Metallica vs Sepultura

Grupės, stiliai, leidiniai...

Moderatorius: Moder

Kuri geresne?

Metallica
107
60%
Sepultura
71
40%
 
Viso balsų : 178

Standartinė Rush » 2005.05.12 20:42

Sutinu. Verta pamineti, kad paskutiniame Metallicos albume dainu zodzius rase visi grupes nariai, o ne tik Jamesas kaip budavo anksciau. Beje to albumo irasime nedalyvavo naujasis bosistas Robertas Trujillo, jis tiesiog nespejo, o irase keturstyge grojo prodiuseris Bobas Rockas. O naujajo albumo dainu zodzius rasys tik Jamesas ir rifus kurs jis, o be to siek tiek savo turetu prideti ir bosistas taigi galime laukti kazko tokio... :)
Rush
Dalyvis
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 2005.05.01 20:15

Standartinė neregistruotas » 2005.05.13 07:41

...
Paskutinį kartą redagavo neregistruotas 2009.05.01 14:18. Iš viso redaguota 1 kartą.
neregistruotas
 

Standartinė Adis » 2005.05.13 08:27

" ei, Justice albume kitas bosistas, o šitas albumas užknisa"

Na jei savo laiku visa Metallica persikele i San Franciska vien tam, kad Burtonas sutiktu pas juos groti, si ta jau reiskia, ar ne?

" Juk skirtumas tarp Puppets ir Justice albumų yra tik Burtonas"

Tiesa sakant, Newsted'as Justic'e yra ziauriai uztildytas.
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė Rush » 2005.05.13 11:27

Metallica i SF persikele ne vien tam, kad Burton'as grotu pas juos, aisku tai buvo galbut pagrindine priezastis, bet SF buvo be galo daug tallicos fanu, tikru fanu, kurie per koncertus su grupe kartu dainuodavo, o LA to nebuvo tuo metu ten klestejo glemas...
Rush
Dalyvis
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 2005.05.01 20:15

Standartinė DiEvA » 2005.05.13 11:29

Aishq kad sepultura.
DiEvA
Dalyvis
 
Pranešimai: 290
Užsiregistravo: 2003.05.23 18:56
Miestas: Kaunas Vilnius Ir Visur Manes Pilna

Standartinė taran » 2005.05.13 12:13

Metallica jega , jauciu jiems pagarba ilgam , taciau kaikurie albumai nuvyle.gaila , kad po 1991 prarado ta senaja zveiska energija...

sepukltura - super. Be maxo - jie jau ne sepultura , kaip kaikam metallica be Clifo ir t.t

favorito is siu 2 grupiu issirinkti negaliu.
taran
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 970
Užsiregistravo: 2003.06.20 19:13

Standartinė neregistruotas » 2005.05.13 12:23

...
Paskutinį kartą redagavo neregistruotas 2009.05.01 14:18. Iš viso redaguota 1 kartą.
neregistruotas
 

Standartinė brotheris » 2005.05.13 13:44

Justice užknisa ? Nu gal. Tingiu veltis į beprasmiškus ginčus, bet ar tik Burtonas ne prieš Justice įrašus žuvo turnė ? (noriu parodyt kieno partijos buvo grojamos).

Be to, sukrėtimai keičia žmones. Negali ignoruoti to, kad jie patys buvo toje avarijoje.
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė dr.heartwork » 2005.05.13 14:35

2Negative Creep
kaz kada buvau dideliu metalllicos gerbeju.ir tiesiai sviesiai galiu pasakyti kad man labai patinka ju 91-uju metu albumas.man nepatinka tas kas buvo toliau.ir ne tik del muzikos.kaz kada metallicos nariai zvengdavo is def leppardo-kad DF jau nebegroja metalo.tai vot metallica jau 10 metu metallo nebegroja.elgesi kaip niggeriai.ir net per koncus savo nauju gabalu beveik nebegroja:)nes publika gerbia metallica uz muster of puppets ir one o ne uz aint my bitch arba mama said:)o jusu barikados puseje,tamsta,as vis dar nesu:P
dr.heartwork
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 603
Užsiregistravo: 2004.05.24 17:26
Miestas: klp

