Quest Rising

Grupės, stiliai, leidiniai...

Moderatorius: Moder

Standartinė rainbowanus » 2008.06.26 08:46

Krikščionybė, jei ją traktuoti rimtai, nesiderina nei su metalu, nei su masturbacija, nei su vaikų tvirkinimu. Krikščionybės parodiją galima su tuo suderint ir pašūkaut: "Dievas jus myli!!!!"
Bet visuomet tokiam skardžiabalsiui galima atrėžt: "Dievas tyli, asile"
rainbowanus
Dalyvis
 
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2006.03.04 15:14

Standartinė Anallica » 2008.06.26 12:43

išsidirbinėja chebra, ką galiu pasakyt ;(
Anallica
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 530
Užsiregistravo: 2007.12.15 17:35

Pagan, Christian

Standartinė Zakazastaras » 2008.06.26 13:46

Niekaip nesuprantu, kodel nesuderinamas Metal su Christian. O Metal su Pagan jau ok. Ka bendro turi pagonybe su drums, bass, guitars and black style singing :) Nematau jokiu estetiniu ar religiniu sasaju. Patys pagonys turbut irgi issigastu, isgirde Obtestus. Ir pirmieji krikscionys issigastu, isgirde Quest Rising. taigi lygiosios. yra band'as Pagan's Mind. Tai dar gerai, kad QR nepasivadino Christian Mind. Bet man abu variantai tinka. Nu dainuoja zmones apie tai, kas jiems brangu. Kame problemos?Kazkam brangu vemalai, spuogai, ekskrementai ir kanibalizmas. Kodel kazkodel manom, jog tai jau vat labai gerai susije su drums, bass, guitars'n'vocal? Atseit metalistai turi buti neidejiniai arba dainuoti apie privemtus tualetus?
Zakazastaras
Naujokas
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008.06.20 15:54
Miestas: Vilnius

Standartinė Crestfallen » 2008.06.26 13:49

metal = rebellion
christianity = submission
tu-tu-ru-tu-tūtū žiurkė žiurkė žiurkė!
Crestfallen
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1263
Užsiregistravo: 2005.05.17 15:49

Standartinė virusas » 2008.06.26 13:53

davatkoms metalas su krikščionybe tikrai nedera, ale žiūriu ir metalinė publika šituo kampu savų "davatkų" pakankamai turi;)
ir štai tada, laimingo atsitiktinumo dėka, aš įlipau į pakeliui sustojusį laikrodį.
virusas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2003.06.07 00:03
Miestas: Vilnius

Standartinė brotheris » 2008.06.26 13:54

Geriausia yra būti baltarusijos gyventoju ir ten varyti metalą apie lukašenkos gerumą ir išmintį

batiuška dlia vsech
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė speigas » 2008.06.26 14:25

"Ka bendro turi pagonybe su drums, bass, guitars and black style singing :) Nematau jokiu estetiniu ar religiniu sasaju. Patys pagonys turbut irgi issigastu, isgirde Obtestus."

Skyforger, Obtest, Skandinavijos viking grupės apdainuoja ne tiek pačią religiją, kiek laikus,kai gyveno pagonys, kai tai buvo kova už išlikimą už savo tikėjimą. Tuometinė gyvenimo tvarka, papročiai tai pat šiandienos akimis atrodytų bekompromisiniai ir negailestingi. Pagonybė, tai ne tik pasisėdėjimas ąžuolų giraitėje ir nusilenkimas to meto dievams. Tai įkvėpimais kovai prieš svetimos, beformės, išsigimusios kultūros nešėjus,kovai prieš bet kokį priešą,kuris kėsinasi į tavo namus ir šeimą.
Dauguma pagoniškų dievų, beje, irgi nesismulkina ir nežada už padų laižymą rojaus. Visi jie turi savotiškus ginklus ir pasirengę bausti bet kurią minutę už klaidas. Perkūnas, Pikuolis šalti ir teisingi vyrukai,neskiedžiantys apie tai, kad myli visus juos garbinančius, o tiesiog atlieka savo darbą ir reikalauja už tai pagarbos.
O Valhalos mitas? Argi jis netinka metalui? Kuo puikiausiai. Mitas apie Prometėją tai pat. Jau nekalbant apie tai,kad dauguma pagonių turėjo savo karo dievus, kas visiškai būtų neįsivaizduojama krikščionybėje.
Bet kai tu žiūri į pagonybę krikščionio akimis, tai ir matai tik begalinę meilę gamtai.
O jei nesupranti vis tiek tai išvažiuok savaitei į mišką ir uosdamas jo kvapą, kramtydmas čia pat rastą žemuogę, stebėk gyvūnus, kaip jie elgiasi gamtoje, kaip gina savo lizdą ar urvą,kaip stipresnis paklūsta silpnesniam ir gal tada suprasi pagonybės esmę geriau :)


