Nauja JUDAS PRIEST daina ir albumo viršelis

Grupės, stiliai, leidiniai...

Moderatorius: Moder

Nauja JUDAS PRIEST daina ir albumo viršelis

Standartinė Enchanter » 2008.04.21 16:25

Einat šiuo adresu ir virš plejerio lango spaudžiat 'songs', tada spaudžiat 'play'

http://www.epicrecords.com/judaspriest/
Sulphurous and burning...
Enchanter
Dalyvis
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2005.04.08 23:48

Standartinė TomaZz » 2008.04.21 16:44

Ale gabalas,tai visai neblogas.Riffai tokie neblogi kaip visada,Halfordo balsas gana neblogai issilaikes.Nuteike optimistiskai sis gabalas,laukiam albumo.
TomaZz
Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 374
Užsiregistravo: 2007.01.04 19:07

Standartinė Enchanter » 2008.04.21 16:48

Man tokia labai 'Painkilleriška' daina. Laisvai galėjo būt tam albume. :)
Sulphurous and burning...
Enchanter
Dalyvis
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2005.04.08 23:48

Standartinė Evilized » 2008.04.21 17:27

kai paklausiau "Loch Ness", tai maniau, kad kažkaip keistai, bet tuo pačiu ir įdomiai, skamba epiški Judas Priest. o čia - šast, ir visas albumas, ko gero, bus toks. smagu ;)
Evilized
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2848
Užsiregistravo: 2003.05.19 19:49
Miestas: Šiauliai

Standartinė speigas » 2008.04.21 17:38

o is čia galit ir parsisiųst gabalą,tik prisloginti reikia:
http://www.myspace.com/judaspriest
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4147
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė Savioras » 2008.04.21 17:59

Tai ir ten galima. Net nereikia logintis. Kur prie garso ta rodykle, ant jos paspaudi, ir siuncia ;]
Savioras
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1344
Užsiregistravo: 2004.08.27 11:49

Standartinė Chimeritas » 2008.04.21 21:58

Gabalas labai kietas. Jei ir visas albumas tokiam lygyje bus, manau, pilnai galima tikėtis, kad perspjaus "Angel of Retribution". Bet vat viršelis nepatiko... Saldokas toks, su kompiuteriniais žaidimais kažkaip asocijuojasi. :D
The truth is out there
Chimeritas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: 2007.01.15 20:38
Miestas: Vilnius

Standartinė Savioras » 2008.04.21 22:02

Gabalas tai be komentaru. Nei pridursi nei atimsi. Hitas kaip reikiant :] priverte nezmoniskai laukti albumo
Savioras
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1344
Užsiregistravo: 2004.08.27 11:49

Standartinė Adis » 2008.04.22 07:58

Nostuadamus, nostuadamus...

Fuck. Priestai epiniu spydpoweriu virsta...

Bring back 80s heavy metal!
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė Savioras » 2008.04.22 09:41

Adi, nemanau, kad pasirinkimas daryti episka diska blogas. Juk tokie "ieskojimai" padaro diskografija idomesne (ypac kai tai padaryta tokiam aukstam lygyje). O galiausiai visvien, po 80's heavy metal disko spindetu tavo recenzija ar komentarai, kur butu rasoma "siek tiek plagijuoja patys save" "neblogai, bet visvien ne taip kaip seniau"... ir pan. :P :]
Reikia eskperimentuoti siek tiek skambesiu :]
Savioras
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1344
Užsiregistravo: 2004.08.27 11:49

Standartinė Adis » 2008.04.22 10:07

nemanau, kad pasirinkimas daryti episka diska blogas. Juk tokie "ieskojimai" padaro diskografija idomesne (ypac kai tai padaryta tokiam aukstam lygyje)

Reikia eskperimentuoti siek tiek skambesiu :]

Taip, eksperimentuoti sveika, bet kokia prasmė daryti įrašus, kurie skamba kaip dar kokių dešimties grupių?

