Mr Jumbo Video

Grupės, stiliai, leidiniai...

Moderatorius: Moder

Ar Jumbo gerai?

Nuostabu
20
30%
Geriau nebūna
6
9%
I am your nju gad
41
61%
 
Viso balsų : 67

Standartinė banditaz » 2006.11.05 17:58

O kas varo? ;-)
banditaz
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1493
Užsiregistravo: 2004.01.20 01:43

Standartinė Valentas » 2006.11.05 18:00

pasakymai: metallica čiulpia ir doomas čiulpia, kaip bebūtų keista, man panašūs į varymą:)
Bella matribus detestata
Valentas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1156
Užsiregistravo: 2005.10.16 19:36
Miestas: vilnius/mazeikiai

Standartinė Cluster » 2006.11.05 18:21

"Jei pasirinkai pydarišką išvaizdą, nereikia "verkti", kad kažkas už tai tave pavadins pydaru.
Jei pasirinkai fleimerio poziciją, nereikia "verkti", kad ant tavęs kažkas pavarys".

Yra racijos. Tik reikėtų suabstraktint: jeigu apskritai pasirinkai kokią nors poziciją ir nebijai jos parodyt, neturi ir bijot, kad pavarys ar kaip nors pavadins. O štai kaip tą poziciją vertint ir ar gali kas nors suteikt sau įgaliojimus tai padaryt "galutinai ir neskundžiamai"- kitas klausimas. Aš galiu pagal tavo paties fizionomiją nuspręst, kad ji "pydariška" ir "viską pasako", kaip mėgsti kartot. Nes tavo nuomonė nėra viršesnė už mano, ir mano nuomonė nėra "klaidinga nuostata", kiek tą bekartotum. Ir dar- neatstovauju jokiems SBS nei kitiems BBS, tiktai sau. O grįžtant į pradžią, viso labo norėjau pasakyt, kad šita tema sukurta per vėlai, kai juokeliai apie perspaustą Jumbo (savi)reklamą jau buvo tapę išsemti, nesaikingi ir įkyrūs- kaip pati reklama. Nepagavai momento, kada parodija prarado prasmę ir reikėjo liautis. Tiek.
Cluster
Dalyvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2006.10.15 15:45

Standartinė brotheris » 2006.11.05 18:26

Cluster, dabar jau kita šneka, tačiau kas vienam neaktualu, kitam nebūtinai nėra įdomu. Vat pasakyk Chuck Norriui, kad jis nėra įdomus... ;)
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė Grunia » 2006.11.05 18:35

Susidrumstė ferrum'o forumo pelkė ir iškilo visi šūdai į paviršių!
Kaip nepatinka kai kuriems, kai jų begaliniai "svarbios" nuomonės žmonės nepaiso ir netgi kritikuoti drįsta. Per ilgai karaliukai nebaudžiami buvo, nieks neprieštaravo, o ir pamėgink ką nors pasakyt, tuoj sušoks hienų gauja ir puls purvais laistytis. NITRO, tai pasirodo teisus pilietis buvo brotherį bibčiulpiu išvadinęs? Dešimkėn pataikė. Taip varyk ir toliau, padėsim, užteks jiems protą žmonėms pist.
Citata:

Nervulis
Dalyvis

Parašyta: 2006.11.05 16:34

--------------------------------------------------------------------------------

NITRO užsidėk ausinukes, METALIKA ir eik paverkti ramiai, juk anksčiau visad padėdavo tokia taktika :))

Pats išmok rašyti be klaidų, išminčiau, tada kitus mokysi (METALIKA, puiku) . Užšikai žmogui temą ZZ TOP, bent atsiprašyt galėtum, bet dar ir į kitas temas lendi su savo kvailom mintim.
Grunia
Dalyvis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2006.11.03 14:59

Standartinė Cluster » 2006.11.05 18:36

Chuck Norris man įdomus kaip pusiau komiškas veikėjas. Tūlas hardroko, pavadinamo "skuduriniu", atsovas- irgi. Man tik liūdna, jei tiek vienas, tiek kitas žiūri į savo vaidmenį absoliučiai rimtai ir neišlaiko saviironiško atstumo tarp savęs ir savo personažo.
Jei Norris'ui pasakysiu, kad jis neįdomus, tikiuosi, nieko nenutiks, į snukį "iš prasisukimo" negausiu, visgi vyras budistas... Tiesa, dar man jis įdomus dėl netikėto panašumo į Jordan Rudess (Dream Theater).
Cluster
Dalyvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2006.10.15 15:45

