THUNDERTALE vs SOUL STEALER

Grupės, stiliai, leidiniai...

Moderatorius: Moder

TT ar SS

THUNDERTALE
70
69%
SOUL STEALER
32
31%
 
Viso balsų : 102

Standartinė SynnRyder » 2008.04.15 22:15

Matai,Rimantai tu grupes vertini iš muzikanto pozicijos o aš klausytojo.Turiu pripažinti,kad TT originalumo prasme yra pažengę kiek toliau,bet ar visuomet tai būna gera išeitis? Dabar tikrai nepamenu kas pasakė frazę :

-gali būti pačia originaliausia grupe pasaulyje,bet taip pat ir pačia šūdiniausia.

Aš niekuomet nežiūriu ar grupė yra originali ar ne skambesio prasme.Tiesiog klausau muziką ir ji arba patinka ir sukelia kažkokias emocijas arba ne.Manau daugelis muziką vertina taip pat.
SynnRyder
 

Standartinė Divizija » 2008.04.15 22:16

Na, kadangi nemėgstu tokio tipo vokalų, nuo balsavimo susilaikysiu. Jo, o Jaro falcetas, kaip jau kažkas prieš tai minėjo, tame gabale man irgi ne kaip susiklausė - skystokai skambėjo.
Divizija
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 796
Užsiregistravo: 2007.07.01 10:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Hells' Forge » 2008.04.15 23:04

Jonai, o tai kodėl tada karts nuo karto paniekinamai nusikosti, kad 'nei vienoj grupėj nieko naujo' ir taip "muzikantiškai" prabyli apie kompozicinius aspektus? Lyg ir bandei truputį išlipt virš "patinka/nepatinka" vertinimo skalės ankstesniam pranešime...

Tikrai nemanau, kad kuri nors iš šitų grupių kada nors per originalumą prieis iki 'šūdiniausios pasaulyje grupės' ;> bet, bent jau man, I-VI-VII nebūtinai yra emocingiausia progresija (nors ji ir ne šiaip sau tokia populiari). Turbūt mano mąstymas ir klausa muzikavimo nebepataisomai sudarkyti, jei staigus faktūros pasikeitimas "Milžinuose" man suteikia daugiau emocijų/yra gražiau/įsimena labiau už nuolatinį zulinimą "Dar nevėlu"...

Atrodo, daugiau nebeturiu ką pridurt šįkart.
-
Jau neprisimenu, kada paskutinį kartą Ferrume rašiau tokio ilgio pranešimus. Jaučiuosi išprovokuotas :\
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2475
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė SynnRyder » 2008.04.15 23:20

Jonai, o tai kodėl tada karts nuo karto paniekinamai nusikosti, kad 'nei vienoj grupėj nieko naujo' ir taip "muzikantiškai" prabyli apie kompozicinius aspektus?


Paniekinančio tono nebuvo.Pašiepiantis-galbūt,bet maža kas šiame forume nutinka.Tai kad grupės yra standartiškos juk netrukdo šiek tiek pasiknaisioti ir po detales.Tam ir yra diskusija.

Lyg ir bandei truputį išlipt virš "patinka/nepatinka" vertinimo skalės ankstesniam pranešime...


Tai dėl to,kad tu groji.Su klausytoju tokios diskusijos neišvystysi.O jeigu ir taip tuomet kriterijai ir argumentai tiek iš vienos tiek iš kitos pusės būtų visiškai kitokie.
SynnRyder
 

Standartinė Hells' Forge » 2008.04.16 20:26

Kažkaip nesupratau, ką bendro turi tai, kad aš groju ir tavo prašnekimas apie kompoziciją, juolab, kad tu parašei anksčiau, nei aš įsitraukiau į šitą temą. Ar čia reikėjo suprast, kad aš įlindau į 'kompoziciją' giliau, negu tu buvai nusiteikęs aiškintis?
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2475
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė SynnRyder » 2008.04.16 20:41

Ar čia reikėjo suprast, kad aš įlindau į 'kompoziciją' giliau, negu tu buvai nusiteikęs aiškintis?


Teisingai supratai.Aš bent jau virtualioje erdvėje kažkaip kartais nemoku išdėstyti vienų ar kitų argumentų,nes nemėgstu skubėti o rašyti manau reikia įsigilinus į savo žodžius už kuriuos reikia atsakyti.