O šiaip - yra toks anekdotas. Ateina į kabaką jaunas, krūtas bosistas su merga. O kabake groja kažkoks bliuzo bendas. Jame - pražilęs bosistas, vos ne miegodamas dvi natas bimbina, ir taip valandą. Galų gale jaunasis bosistas neištveria, atima iš jo bosą, pravaro keletą supergreitų pasažų, užslapina, dar pasiardo keletą minučių, ir išdidžiai grąžina gitarą:
- Va, kaip reikia groti!
Senis, filosofiškai linguodamas galvą:
- Matai, tu dar ieškai... O aš - jau radau...

O galiausiai visvien, po 80's heavy metal disko spindetu tavo recenzija ar komentarai, kur butu rasoma "siek tiek plagijuoja patys save" "neblogai, bet visvien ne taip kaip seniau"... ir pan. :P :]

Na tai nereikia savęs kopijuoti ir nebus problemos :) Gi yra tiek gerų pavyzdžių, kaip grupė nešokinėja nuo požanrio prie požanrio, ir niekaip neišeina jos nei užsisėdėjimu, nei savęs kopijavimu apkaltint. Yra ir pavyzdžiu, kur kokį albumėką sumeta kitokį, bet pasiūlo kažką naujo, dar negirdėto. O šito "Nostuadamus" (blin, iš kur dar toks idiotiškas akcentas?) gabalo atveju - na, viskas jau n kartų girdėta, nuspėjama ir nuobodu.
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė Savioras » 2008.04.22 10:24

Na nezinau, uz "Angel of retribution" 7 rasyt atrode gan akiplesiska. Kur kiekviena daina buvo vis kitokia, ir buvo ir Judas priest autentiskumas, ir tikrai dar negirdeti gabalai ir pan. ir draivo pilnos kelnes. (As kaip judas priest gerbejas, ji skaitau prie geriausiu grupes darbu neabejotinai. jo vienintelis minusas yra trukme. cia tik mano nuomone. tik siaip priduriau) :]

O galbut tik mano ausis prie ju gal gerai igudusi, bet as kaip dieva myliu , sitam spydpoweri jauciu ir judu autentiskuma, kaip galbut tu jaustum klausydamas Iron Maiden :) IS SAVO PUSES nerandu prie ko kabintis :)

o jei pagal savo skoni ir rasciau prie ko kabintis, pasakyti jog tai idijotiska neapsiverstu liezuvis :]
Savioras
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1344
Užsiregistravo: 2004.08.27 11:49

Standartinė Ponas M. » 2008.04.22 17:21

Super. Sakes kaip laukiu albumo. Siurpuliukai bega. Pzdc
Ponas M.
Dalyvis
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2008.01.26 22:12
Miestas: Kaunas

Standartinė SynnRyder » 2008.04.22 18:10

Taip, eksperimentuoti sveika, bet kokia prasmė daryti įrašus, kurie skamba kaip dar kokių dešimties grupių?


:) Skamba kaip dar dešimties grupių? Privertei nusišypsoti.Norėčiau kad pavardintumei nors penkias .Šis JP darbas Skambesiu man vis tiek "pasufleruoja" kad tai yra JP o ne kažkuri kita grupė.Juk yra kažkokios klišės pagal kurias atpažįstamos konkrečios formacijos.Negi taip jau ir nepasakytumei,kad tie riffai iš naujo albumo sukurti G.T/K.D dueto? O kad grupė šiek tiek eksperimentuoja tai tik sveikintina.Galiu iliustruoti tai puikiu Pvz.Juk kaip pasirodė "Painkiller" daugelis irgi nepatikėjo,kad tai tie patys JUDAS PRIEST.Tai skambėjo taip SUNKIAI.Be to tai koncepsinis albumas ir negi manai,kad iš vienos dainos jau galima daryti išvadas?
SynnRyder
 