Standartinė Cluster » 2006.11.05 18:39

Grunia, "begaliniai" kaip prieveiksmis nevartotinas. Šiaip teisingai, Brotheri, siusk nesiutęs, nors dabar lyg ir normaliau diskutuojam, bet karaliuku, kuriam neprieštaraujama, atrodo, iš tiesų buvai pasijutęs.
Cluster
Dalyvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2006.10.15 15:45

Standartinė brotheris » 2006.11.05 18:56

> siusk nesiutęs

8)

> karaliuku, kuriam neprieštaraujama, atrodo, iš tiesų
> buvai pasijutęs

Ir mano būsena labai matosi iš to, kaip aš vingiuoju raides. Kadangi "e" raidė keistai susukta, tai rodo mano alkį, didelės nosinės raidės parodo mano nestabilią psichiką :)

Šiaip tu ne pirmas, kuris taip sako. Tik nesuprantu vieno: kas trukdo prieštaraut, kažką sakyt, pagaliau varyt? Niekas. Taip pat, kaip ir atsišaudyt atgal.

Nieko, ryt pirmadienis, gal "dirbanti" ir neturinti ką veikti liaudis prasieis pro visus threadus, paliks savo pėdsaką ir čia.

Vėliau bus daugiau neoklasikal progresyve paua ;-)
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė Cluster » 2006.11.05 19:02

...Arba regresiv dūmzdei vyknes (veri spiričiual and anti-masturbatory)...
Cluster
Dalyvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2006.10.15 15:45

Standartinė Adis » 2006.11.05 19:44

Brotheri, mano vertinimu, gerokai persistengei šįkart. OK, kadras - vykęs ir tikrai taiklus, bet video "įgarsinimas" - na, tas pats, kas paimti be kurio žinomesnio veikėjo video ir įgarsinime įdėt bet kokias blevyzgas, o vėliau visiems rodyti ir juoktis. 14mečio lygio "pokštas".

Audio sąmojo išvis nesupratau. OK, įrašysiu kaip koks girtas pažįstamas, trečiąkart laikydamas rankose gitarą, groja "du gaidelius" ir kažką rėkaloja, pavadinisu failą "Rehearsal of Brotheris Band", įmesiu į tinklapį brotheris.visiems.lt, ir čia jau anekdotas?

Matyt, arba nežinau kažkokio konteksto, arba kažkas čia ne taip.
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė bmaggot » 2006.11.05 19:49

Grunia, lyg neaisku kad METALIKA buvo specialiai parasyta su klaida?
bmaggot
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 3666
Užsiregistravo: 2005.04.07 13:08
Miestas: Vilnius

Standartinė Cluster » 2006.11.05 20:16

O ar neaišku, kad specialiai iššaukiantys yra aksesuarai ir manieros, tariamai skirti išreiškšti tai, ko iš tikrųjų nereiškia? Ar neaišku, kad apgaulingas flirtas su pederastija dviprasmiškame sceniniame elgesyje yra akivaizdžiai ironiškas? Ar neatrodo, kad šito nesuprasti ir rimtai skalyti skirta neimliems urlaganams arba Kelmickaitės mums priešpastatomoms "pilkosioms masėms", tuo tarpu išdidieji ir atseit tolerantiškieji neformalai turėtų "žvelgti plačiau,", kaip čia buvo siūlyta? Kad kai kurie komentatorių etatai įsteigti tik palaikyti kitiems autoriams ir pririšti prie jo temų lyg sarginiai šunys prie būdos, lojantys, jei kas nors puola, ir turi pasiruošę "copy" būdu frazes "kaip teisingai pastebėjo...", "gerai čia pasakei, ..., cha-cha", ir vos pamatę "teisingą" pranešimą, apsišluostę ir nusisausinę po eiliniės kulminacijos, puola spausti "paste"?
Cluster
Dalyvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2006.10.15 15:45

Standartinė law_ » 2006.11.05 20:48

o ar neraišku, kad skudurine muzika tą įvaizdį naudoja jau n-dešimtmečių vietoj muzikos? jei jiems tai svarbiau už muziką, tai kaip tai gali būt netikra?
You're free. And freedom is beautiful. And, you know, it'll take time to restore chaos...
law_
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 701
Užsiregistravo: 2004.02.25 22:51

Standartinė Cluster » 2006.11.05 20:55

Au! Beprasmis pasikartojantis ginčas. Vienam nėra muzikos, kitam yra, ir kito nuomonė ne mažiau reiškia.
Cluster
Dalyvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2006.10.15 15:45

