Gėlės internete. Gėlių pristatymas Vilniuje

Įrašai, atributika, etc.

Moderatorius: 666zveris

Gėlės internete. Gėlių pristatymas Vilniuje

Standartinė Mijukas » 2017.04.06 14:35

Dovanoju gėles tai internetinė gėlių pristatymo į namus įmonė. Gėles pristatanti didžiojoje dalyje Lietuvos miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Galite rinktis iš įvairių skiringų gėlių puokščių arba dabar vis labiau populerėjančių gėlių sudėtų į dėžutės. Visuomet esame pasiruošę išgirsti ir įvykdyti individualius prašymus ir norus, kad klientas liktų patenkintas mūsų paslauga. Rūpinamės, kad gėlės visada būtų pačios geriausios kokybės ir gavėjas jomis galėtų džiaugtis kuo ilgesnį laiką.
[b]
Dovanokite gėlės ir džiuginkite Jums artimus žmones! Gėlių iėškokite čia:
https://www.dovanojugeles.lt/
Mijukas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2017.03.20 15:27

Re: Gėlės internete. Gėlių pristatymas Vilniuje

Standartinė 11zuze » 2017.04.11 13:48

Norite nustebinti Jums brangų žmogų?
Siūlome, Jums, rinktis gėlias pristatomas į Jūsų pasirinktą vietą Vilniuje. Rinkitės iš skirtingų gėlių puokščių arba vis labiau populiarėjančių gėlių sudėtų dėžutėse. Galite pridėti ir atvituką su siunčiamais linkėjimais arba siuntėjo duomenimis. Taip pat gėlių pristatymas ypač tinka tiems, kurie nori linkti anonimais įteikdami gėlias. Rinkitės gėles internetu iš plataus siūlomo asortimento, o mes pasirūpinsime, kad gavėjas jas gautų Jūsų pasirinktu laiku ir su aukščiausiu kokybės garantu! Užsisakius už 40eurų pristatymas Jums nieko nekainuos!

Gėlės puikus pasirinkimas bet kuriai progai atėjus, stebinkite Jums artimus žmones įteikdami gėlių ir parodydami savo rūpestį !

Gėlių ieškokite: https://www.gintaresgeles.lt/
11zuze
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2017.03.31 13:12

Grįžti į PERKU/PARDUODU/KEIČIU