Standartinė T-Wolf » 2005.05.13 16:34

na manau kad black dar patenkinamas,o paskui sh visiaskas , su pora dainu isimtim, o st. anger alb. nlb tik pati daian gera bent jau man
T-Wolf
Naujokas
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2005.04.14 11:23

Standartinė neregistruotas » 2005.05.13 17:09

...
Paskutinį kartą redagavo neregistruotas 2009.05.01 14:17. Iš viso redaguota 1 kartą.
neregistruotas
 

Standartinė Adis » 2005.05.13 17:59

"aisku tai buvo galbut pagrindine priezastis, bet SF buvo be galo daug tallicos fanu, tikru fanu, kurie per koncertus su grupe kartu dainuodavo,"

Em... Ar as cia kazka maisau, ar jie pirma karta i scena kaip Metallica uzlipo SF?..

"Persikėlimas gyventi į kitą miestą, sakykime, vien tam, kad pas juos grotų koks nors geras muzikantas, nereiškia to, kad jau be to muzikanto ta grupė nebūtų ta grupė"

O ka, po velniu, tai galetu dar reiksti? Sveikesni San Francisko klimata, Hetfieldo ir Ulricho manymu?

"Burtonas nebuvo Metallicos siela."

Ne. Jis buvo Metallica'os stuburas.

"Tau, Adi, patinka Cliffas - gerai, tau jis gal yra geriausias Metallicos bosistas."

As bandau ziuret objektyviai. Taip, Newstead'as turejo tikrai klasiska technika. Taip, budamas blaivus jis beveik be priekaistu laike ritma, sinchronizavosi su Ulrichu. Bet Burton'o laikais buvo taip, kad melodine prasme prie jo derinosi tiek Hetfieldas, tiek Hammet'as, o ne atvirksciai.

"O iš to ir kyla - kiekvieno asmeninis favoritas tampa lyg nenuginčijama tiesa visiems"

Jei tai tera niekuo, isskyrus asmenines simpatijas, pagristas favoritas - tuomet tikrai taip.

" Egzistuoja kitų žmonių, kurie groja, sakykime, visiškai kitoje "dimensijoje"."

Be abejo. Tk yra ir toks dalykas, kaip tu paciu dimensiju (su)derinimas.

Beje, neturiu nieko pries Newsted'a. Gerbiu uz tai, kad nors jau ir gerokai per velai, bet visgi pasirinko _savo_ kelia. Neaisku, kiek galima tiket intervakais, bet panasu, kad jis nuo Metallica'os atsiskyre gerokai anxciau, nei is jos isejo. O dabartiniai jo darbai man labai patinka.
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė mt-2 » 2005.05.13 23:11

"Beje, neturiu nieko pries Newsted'a. Gerbiu uz tai, kad nors jau ir gerokai per velai, bet visgi pasirinko _savo_ kelia. Neaisku, kiek galima tiket intervakais, bet panasu, kad jis nuo Metallica'os atsiskyre gerokai anxciau, nei is jos isejo. O dabartiniai jo darbai man labai patinka."

Tai nx varyt dabar ant METALLICOS?Patinka Newsted'o postmetallikinė kūryba tai ir klausyk jos iki aps...
Dabar Newsted'as groja Voivod(kiek žinau).Perklausiau jų 2003m metų albumą"Voivod"(jau įrašytą su Newstedu)ir jis man įspūdžio nepaliko,nors tu pats(Adis)sakai kad Metalikoje Newstead'as buvo labai labai labai prislopintas.Tai kame reikalas 'eksperte"?
Nosce te ipsum!
mt-2
Dalyvis
 
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2004.04.05 10:54

Standartinė law_ » 2005.05.14 01:24

ekspertui mt-2: zinok tau patiko ar ne tai nei faktas, o kad newsted'as ten groja su didesne laisve jaučias
You're free. And freedom is beautiful. And, you know, it'll take time to restore chaos...
law_
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 701
Užsiregistravo: 2004.02.25 22:51

Standartinė Adis » 2005.05.14 08:47

"Tai nx varyt dabar ant METALLICOS?"