Standartinė Adis » 2008.04.22 18:51

sitam spydpoweri jauciu ir judu autentiskuma

Niekas nesako, kad Judai tapo neatpažįstami (ir ačiū dievams nors už tai ;). Tiesiog jų pasirinktas publikuojamo gabalo skambesys - visiškai klišinis, atitinkamo požanrio rėmuose.

pasakyti jog tai idijotiska neapsiverstu liezuvis :]

Gerai, paaiškink man, kodėl priedainio žodis "nostradamus" taip demonstratyviai dainuojamas su tokiu akcentu, kokiu kalba postsovietinių šalių 50-mečiai, apsimetantys mokantys anglų kalbą? Nori pasakyti, Robui neišeina kitaip ištarti? Kažkaip kituose gabaluose jokių artikuliacijos problemų negirdėti... Išsidirbinėjimas, ir tiek. Kas tokio amžiaus ir tokio statuso grupei atrodo itin kvailai.

Norėčiau kad pavardintumei nors penkias

Žinoma, gali traktuoti kaip išsisukinėjimą, bet atsakysiu sąžiningai: nepasakysiu nė vienos, bo tokių pavadinimų neįsidėmiu. Užgroja kažkas Last.fm plėjeryje. Paklausai minutę. Ban. Paklausai minutę. Ban.

Šis JP darbas Skambesiu man vis tiek "pasufleruoja" kad tai yra JP o ne kažkuri kita grupė

Man patiko ta dalelytė "vis tiek". Reiškia, ir tau panašumas visgi egzistuoja? ;)

O kad grupė šiek tiek eksperimentuoja tai tik sveikintina.

Kad eksperimentuoja - labai gerai. Bet kokia eksperimento prasmė, jei rezultatas jau n kartų girdėtas?.. "Išraskime dviratį patys?"

Be to tai koncepsinis albumas ir negi manai,kad iš vienos dainos jau galima daryti išvadas?

Šiaip jau, jei tai titulinis, kertinis albumo gabalas, ir jei albumas būtent konceptualus - kažkiek galima, ar ne? ;)

Bet visgi, savaime suprantama, kalbu vien apie publikuotąjį gabalą. Kas, maniau, akivaizdu.

O šiaip laukiu naujojo darbo. Laukiu, tikėdamasis, kad kiti gabalai bus kiek įmanoma tolimesni tituliniam.
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Nauja JUDAS PRIEST daina ir albumo viršelis

Standartinė napalmas nx » 2008.04.22 19:09

Tik nepykit labai ant manęs,bet tokį nuobodų ir primityvų šūdą jau seniai buvau girdėjęs...Tokių gabalų,su tokiom gitarinėm"stafkėm"per valandą galima 5 padaryt ir surepetuot.NEPYKIT,nevertinu tokios muzikos.(turbūt perliankiau lazdą..)
napalmas nx
Dalyvis
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2007.03.09 15:05
Miestas: kaunas

Standartinė SynnRyder » 2008.04.22 19:10

Man patiko ta dalelytė "vis tiek". Reiškia, ir tau panašumas visgi egzistuoja? ;)


Žinoma.

Kad eksperimentuoja - labai gerai. Bet kokia eksperimento prasmė, jei rezultatas jau n kartų girdėtas?.. "Išraskime dviratį patys?"


Jeigu tas eksperimentas būtų daromas ne su Power/Epic o pavyzdžiui kokiu psichodeliniu roku arba Thrash/Speed metal kaip tai salyginai buvo "Painkiller" atveju juk nuomonė galėtų būti ir kitokia ;).A ?

Tokių gabalų,su tokiom gitarinėm"stafkėm"per valandą galima 5 padaryt ir surepetuot.