"Ir pirmieji krikscionys issigastu, isgirde Quest Rising. taigi lygiosios. yra band'as Pagan's Mind. Tai dar gerai, kad QR nepasivadino Christian Mind. Bet man abu variantai tinka. Nu dainuoja zmones apie tai, kas jiems brangu.
Kame problemos?Kazkam brangu vemalai, spuogai, ekskrementai ir kanibalizmas. Kodel kazkodel manom, jog tai jau vat labai gerai susije su drums, bass, guitars'n'vocal? Atseit metalistai turi buti neidejiniai arba dainuoti apie privemtus tualetus?"

Nesuplak skirtingų dalykų į vieną. Jau buvo kalbėta apie tai.
Nepamiršk pagoniškų laikų patarlės: kas galima Jupiteriui, tas negalima jaučiui.
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4147
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė Anallica » 2008.06.26 14:49

Metalistai-satanistai, krikščionybės metale negali būt.
Anallica
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 530
Užsiregistravo: 2007.12.15 17:35

Standartinė agnė. » 2008.06.26 14:50

aš irgi taip sakau :O
įrodymo nebuvimas nėra nebuvimo įrodymas!
agnė.
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1802
Užsiregistravo: 2007.02.27 18:17

Standartinė virusas » 2008.06.26 14:56

tai La vėjus nebuvo satanistas?;)
ir štai tada, laimingo atsitiktinumo dėka, aš įlipau į pakeliui sustojusį laikrodį.
virusas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2003.06.07 00:03
Miestas: Vilnius

Standartinė speigas » 2008.06.26 14:59

Lavėjus tai gera biznierius buvo, panašiai, kaip tie televizijų evangelikai.
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4147
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė Anallica » 2008.06.26 15:11

Lavėjus ne kunigas juk. Čia ne krikščionybė. satan bažnyčia, o ne dievo namai. Nors kai pagalvoji, šėtons yra irgi dievas. Juk dievas gali būt ir padanga... Į ką tiki-tas ir dievas
Anallica
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 530
Užsiregistravo: 2007.12.15 17:35

Standartinė speigas » 2008.06.26 15:11

šventi žodžiai :)
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4147
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Quest Rising

Standartinė napalmas nx » 2008.06.26 15:18

Aaaaa aciprašau...Bet grot juk dar galėsim?Ar jau viskas? Turbūt reikės išformuot ansamblį..Nepatinka niekam..Aš pakalbėsiu su meno vadovu,gal galėtume pora ąžuolų į tekstą inprūdyt..Žymiai geriau sueitu juk?Any chebrūnia?Juk any?Ąžuolų pora niu.Dar barzdą į pora alaus.Nu žirgelį dar..Juk any?
napalmas nx
Dalyvis
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2007.03.09 15:05
Miestas: kaunas

Standartinė virusas » 2008.06.26 15:23

true ir ne true ;D
ir štai tada, laimingo atsitiktinumo dėka, aš įlipau į pakeliui sustojusį laikrodį.
virusas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2003.06.07 00:03
Miestas: Vilnius

Standartinė Anallica » 2008.06.26 15:28

napalmas nx> išsiblaivyk. ;E
Anallica
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 530
Užsiregistravo: 2007.12.15 17:35

Standartinė speigas » 2008.06.26 15:45

Aaaaa aciprašau...Bet grot juk dar galėsim?Ar jau viskas? Turbūt reikės išformuot ansamblį.