Hm... pagalvokim... gal todel, kad mala shuda, uzuot groje metala? ;)

"Patinka Newsted'o postmetallikinė kūryba tai ir klausyk jos iki aps...

Nuosirdziai dekoju uz rekomendacijas. Esu tikras, kad paciam niekaip nebutu ateje i galva...

"nors tu pats(Adis)sakai kad Metalikoje Newstead'as buvo labai labai labai prislopintas."

Uztildytas jis buvo "Justice For All", del to ir toks idomus albumo skambesys gavosi. Kituose jau viskas buvo OK. O gal tu kurcias, kad tokiu dalyku neapstebi? Ar nelabai skiri bosa nuo kitu gitaru? ;)
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė mt-2 » 2005.05.14 12:49

"ekspertui mt-2: zinok tau patiko ar ne tai nei faktas, o kad newsted'as ten groja su didesne laisve jaučias"

Man - ne.


"Hm... pagalvokim... gal todel, kad mala shuda, uzuot groje metala? ;)"

Tai dabar tu shuda mali,pyzdavodamas Metallica, užuot klausiąsis to TIKROJO(pagal tave)metalo.
P.S.Metallica shudo nemala ir groja metalą.


"Uztildytas jis buvo "Justice For All", del to ir toks idomus albumo skambesys gavosi. Kituose jau viskas buvo OK."

Taip išeina,kad prie TARIAMO Metallica'os nupopsėjimo prisidėjo ir Newstead'as.Juk po "...And Justice For All" ėjo taip tavo peikiamas black'as(kuriame su Newstead'u VISKAS OK) ir t.t.
Nosce te ipsum!
mt-2
Dalyvis
 
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2004.04.05 10:54

Standartinė Ambraziejus » 2005.05.14 13:32

Ant "Justice..." tikrai nevarytschiau - tai vienas isch keturiu Metallicos albumu. Puikus albumas. Juoda dar galima klausyti priesch miega, bet tai jau Flegmattica, o po to jiems reikejo ischirti ir testi veikla kitu pavadinimu, nes tai ka jie dare po to ir daro dabar yra TOTALUS meschlas
Christians To The Lions!!!
Ambraziejus
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 595
Užsiregistravo: 2003.09.30 18:09
Miestas: Vilnius

Standartinė Adis » 2005.05.14 14:59

"taip išeina,kad prie TARIAMO Metallica'os nupopsėjimo prisidėjo ir Newstead'as.Juk po "...And Justice For All" ėjo taip tavo peikiamas black'as(kuriame su Newstead'u VISKAS OK) ir t.t."

Gelezine logika. O nepastebejai, kad Newsted'ui niekas nedave kurti nei gabalu koncepciju, nei paciu gabalu? Kiek teko girdet, tai net ir boso partijos apmatus Hetfieldas nurodydavo. O grojo ir groja jis tikrai techniskai.

"Tai dabar tu shuda mali"

Ryskiai emocijomis pagirstas teiginys. Arba atvesk, arba pagrisk.

"užuot klausiąsis to TIKROJO(pagal tave)metalo."

O is kur tu zinai, ka as siuo metu klausau?

"P.S.Metallica shudo nemala ir groja metalą."

Time to face that we all believed in... (c) 1998Helloween

Ambraziejus:

"Ant "Justice..." tikrai nevarytschiau - tai vienas isch keturiu Metallicos albumu. Puikus albumas."