Standartinė Nervulis » 2006.11.05 21:05

Grunia, tu išvis slėpkis, tiktai visiškam proto ubagui galėjo būti neaišku, kad ten tyčia taip parašytas tas pavadinimas. Na, bet kadangi tu toks/tokia ir esi, tai tau atleistina.
O ZZ Top temą "užšiko" pilietis, kuris galbūt netgi esi TU ir puolė ten ardytis panašiom manierom, jei nemoki skaityti ir sekti įvykių. Gali nevirkaut čia daugiau.
BEGALINIAI NOSTABEI TU ČE MINTIS RENTIAI. Prašau, dar pateikiu tau peno apmąstymams apie klaidas ;))
I LIIIIIIKE
Nervulis
Dalyvis
 
Pranešimai: 171
Užsiregistravo: 2006.10.08 02:37
Miestas: Klaipėda

Standartinė SynnRyder » 2006.11.05 21:14

Durniu Laivas.
SynnRyder
 

Standartinė banditaz » 2006.11.05 22:00

Laivas durnių...
banditaz
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1493
Užsiregistravo: 2004.01.20 01:43

Standartinė bmaggot » 2006.11.05 22:08

cluster, jei pritaria tai tik del to kad PRITARIA.. nors galbut tu is tiesu tiki tuo ka sakai, nes nesugebi suvokti kaip zmones gali pritarti tam, ko tu nesupranti.. jei konkreciai apie video kalbet, as ne is vieno zmogaus girdejau kad sis video tikrai labai juokingas, ir tie zmones anaiptol nera susipazine su kazkuo, kam reiketu pritarti/nepritarti, jie girdeje apie jumbo ir tiek, juokas pataiko i vieta; taigi tavo isvados bet kokiu atveju nera teisingos.. pritareju armija i logika niekaip neieina siuo atveju
bmaggot
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 3666
Užsiregistravo: 2005.04.07 13:08
Miestas: Vilnius

Standartinė Nervulis » 2006.11.05 22:14

Daugeliui "oponentų" būdingas superstas provincialus mąstymo subjektyvumas. Ypač nusprendžiant, kad jei MAT jam/jai nejuokinga tas ar anas, tai niekam daugiau ir negali būti. Tikras egocentrizmas.
I LIIIIIIKE
Nervulis
Dalyvis
 
Pranešimai: 171
Užsiregistravo: 2006.10.08 02:37
Miestas: Klaipėda

Standartinė Cluster » 2006.11.05 22:54

Galėčiau ramiai sutikti, nes tai ne apie mane- niekur nesakiau, kad kitiems negali patikti, kas man nepatinka, ir kad šito aš atseit "nesugebu suprasti". Tik negaliu nepastebėt, kas akis bado: kuo puikiausiai šie apibūdinimai tinka patiems jų autoriams. Apskritai reikėtų atsargiau su potekstemis "...skirtingai nei mes, gebantys suprasti daugiau, nei tu, ir dėl to esantys aukštesnio lygio", nes išeitų, kad ir tas, kuris iš banano žievės juokiasi, gali taip pasakyt apie nesijuokiančius, t. y. "nesuprantančius".
Cluster
Dalyvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2006.10.15 15:45

Standartinė Dellamorte » 2006.11.05 23:04

Šunys loja, Jumbo groja.



Gero vakaro visiems sukantiems šį šūdų malūną.
Dellamorte
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 526
Užsiregistravo: 2005.06.08 21:36
Miestas: Kaunas

Standartinė bmaggot » 2006.11.05 23:09

cluster, tu sakei kad cia pritaria nes taip reik, vat ne del to
bmaggot
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 3666
Užsiregistravo: 2005.04.07 13:08
Miestas: Vilnius

Standartinė brotheris » 2006.11.05 23:17

> bet video "įgarsinimas" - na, tas pats, kas paimti
> be kurio žinomesnio veikėjo video ir įgarsinime įdėt
> bet kokias blevyzgas

Pala. Tik blevyzgas ? 8) Nueik į jumbowski myspace'ą ir pasiklausyk. Čia gi perrašyta ne tik šneka, bet ir muzika. Bent kiek suprantantis gitarinę muziką turėtų išgirsti, kad ten groja nesąmonę.

> įrašysiu kaip koks girtas pažįstamas, trečiąkart
> laikydamas rankose gitarą, groja "du gaidelius" ir
> kažką rėkaloja, pavadinisu failą "Rehearsal of
> Brotheris Band", įmesiu į tinklapį
> brotheris.visiems.lt, ir čia jau anekdotas?

Na, jei būčiau apsiskelbęs kaip nepakartojamas gitaros virtuozas, išsireklamavęs per visą Lietuvą, tai gal ir nieko būtų. Panašiai kaip Ze Beers :)

Pagaliau pats Jumbo yra įrašęs panašų šūdą ant viršaus. Potekstė yra gili ir gana sarkastiška, tik vat dabar keista ją aiškinti ;)

Dellamorte:
> Šunys loja, Jumbo groja.