Kitiems stiliams tai negalioja?
SynnRyder
 

Standartinė Savioras » 2008.04.22 19:25

O tu nenoretum i JP pasisiulyt uz gitarista, jei 5 tokias stafkes per valanda varai. Pogalais, koki masterpiece tada imanoma padaryti per savaite? ;D

Adi, patariu nelaukti albumo, nes manau kiti gabalai bus visiskai is tos pacios operos ;)
Na o su tuo nostradamus ka jis ten blogai taria taip ir nesuprantu. bet tai jau tiek to :]
Savioras
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1344
Užsiregistravo: 2004.08.27 11:49

Standartinė Evilized » 2008.04.22 19:26

napalmas nx rašė:Tik nepykit labai ant manęs,bet tokį nuobodų ir primityvų šūdą jau seniai buvau girdėjęs...Tokių gabalų,su tokiom gitarinėm"stafkėm"per valandą galima 5 padaryt ir surepetuot.NEPYKIT,nevertinu tokios muzikos.(turbūt perliankiau lazdą..)

na, jei kada išgirsiu Tamstą bent minimaliai į tą pusę grojant (Sound Injected nesiskaito) - dievaži, laikysiu didžioj pagarboj. nes iki šiol tik kalbas ir tegirdžiu - "galiu tą, galiu aną, dėjau skersą, pavaryčiau geriau" ir t.t.
tiesą sakant, taip, perlenkei lazdą ;)
Evilized
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2848
Užsiregistravo: 2003.05.19 19:49
Miestas: Šiauliai

Standartinė speigas » 2008.04.22 19:45

na,ką jau čia iš vienos dainos spręst.
aš tai nieko naujo neatradau išskytus jausmą,kad Judas Priest padarė koverį kažkokios epic bando dainos.
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4147
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Nauja JUDAS PRIEST daina ir albumo viršelis

Standartinė napalmas nx » 2008.04.22 19:50

Juokauju chebra!(bet muzonas MAN,tai nu nx..)
napalmas nx
Dalyvis
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2007.03.09 15:05
Miestas: kaunas

Standartinė Adis » 2008.04.22 19:55

Jeigu tas eksperimentas būtų daromas ne su Power/Epic o pavyzdžiui kokiu psichodeliniu roku arba Thrash/Speed metal kaip tai salyginai buvo "Painkiller" atveju juk nuomonė galėtų būti ir kitokia ;).A ?

Bent jau mano vertinimas priklausytų nuo rezultatų. Šiaip visokios psichodelikos jau savaime suteikia kažką naujo, jei tai daroma ne dėl mados/pozos, o nuoširdžiai. Bo kad ir ką sakytų visokie psichosomethinglogai, visi mes skirtingi, nėra dviejų vienodų varžtelių, todėl jei sąmoningai nekopijuoji, kažkas naujo garantuotai bus.

nieko naujo neatradau išskytus jausmą,kad Judas Priest padarė koverį kažkokios epic bando dainos.

Blin, o juk visus savo pasisakymus galėjau sutraukti į šią vieną mintį ;)
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Nauja JUDAS PRIEST daina ir albumo viršelis

Standartinė napalmas nx » 2008.04.22 20:07

Evilized, aūūū nx!A girdi?Ė,apie soliagas aš nešniaku,bet pagr.stafkės,tai šypseną mano feise išraižo.Taigi 90 metai.Jokios evoliucijos.
napalmas nx
Dalyvis
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2007.03.09 15:05
Miestas: kaunas

Standartinė Evilized » 2008.04.22 20:34

tikrai nesu žmogus, besiklausantis vien senos muzikos, bet žymiai labiau VERTINU 80ųjų-90ųjų skambesio grupes nei Sound Injected;) o savo pareiškimais Tamsta man rimtai dažnokai sukeliat šypseną.

beje, kažkuo man primeni Fišerį iš Volis - gali ir moka grot normaliai, bet klauso korn ir chaltūrina. o juokingiausias (o gal graudžiausias?) faktas, kad iš metalo išaugama.. į korn? pffffff.... gimme a break, dude!!!
Evilized
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2848
Užsiregistravo: 2003.05.19 19:49
Miestas: Šiauliai

Standartinė Ponas M. » 2008.04.22 20:40

Vienas paprasciausias dalykas yra. Megstamas muzikos stilius. As pavyzdziui, dievinu tokia muzika. 80's 90's heavy metal. JP megstamiausia grupe. Zjbs. Ir man galit sneket ka norit :)

