti gyvūnus, piso patiklias mergaites (buvo gerokai vyresnis) ir t.t. Niekada jo nesmerkiau, nes, mano galva, jis elgėsi ištikimai satanistinio metalo idėjoms.
Dėdė Ūsas atvažiavo- vaikai džiaugėsi, nenuobodžiavo
Pedo of Filth
Forumo aktyvistas

Standartinė bmaggot » 2018.02.28 13:45

Galiu pakomentuoti, kad koks su***tas skirtumas.

Lordi ir GWAR iš tikro yra pabaisos, pagal tavo logiką.
bmaggot
Forumo aktyvistas

Standartinė Pedo of Filth » 2018.02.28 14:58

Lordi ir Gwar yra teatras.
Piktieji metalistai fotkėse, greičiausiai, irgi bus tik vaidmuo/poza ar dar bbž kas. Gal būt todėl ir kūrėsi seniau visokios jaunų metalheadų gaujos, kad apgintų idėją ir pabaigtų tuos evil band vaidinimus. Iš kitos pusės juokingas teiginys "apginti idėją" - bet kai fotografuojiesi prie visokių apverstų kryžių ir tekstus rašai apie velnią, smurtą ir t.t. tai apsispresk, kas tu - klaunas, durnelis, artistas ar idėjinio metalo atlikėjas.
Pedo of Filth
Forumo aktyvistas

Standartinė Kruasanas » 2018.03.02 08:02

Įdomus klausimas, kodėl tokie pikti fotosesijose. Tada dar gal reikėtų klausti, kodėl pikti tekstai, kodėl ne apie meilę ir pan. O kaip turėtų fotkintis? Apsikabinę, atrodyti kaip nusmurgėliai durneliai? Manau viskas logiškai, muzika pikta, evil tekstai, tai atitinkamai ir fotografuojasi. Keistai atrodytų, jei kokie Deicide fotkėse šypsotųsi ir būtų su rožiniais kombinezonais.
P.S Pedo of Filth, kodėl nė vienas neperpiso urodui, tariamam evil metalistui? Sakyčiau budulis ilgais plaukais, tas evil išgama ir daugiau nieko. Garantuotai, būtų gyvenęs kur kaime, būtų eilinis sūtrauka, gąsdinantis kaimiečius ir klausantis rusiško popso. O sūtraukos draugeliai irgi geri, nusprendė baną padaryti mėnesiui :))))
Pilnos panages siknos plauku. Pastoviai
Kruasanas
Dalyvis

Standartinė Pedo of Filth » 2018.03.02 11:17

Kruasanas

už ką jam perpisti? Aš nesuprantu tavo logikos. Mes anuomet klausėmęs black metal. True black metal, tokių grupių, kurios tekstuose šlovina Velnią, propaguoja smurtą, niekina gyvybę, siekia chaoso ir visiškos destrukcijos tam, ką sukūrė biblijinis Dievas. Gyvūnų žudymą (musų kolega mano akyse du kartus atėmė gyvybę gyvūnams) darė sąmoningai.
Pagal tave, tokių idėjų šalininkai turi būti blogi tik nuotraukose? O realybėje mylėti gamtą, žmones, padarėlius?
Pedo of Filth
Forumo aktyvistas

Grįžti į PLEPALAI