Pritariu 100%. Mano ausims mieliausias ju albumas. Jei tik jie butu eje ta linkem toliau... Garantuotaibutu issivystes koks nors naujas thrasho pozanris...
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė Morandis » 2005.05.14 17:58

Bet Newstedas gi grazesnis nei Burtonas, apie ka jus ce vyrai?
"Jo didenybė Morandis panorėjo, kad tarnai sugalvotų jo šviesybei parašą... Jūsų noras- mums įsakymas..." - CrvenaZvezda ;]
Morandis
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1127
Užsiregistravo: 2004.02.06 19:18
Miestas: Utena

Standartinė mt-2 » 2005.05.14 21:03

2 Adis:
Viskas nuo tavęs kaip vanduo nuo žasies...ir nieko čia daugiau nebepridursi.
Nosce te ipsum!
mt-2
Dalyvis
 
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2004.04.05 10:54

Standartinė brotheris » 2005.05.15 08:26

Ekspertai ;-)
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 7436
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė dr.heartwork » 2005.05.15 12:53

2 Negative Creep:"Ir skirtumas tarp Metallicos ir Def Leppard tikrai yra didesnis, nei nemetalo grojimas. Metallica groja savuosius "Mama Said", bet jie nesirengia kaip mergaitės ir per daug nesistengia patikti mažosioms "metalistėms". Turiu omenyje, jie nėra skudurinis hard rokas."
taip,jie nera skudurinis hard rockas.jie tapo skuduriniu metal-core'u:)o kaip manai,ar nepatinka mazosioms metalistems nuotraukos,kur jie visi graziai prisisukuoti a'la elvis presley,su baltais svarkais kaip is muziklo kokio nors?arba tas faktas kad load'o laikais J.Hetfieldas atkreipdavo i save demesi butent savo nauja sukuosiena?su ja jis net papuole i hollywoodo chartus del originaliausios/neskoningiausios sukuosienos?o hammetas,kuris tuo pachu metu pradejo staigiai elgtis kaip pedikas?daug kas pasikeite.ir deja ne i geraja puse.
o del Justice...tai buvo(gal vis dar yra)metallicos nemiegstamiausias albumas.kai jie baige ...Justice turne kaz kas is ju pasake"pagaliau,nejaugi mes daugiau nebegrosim sita supista Justice..."ir paliko savo koncertiniam repertuare tik tai One ir Harvester of sorrow.didziausia sio albumo dalys buvo parasyta dar su Burtonu arba is jo rifus po jo mirties.bet bosas siam albume-tikrai niekoks,nes tuo metu ju naujas bosistas J.Newsted'as perkopijavo ritmo partijas.
dr.heartwork
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 603
Užsiregistravo: 2004.05.24 17:26
Miestas: klp

Standartinė darek » 2005.05.15 13:08

Ash pasakysiu savo versija, kas sugadino MetallicA... PINIGAI . Vyrai tapo pasiturintys burzua, tad naturaliai ishnyko poreikis protestuoti ir eskaluoti ekstremalias emocijas. Ka jie dare po "...and justice.." tai kazkoks anksciau atrastu dalyku eksplotavimas ir pinigu kalimas. Cia butu atsakymas i Ambraziejaus pastaba del pavadinimo. Vien MetallicA pavadinimo charizma yra 80 % velesniu grupes albumu komercines sekmes garantas + aishku nieko per daug nenervuojantis stuff'as.
Jėga Vienybėje !
darek
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 638
Užsiregistravo: 2005.04.04 18:26
Miestas: Kaunas

Standartinė Adis » 2005.05.15 17:56

"Viskas nuo tavęs kaip vanduo nuo žasies...ir nieko čia daugiau nebepridursi."