Aisku, su grupe grojam koki tai shred poweri :))) Bet daina super. As siandien koki puse valandos apsales sedejau - pagaliau albumas iseina.
Ponas M.
Dalyvis
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2008.01.26 22:12
Miestas: Kaunas

Standartinė Ponas M. » 2008.04.22 20:43

Korn :D
Ponas M.
Dalyvis
 
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2008.01.26 22:12
Miestas: Kaunas

Standartinė Pacukas » 2008.04.22 20:46

Adis:

Gerai, paaiškink man, kodėl priedainio žodis "nostradamus" taip demonstratyviai dainuojamas su tokiu akcentu, kokiu kalba postsovietinių šalių 50-mečiai, apsimetantys mokantys anglų kalbą?

Sorry, Adi, bet tu cia kazka painioji arba uzrukei kazko... Nostradamus cia tariamas visiskai normaliai, pagal anglu kalbos taisykles, gal todel, kad zodzio kilme ne angliska, tau taip ir pasirode; arba ne apie tuos 50- mecius postsovieticus kalbam
Pacukas
Dalyvis
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 2006.09.26 18:46
Miestas: Vilnius

Standartinė thunderhead » 2008.04.22 20:59

na, viskas jau n kartų girdėta, nuspėjama ir nuobodu.''



Taip adi cia ne dziazas...Cia (TIK ) JUDAS PRYSTAI ka jie gali sugebet...ka jie tavo ir taip begalo islavintai ir drambliu nenumindziotai ausiai gali pasiulyt..

perdaug adi jieskai pastaruoju metu siknoi smegenu..tiesiog negali atsipalaiduot ir klausyt.ne juk tau rei jieskot kazkokiu priekaistu priekabiu kurias issakes parodai kad esi l.kompetetingas ir ismanantis.tikriausia senai tau muzika malonumo nebeteikia.tapai robotu kuris tik gali parodyt defekta bet negali jaust.
Don't Know What You Got (Till It's Gone)
thunderhead
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2527
Užsiregistravo: 2005.09.25 19:22

Standartinė SynnRyder » 2008.04.22 21:18

o juokingiausias (o gal graudžiausias?) faktas, kad iš metalo išaugama.. į korn? pffffff.... gimme a break, dude!!!


:) Žinai Evilized,man atrodo,kad tai yra kauniečių liga.Pailiustruosiu pavyzdžiu. 1990 metais Kaune susikuria tokia grupė TVANAS kurios idėjinis lyderis yra Linelis kuris šiuo metu sėdi Londone ir turi grupę grojančia ala PANTERA.Tai vat.Tesiame toliau.Nepavykus TVANUI parodyti kas yra geras Thrashas Linelis griebiasi už labai greitai populiarumą įgaunančio stiliaus Death Metal.Grupės pavadinimas keičiamas į DEATH CREATION ir bandoma groti tai kas madinga.Bet kaip pasirodo neilgam.Greitai jie susidomi RATM,CLAWFINGER mat Death Metal jau nėra madingas ir ką gi mes turime? Ogi SYNDROME OF CHAOS kurie groja Alternative metal.Man atrodo,kad Napalmo muzikinė praeitis irgi labai panaši,nes jis grojęs labai įvairių stilių grupėse,tik keistokai atrodo kuuomet esi tokio lygio muzikantas o groji NU :).
SynnRyder
 

Nauja JUDAS PRIEST daina ir albumo viršelis

Standartinė napalmas nx » 2008.04.22 21:23

Susigėdęs ir pabrukęs uodegą einu gult.(labai daug protingų kompus įsijungė..)P.S.Fišeris yra gerai.Labai gerai.Ar jis dar Šiauliuose prisilaiko?
napalmas nx
Dalyvis
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2007.03.09 15:05
Miestas: kaunas

Grįžti į MUZIKA