Aišku, grokit, juk tokios grupės yra puikiausias pavyzdys, kaip gali išsigimti krikščionybė :) Jėga.
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4147
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė Svalak » 2008.06.26 15:49

Būtų khultas pamatyt QR grojančius Katedroje per pirmąją bažnytinę gėjų santuoką Lietuvoje \m/
Svalak
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1318
Užsiregistravo: 2005.04.21 09:54
Miestas: Vilnius-Alytus

Standartinė speigas » 2008.06.26 15:55

svalak priminei man šitą anekdotą;
katalikų kunigas laužia savo kolegą liuteroną:
- Klausyk man čia labai riekia savaitę išvaryt, gaėsi mane pavaduot - pamokslų porą pasakyti, išpažintis priimti?
-Nu bet aš nemokų tu išpažinčių priiminėt, nėr pas mus tokių, ir ceremonijos skirtingos.
-Niekai! Aš tau sarašą paruošiu - surašysių kiek kam ir už ką skirti. Patarnautoją paliksiu.
- Na gerai.
Na varo jis pamokslus, - gerai išeina. Ateina išpažinčių metas:
-Šventas tėve, aš nusidėjau su dviem merginom.
-Blogai mano sūnau, blogai (žiūri į sarašą), už atgailą 10 "sveika marija"
-Šventas tėve, aš nusidėjau su trim vaikinais.
-Blogai, dukra mano, (žiūri į sarašą ) už atgailą 10 "tėve mūsų" ir 10 "sveika marija".
-Šventas tėve, aš nusidėjau analiniu būdu.
-Blogai dukra mano, blogai,(sklaido sarašą), labai blogai...
Žiūri sarašą ir neranda apie analinį seksą. Bėga pas patarnautoja ir klausia:
- Klausyk ką jūsų kunigas už analinį seksą duoda?
Patarnautojas (įtariai pasižiūrėjęs, susiraukęs):
- Na šokolado duoda, koka kolos....


Kažin ar tas patarnautojas negroja kokioje nors grupėje :)
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4147
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė Anallica » 2008.06.26 16:04

;DD
Anallica
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 530
Užsiregistravo: 2007.12.15 17:35

Standartinė Anallica » 2008.06.26 16:22

Svalak rašė: Būtų khultas pamatyt QR grojančius Katedroje per pirmąją bažnytinę gėjų santuoką Lietuvoje \m/


Man ir butu visai idomu. xD
Anallica
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 530
Užsiregistravo: 2007.12.15 17:35

Standartinė virusas » 2008.06.26 16:22

kad katalikai neklausytų ir negrotų metalo, satanistams reikėtų infiltruotis tarp Bačkio patarėjų ir uždrausti viską, kas yra plugged, įskaitant elektrinius vargonus;D
ir štai tada, laimingo atsitiktinumo dėka, aš įlipau į pakeliui sustojusį laikrodį.
virusas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2003.06.07 00:03
Miestas: Vilnius

Standartinė speigas » 2008.06.26 16:32

Tarp kitko, kadaise Bažnyčia draudė naudoti bet kokį muzikinį instrumentą pamaldų metu. Todėl būtent taip atsirado grigališkieji choralai.
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4147
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė evilmoon » 2008.06.26 18:01

O paprasti vargonai nerulina ir ne truu?
You spin me right round baby, right round, like a record baby...
evilmoon
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 6771
Užsiregistravo: 2005.04.19 15:16
Miestas: Vilnius

Standartinė Anallica » 2008.06.26 19:40

baznycia yra blogis!!!!!
Anallica
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 530
Užsiregistravo: 2007.12.15 17:35

speigas, neteisus esi, su visa pagarba...

Standartinė Zakazastaras » 2008.06.26 22:57

Nu neteisus tu speigai. Paskaityk Mircea Eliade - toks vienas zymiausiu XX a. mitologijos ir ritualu tyreju. Krikscionybe turi savo mitus, kurie ne ka prastesni uz Valhalos reikalus. Kaip del Kristaus nuzengimo i hada? Pomirtine kelione i pozemines sferas, mirusiuju buveine. Triuskina senuosius miliniskus vartus, izengia vidun, rankoje - grandines, kuriomis sukausto setona.Hadas apsigaves praryja visai ne kita mirtingaji, bet zmogumi prisidengusi dieva.O tas is vidaus paraizo anam skrandi, tenka gerai issizioti ir - visi mirusieji laukan - per devynias dangaus sferas i ten, kas uz ju, atseit "dangu". O kur dar angelai ugniniais kalavijais ir t.t. Visa ankstyvoji krikscionybe tokia, Viduramziai irgi. Nematau skirtumo nuo to, ka tu pasakoji. Karzygiska nuotaika, rustumo ir energijos per akis. Ir, kaip sakai, "metalui tinka tobulai". Tik panasu, jog ne vienam forumo dalyviui vis tiek Odino barzda atrodo gera, o Jesuso - ne. Barzda kaip barzda, ir hairas yra, bet kazkuo netinka, nors tu ka.
Paskutinį kartą redagavo Zakazastaras 2008.06.27 00:10. Iš viso redaguota 1 kartą.
Zakazastaras
Naujokas
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008.06.20 15:54
Miestas: Vilnius