Kažkaip nesupratau, ką bendro turi tai, kad aš groju ir tavo prašnekimas apie kompoziciją, juolab, kad tu parašei anksčiau, nei aš įsitraukiau į šitą temą


Turi bendro tai,kad grojantys žmonės kiek iš kitokios pozicijos vertina muziką.Aš pvz negaliu klausyti(Nors bandžiau prisiverstinai) FREAK KITCHEN arba S.VAI ir dėl to negaliu vertinti šių grupių/muzikantų kūrybos,kadangi kompetencijos nulis.
SynnRyder
 

Standartinė speigas » 2008.04.16 20:58

Šį karta pritarsiu Sol. Kalbant apie Thundertale,tai aš galvojau ir galvosiu,kodėl jie nei prie ankstesnio nei prie šio albumo neprideda žodžio "demo". Niekaip nepaleidžia jausmas klausant,kad tai mokyklinis ansamblis,just for fun, o todėl ir nevertas rimtos kritikos.
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4147
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė Hells' Forge » 2008.04.16 21:28

Freak Kitchen ir man nelabai patiko, jei ką.

Šiaip ar taip, ačiū už tai, kad priminėt, jog ir Ferrume galima retkarčiais žmoniškai pakalbėt be didelio fleimo.
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2475
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė creator » 2008.04.16 21:43

patinka koncertuose paklausyti SS, bet as uz TT, nauji irasai kazkiek keistokai skamba, bet paciuose koncertuose puikiai viskas klausosi, tiesiog sava ir miela muzika.

paskaicius ankstesniu komentus galima pasakyti trumpai tai kad muzikantu problema yra ta, kad jie nebemoka paprastai tiesiog klausytis ir geretis muzika.. reik istisai knistis ten kur eilinis klausytojas nekisa nosies...ir tai tiesiog profesine liga, kaip ir man kas parodo koki piesini as iskart ieskau klaidu, o ne tiesiog zaviuosi...
said you wanted to feel cold metal and hard steel
but it cuts in too deep to see you doing your midnight creep
creator
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 979
Užsiregistravo: 2006.05.22 18:43

Standartinė Hells' Forge » 2008.04.16 21:54

Ar reikia žavėtis, kai kažkas "naujai" apgroja tuos pačius tris akordus? Suprantu, kad akordų skaičiavimas nėra svarbiausias tikslas muzikoje, bet a) klausyti tą patį per tą patį atsibosta (to paties per tą patį samprata keičiasi, žinoma) b) metalas, kiek prisimenu, lyg ir kovoja už individualumą, kūrybiškumą... Ne?..
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2475
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė creator » 2008.04.16 22:22

kas tau siais laikais kovoja :D
said you wanted to feel cold metal and hard steel
but it cuts in too deep to see you doing your midnight creep
creator
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 979
Užsiregistravo: 2006.05.22 18:43

Standartinė Antichrist Hammerfist » 2008.04.16 22:27

>metalas, kiek prisimenu, lyg ir kovoja už individualumą, kūrybiškumą... Ne?..

Iš kur atsimeni? Ar tai reiškia, kad dūdelės yra individualumo išraiška?
:)
Antichrist Hammerfist
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2780
Užsiregistravo: 2005.04.23 23:35
Miestas: Vilnius

Standartinė Goblinas » 2008.04.16 22:43

tau kažkoks matyt dūdelių kompleksas išsivystė, kad visur kiši jas;). individualumo išraiška yra individuali kiekvienam individui (thank you cpt. Obvious), taigi gali tik ir klozeto dangtis.
Goblinas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1887
Užsiregistravo: 2005.04.21 19:02
Miestas: Vilnius

Standartinė Hells' Forge » 2008.04.16 22:49

Dūdelės (dammit, kaip nekenčiu šito žodžio) - nebūtinai didelė individualumo išraiška, tačiau kultinės I-VI-VII progresijos drožimas begalybę kartų - neabejotinai konformizmas.
"Prisimenu" iš įv. dainų tekstų, straipsnių apie metalo idėjinę pusę.
"Tas labiausiai erzina, kad progresyve nebėra ribų, grupės daro beleką ir yra įvertinamos už "puikų" grojimą." (c) Ghetox
Hells' Forge
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2475
Užsiregistravo: 2005.03.10 21:31
Miestas: Vilnius