Ir niekas nesako kitaip. Ossastoriumai solo irgi groja
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė 7 » 2006.11.05 23:20

Super diskusija! Ko gero, galetu netgi gauti " Metu diskusijos" apdovanojima ;) Nelieka nieko kito pridurti kaip tik - SUPER!
Teskite toliau prasau! Labai gera skaityti ir labai maloniai nuteikia ;)

o vat sitas bajeris su METALIKA is viso buvo peilis! Teskite, ponai, teskite!!!
Arogancija, netolerancija, neapykanta.

Š.B.M.F. padugnės
7
Dalyvis
 
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 2004.08.16 13:39
Miestas: Šiauliai

Standartinė Dellamorte » 2006.11.05 23:53

"Ossastoriumai solo irgi groja"

Labai nori pereiti prie asmeniškumų? Ar tau čia kažkokia pergalė, kad aš tave mintyse ant trijų raidžių pasiųsiu? Ar šiaip priešus kolekcionuoji? :)

Kodėl gi neužkūrus atskiros temos apie mano muzikinius sugebėjimus? Ai, tiesa, manęs juk niekas kaip virtuozo nepristato :/ Nu nieko, tikiu tavo talentu sugebėt rasti prie ko prisipisti.

Liūdna, kad suaugę žmonės (?) negaili laiko tokiam apgailėtinui dergimuisi. Dar labiau šūdu dvelkia savo "genialių sąmojų" interpretavimas ir aiškinimas.

Nu, o dabar parankiok iš mano postų citatų kitam savo super ironiškam šlapiam pirstelėjimui.
Dellamorte
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 526
Užsiregistravo: 2005.06.08 21:36
Miestas: Kaunas

Standartinė brotheris » 2006.11.06 00:01

> Labai nori pereiti prie asmeniškumų?

Ne, tiesiog pateikiau pavyzdį, kaip tai iš ko "juokiamasi" yra ir toliau grojama. Galėjau aišku pateikti ir baltus Jeronimo marškinius ar SB boy band įvaizdį :)

Beje, kas per mada skaičiuoti svetimą laiką
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė brotheris » 2006.11.06 00:18

Kadangi pastatei save ant dorybės pjedestalo, teks užkibti. Atsimeni tokį dalyką, kaip Visiškos Tamsos Ir Blogio Kultą ? Nemanai, kad savo komentarais (aka šūdo drabstymu) užmynei kokiems nors juodmetalio gerbėjams ant dūšios ?
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė Cluster » 2006.11.06 00:40

Laiko perteklius krinta į akis, niekur nesidėsi. "Miklusis pirštas"! Įsivaizduojant, kokia plati turėtų būt subinė nuo ištisinio sėdėjimo prie kompo, seilė nutįsta- kad taip truktelėjus gerai, nutvėrus už bakenbardų... Pasiūlymas, kaip daugiau laiko sutaupyt: doom'o dvigubu greičiu klausytis. Dvasingumo antplūdis pareina ir visa esmė iškyla daug greičiau, kaip lyginant inhaliacinį vartojimą su intraveniniu! Tik atsargiai- skambesys tada tampa pavojingai panašus į hard'n'heavy, net progresyvų, ir dėl to gali regos haliucinacijos pasireikšti- spalvotų skudurų, marškinių ir kt. vaivorykštė akyse išryškėti, "ko pasekoje"- fobijos spalvotajai pederastijai priepuolis paūmėti!
Cluster
Dalyvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2006.10.15 15:45

Standartinė Dellamorte » 2006.11.06 01:04

Oje, ką matau - o kurgi dingo visagalė ironija ir įžūlūs sąmojai paskutiniame Brotherio poste? Ką, batereikos nusėdo po nuolatinio klaviatūros barškinimo? :) Vytauutai, pasistenk, aš dar tikiu, kad tai ne viskas ką TU GALI!

(Sorry, tavo "najiezdas" apie mano kažkada išsakytą asmeninę nuomonę kažkokiu konkrečiu klausimu manęs dabar nei sugėdino, nei sugniuždė :)

Laukiu geresnių "numerių". Vis dar tikiu TAVIM.
Dellamorte
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 526
Užsiregistravo: 2005.06.08 21:36
Miestas: Kaunas

Standartinė SynnRyder » 2006.11.06 01:18

Sakiau,kad jam reikia ivaziuoti i snuki.Gal tuomet susimastys siek tiek.Advokatams taip pat.
SynnRyder
 

Grįžti į MUZIKA