Ir dar Speigui apie mitologijas

Standartinė Zakazastaras » 2008.06.27 00:04

Ir dar. jei lyginam pagonybe su krikscionybe, turim lyginti mitologija su mitologija. Aisku, jei abi ismanome. O dažnai gaunasi, kad lyginame pagonybes mitologija su kunigais pedofilais. Ydingas ir is pagrindu niekur nevedantis poziuris. Visose religjose yra prastu dvasininku. Afrikoje, Sibire, tarp Amerikos indenu ne kitaip. Yra idejiniai,bet yra ir pasipelnymo ieskantys ir visokie kitokie. Del to mitologija netampa prastesne. Todel jei tikrai norim kazka suzinoti, lyginkime mitus su mitais, istorinius faktus su istoriniais faktais, zmones su zmonemis, o ne viska sumaisykime. Griztu prie teiginio: krikscionybes mitologija ne ka maziau audringa ir rusti, ir idomi nei kitos.Jos negirdime is klausyklu, kaip ir Afrikoje nedaug idomaus isgirstume is eilinio whitcherio. Krikscionybe irgi pilna dungeons'u ir dragons'u :) Cia nieko nekishu, bet bukim objektyvus, jei nenorim likti savo stereotipuose. O siaip Speigas idomiai parasei. Idomu diskutuoti.
Zakazastaras
Naujokas
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008.06.20 15:54
Miestas: Vilnius

Apie analini Speigo anekdota...

Standartinė Zakazastaras » 2008.06.27 00:29

Kiekvienas apie kunigus turime savo patirtis. Jus, kaip matau, jie visi padare analiniu budu, tai nuo baznycios ir nusigrezete. Gal kokius jusu giminaicius dare, kad taip kalbate kaip gerai zinodami? Ar paprasciausiai Lietuvos ryto prisiskaitete? Kai kazka gero apie bent viena kuniga papasakosit, tai ir analinius juokus varyt galesit. Vienas Robas Halfordas zydras tai turbut ir visa metallica tokie? Pagal jusu logika taip iseina. beje, kaip "priestas", jis turbut metalistams vietoje anu "pedofilu" i kunigus taiko. Vaje kokia nelaime, kur bepasisuksi, zydrai sviecia
Zakazastaras
Naujokas
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2008.06.20 15:54
Miestas: Vilnius

Standartinė Ignas » 2008.06.27 00:37

Yra Vaderių daina tokia "god is dead", tai paskaityk lyricsus paskutinio posmelio ir tada bus aišku, kodėl daugelis čia "varo".
"SENAS PIRDA, IR VĖL MIEGI?!"
Ignas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2353
Užsiregistravo: 2004.02.23 23:06
Miestas: Velnius

Standartinė Crestfallen » 2008.06.27 00:42

Pamokslas apie tai, kaip reikia mylėti invalidus ir protiškai atsilikusius žmones, yra labai metalui tinkantis vaizdinys.

Prie ko čia krikščionybės mitai, kurių niekas nežino? Juk jau begalę kartų buvo pasakyta, kad krikščionybė nieko bendro su metalu negali turėti, nes tai yra vyraujanti religija, aukštinanti paklusnumą dogmom, o metalas yra muzika, laužanti dogmas, taisykles, tad ir tematika turi būti atitinkama. Metalas visada buvo prieš visuomenę, kuri neva aklai gyveno pagal krikščioniškąjį mokymą, prieš to mokymo pagimdytus tabu. Krikščioniškas metalas paprasčiausiai griauna pirminę metalo kaip maišto koncepciją.
tu-tu-ru-tu-tūtū žiurkė žiurkė žiurkė!
Crestfallen
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1263
Užsiregistravo: 2005.05.17 15:49

Grįžti į MUZIKA