LT oldskulas: HOROSKOPAS

Grupės, stiliai, leidiniai...

Moderatorius: Moder

LT oldskulas: HOROSKOPAS

Standartinė White Pony » 2006.11.07 10:25

Savaitgali grotuve nusedo vieno biciulio is kazkur iskrapstyti HOROSKOPO irasai.. Ir ka gi.. Tai turbut yra siu metu atradimas. Irasas darytas turbut 1990-aisiais, ar kazkada panasiu laiku. pamenu, kai kuriuos gabalus (HOROSKOPAS turejo negincytina hita "Atmink Madona ir mane") grodavo radijas, tada man HOROSKOPAS buvo ne kas, ne kas.. Ir stai, po 16 metu jie skamba mano ausyse. Sunku ivardinti, ka jie droze - labai interesnas subliuzintas hardas su psichodelinemis (bet neuzpisanciomis, kaip kad TIGRO METAI) soliaromis) ir labai neiprastais klavisiniu partijomis) plus visai solidus lietuviski tekstai (man atrodo, profesionaliu poetu). Ir zinoma, labai neprastas moteriskes balsas.

Tai va, pagalvojau, gal kokie kiti lietuvisko oldskulo maniakai turi kokiu ziniu apie sia grupe, jos likima ar nuskanuotas iskarpas (puikiai pamenu, kad kazkada Nemune (tame paciame litareratu savaitrastyje, kuris tada buvo menrastis ir ganetinai daug rasydavo apie lietuviska roka (buvo toks Vidas Beitnaras, jei neklystu) buvo rasoma apie HOROSKOPA. Iki siol pamenu fotke - kur ta moteriske atrodo kaip tikra sex bomba (ji berods buvo to gitaristi Dimos, tarnavusio Afganistane) zmona. Ir kiek pamenu, jie berods bazavosi Kaisiadoryse???
Blynai - geriausias maistas!
White Pony
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 502
Užsiregistravo: 2004.03.16 11:11
Miestas: Vlno

Standartinė FM » 2006.11.07 10:36

Ar ne Rokuose bazavosi, Kauno raj.?
FM
Dalyvis
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2003.12.19 19:15

Standartinė White Pony » 2006.11.07 10:43

Rokuoe buvo ROKAI (ac/cd stiliaus rollas)
Blynai - geriausias maistas!
White Pony
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 502
Užsiregistravo: 2004.03.16 11:11
Miestas: Vlno

Standartinė virusas » 2006.11.07 11:44

bazavos, atrodo, Raudondvary (Kauno r.). Jei nieko nepainioju, tai vokalistė kažkiek ir su "Kardiofonu" bendradarbiavo (gabalas apie žirafą ir dar kažkas).
ir štai tada, laimingo atsitiktinumo dėka, aš įlipau į pakeliui sustojusį laikrodį.
virusas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1398
Užsiregistravo: 2003.06.07 00:03
Miestas: Vilnius

Standartinė kingas » 2006.11.07 12:38

OHO, ir mano gimtajam kaime dar ir Horoskopas repetavo???
Kad Dykuma, Bedugnė beigi Prosecutor buvo, tai zhinojau, o va del horoskopo - tai chia naujiena...
O beje, pasigirsiu - su dykumo ex-bosistu tai ne per toliausiai vienas nuo kito gyvenam:)
deja, zmogus, kaip suprata, nuo muzikavimo atitoles, bet muzono paklauso dar teisingo...
ne karta, kol dar savo auto neturejau, yra mane pametejes iki miesto, tai ir padiskutuodavom shi bei ta apie muzika.
kingas
Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 301
Užsiregistravo: 2003.05.19 17:35
Miestas: Kaunas

Standartinė rimi » 2006.11.26 21:55

,,Savaitgali grotuve nusedo vieno biciulio is kazkur iskrapstyti HOROSKOPO irasai.. Ir ka gi.. Tai turbut yra siu metu atradimas. Irasas darytas turbut 1990-aisiais, ar kazkada panasiu laiku. pamenu, kai kuriuos gabalus (HOROSKOPAS turejo negincytina hita "Atmink Madona ir mane")... "

Gal galetum ta HOROSKOPA imest i [www.orbitfiles.com].
Jau kaip pasiilgau tu seniai girdetu gabaliuku...
Turiu sena kasete, bet irasas ir kasete "anu laiku" lygio
rimi
Dalyvis
 
Pranešimai: 102
Užsiregistravo: 2006.11.23 02:36

Re: LT oldskulas: HOROSKOPAS

Standartinė lenis » 2023.10.10 15:52

Gal kas turit jų įrašų?
lenis
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2020.10.22 22:34

Grįžti į MUZIKA