Pateik istoriskai teisingu, itikinamu ir logisku argumentu ir as patikesiu tavo tiesa. Savo "man patinka, todel tai yra kruta" ar panasiais emociniu pagrindu gristais argumentais tu manes tikrai neitikinsi.
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė taran » 2005.05.15 19:07

tiek metallica , tiek sepultura prarado tureta savo charizma.pinigai , zmones , pinigai.
taran
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 970
Užsiregistravo: 2003.06.20 19:13

Standartinė mt-2 » 2005.05.15 21:18

Ginčytis(labai smarkiai ar net pyktis)aš nenoriu.Aš ramus ir taikus žmogus.Bet nesuprantu(ir dėl to man tiesiog užverda kraujas)kai konkrečiai Metallica yra plūstama visur,visada ir esant menkiausiai progai.Koniaveikiama pačiais šlykščiausiais žodžiais.Kam to reikia...?
Aš NE PRIEŠ diskusijas:
Nepatinka Metallica - parašyk(argumentuotai aišku geriau)
Nepatinka St.Anger'is, Load/Reload, Black'as - parašyk(-//-)
Nepatinka Hetfield'as - parašyk(-//)
............................
............................
............................ir t.t. ir pan.

Nu bet kam tokia neapykanta?

Pasikartosiu:taip - Metallica man patinka(net labai) ir dėlto ji kruta,bet KRUTA TIK TAI MAN ASMENIŠKAI.
Nosce te ipsum!
mt-2
Dalyvis
 
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2004.04.05 10:54

Standartinė Adis » 2005.05.15 21:47

"Nepatinka Metallica - parašyk(argumentuotai aišku geriau)
Nepatinka St.Anger'is, Load/Reload, Black'as - parašyk(-//-) "

Tai tau vis dar argumentu neuztenka? Alio? Alio? Apie ka cia virs desimt postu buvo?.. Apie apatinio Hammet'o trikotazo itaka Metallica'os muzikai?..

Man kazkaip susidare ispudis kad tau svarbiau ne argumentai, o ju sutapimas su tavo paziuromis.

"Pasikartosiu:taip - Metallica man patinka(net labai) ir dėlto ji kruta,bet KRUTA TIK TAI MAN ASMENIŠKAI."

Jei pats pripazisti, kad TIK TAU, tai nesuprantu, ko cia nervintis, jei kitiems taip neatrodo ? Na o jei jautiesi absoliuciai teisus ir esi istikines, kad visa Metallica'os kuryba yra superine ne tik tavo asmeniniu, bet ir bendru mastu - tai irodyk, pateik argumentu.

"Aš ramus ir taikus žmogus"

As irgi ;)
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
Adis
Ferrum
 
Pranešimai: 5041
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:26
Miestas: Vilnius

Standartinė Biliūnas » 2005.06.09 17:02

manau, apsistosiu siuo atveju ties Sepultura. Kalbant apie Sepultura pamineciau ir Soulfly. Man pvz Max'as Cavalera gerai varo... Geras vokalas.
This is huh... WOW!
Biliūnas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1369
Užsiregistravo: 2005.06.09 16:43
Miestas: Wilno

Standartinė Savioras » 2005.06.27 23:13

Na mano balsas uz "SENAJA" sepultura 1991aisiais. "Arise" tikras zveris, o metallica suda visa gyvenima mala, nebutu amerikonai. Amerikonai tai tik Manowar karaliai...
Savioras
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1344
Užsiregistravo: 2004.08.27 11:49

Standartinė law_ » 2005.06.27 23:51

>Amerikonai tai tik Manowar karaliai...

ja ja, eik tu. negali būt! tie amierikiečiai tokie šmikiai. kai tik žiuri į bibliją tai nieko kito ir ne matai.
Paskutinį kartą redagavo law_ 2005.06.28 08:52. Iš viso redaguota 1 kartą.
You're free. And freedom is beautiful. And, you know, it'll take time to restore chaos...
law_
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 701
Užsiregistravo: 2004.02.25 22:51

Grįžti į MUZIKA