Standartinė creator » 2008.05.09 21:18

aptemptos odines kelnes \m/ :D
said you wanted to feel cold metal and hard steel
but it cuts in too deep to see you doing your midnight creep
creator
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 979
Užsiregistravo: 2006.05.22 18:43

Standartinė Seadevil » 2008.05.10 08:56

Nei už vienus, nei už kitus - SS šmotas "Tik pirmyn" toks pats juokingas kaip ir TT naujas klipas... atsiprašau...
ROFL ROFL OMG, I'VE BEEN PWND BY BFG!
Seadevil
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2257
Užsiregistravo: 2003.12.03 16:36

Standartinė Anallica » 2008.05.10 22:22

SS gerai kala.... Jerkos balsas nirialiai... O thundertale siaip zjb. Tik kad anglu kalbos jiem dar pasimokyt... x]
Anallica
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 530
Užsiregistravo: 2007.12.15 17:35

Standartinė Afternus » 2008.05.11 09:12

Ė,Greta,o kas negerai su anglų kalba?Juk ne anglistai,kad be akcento kaltų.
Afternus
Dalyvis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008.01.14 21:11
Miestas: Vilnius

Standartinė ___athamans___ » 2008.05.11 12:31

man nei viena nei kita nera klausomu.. nzn nematau jokio ten susidomejimo jose , jokio kabliuko. .nzn kas cia kalts, ar kaimyns samtis barake, kuris seniau ant repeato 2 val is eiles leisdavo viena ta pati gabala vampire voman... ar siaip kokie girti forsai , kurie zygiuodami bulvaru dainuodavo isjojo broileris pas mergas ar kur ten.. nieko pries tokius bandus neturiu , bet nerandu as ten ko klausyt ...
ni pizdy, my savings - my portrets :)
___athamans___
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1543
Užsiregistravo: 2006.01.14 14:21
Miestas: Taurage - Oslo - London - Solleftea - Vilnius

Standartinė žara » 2008.05.11 15:37

man nei viena nei kita nera klausomu.. nzn nematau jokio ten susidomejimo jose , jokio kabliuko. .nzn kas cia kalts, ar kaimyns samtis barake, kuris seniau ant repeato 2 val is eiles leisdavo viena ta pati gabala vampire voman...

panasi mano dabartine situacija:( sistra,arsi metalo NEgerbeja,nugirdo ta gabala ir negali juo atsidziaugti...neturiu nieko pries SS,bo vampire voman is miegu pazadinta galiu padainuot:D
žara
Naujokas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2008.03.24 15:50

Standartinė Anallica » 2008.05.11 15:48

Na as nesakau kad blogai... Tiesiog reik pasitobulinti... :)
Anallica
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 530
Užsiregistravo: 2007.12.15 17:35

Standartinė Afternus » 2008.05.11 18:40

Na...jiems sakyk jau;]
Afternus
Dalyvis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008.01.14 21:11
Miestas: Vilnius

Standartinė liuxas » 2008.05.16 08:56

pritariu skynridder,reikia zeti,kad muzonas patiktu,o ne ar jis lb jau orginalus....kokia nauda is orginalumo jei jis nepatinka ir klausant nesuteikia jokiu emociju. pvz orginalumas gali but pridejus visokiu idomiu garsu, kuriu klausai ir nesupranti. tokio tipo orginalios muzikos tikrai neklausyciau ir nevertinciau.
liuxas
Dalyvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2008.02.16 00:01

Standartinė night_prowler » 2008.05.16 09:22

" Ė,Greta,o kas negerai su anglų kalba?Juk ne anglistai,kad be akcento kaltų."

ar tau patinka kai ruskiai bando kalbeti lietuviskai? atsiprashytsi...
night_prowler
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1182
Užsiregistravo: 2007.09.06 10:34
Miestas: Kaunas

Standartinė Anallica » 2008.05.17 21:53

Na jiem ten ganetinai normaliai viskas, tik tarima galima islavinti.... Tai maloniau ausiai butu anglu kalba, anglisku tarima (ne britisku zinoma) :)
Anallica
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 530
Užsiregistravo: 2007.12.15 17:35

Grįžti į MUZIKA