Klausimas Muzikos kolekcionieriams.

Grupės, stiliai, leidiniai...

Moderatorius: Moder

Klausimas Muzikos kolekcionieriams.

Standartinė Atlantis Rising » 2011.11.20 13:01

Šiaip pasidarė įdomu kokiais kriterijais jūs vadovaujatės kolekcionuodami muziką.Juk jų yra gana daug.Pirmo Presso CD/LP ,Atskirų žandrų kolekcionavimas (Nesvarbu kokie bebūtų) ,Kolekcionuoju tik CD,Kolekcionuoju tik vinilus ,Kolekcionuoju tik atskirų grupių Diskografijas , Kolekcionuoju bet ką.Leidinių yra per daug kad galėtumei rinktis ką kolekcionuoti (Aišku jei išloši Vikingų loto (Ar esi milijonieriaus vaikas),tai čia jau atskiras klausimas).Taigi, pasidarė smalsu kokie pas jus kriterijai.Aš suprantu,kad muzika vaidina svarbiausią vaidmenį (nežiūrint stiliaus),bet vis gi kažkokie kriterijai turi būti.

Šiuo metu aš susikoncentravęs ant sekančių dalykų(Viskas Vinilas) :

1) Mažai žinomi USA 7" singlai (1980-1988)
2) USA , CAN Private Presso LPs/MLPs.
3) NWOBHM singlai.
4) Plačiai nežinomi Europos septyncoliai.
5) USA Hard Rockas ( 1977 -1988).Private Press.
6) Europos Private Press MLP's ,LPs.
7) Eilinė(Pigi) Metalinė Klasika kurios trūksta.
Atlantis Rising
 

Standartinė memelfog » 2011.11.20 13:16

Dar visa egzotika iki '90 metu
memelfog
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 740
Užsiregistravo: 2008.11.22 13:45

Standartinė Atlantis Rising » 2011.11.20 13:23

Dar visa egzotika iki '90 metu


Čia tavo prioritetai? Neblogai šiaip jau,na ir žinoma ką jau pavadinti ta egzotika?.O pagal ką renkiesi įrašą? Juk pvz 1988 -1991 CDs yra velniškai brangūs(Indie/Private press leiblų).Na su Vinilais taip pat.Turi kažkokias nuostatas kas tau reikalinga kolekcijoje o kas ne?Aš norėčiau sužinoti kolekcionavimo prioritetus ir nors TOP - 5 .
Atlantis Rising
 

Standartinė memelfog » 2011.11.20 13:31

Man tinka ir perleisti leidiniai, aisku geriau originalai (pirmas pressas). Siap domina metalas iki '90 metu:
1) Thrash
2) Speed, Power, Heavy ...
3) Hard Rock
memelfog
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 740
Užsiregistravo: 2008.11.22 13:45

Standartinė dambras » 2011.11.20 15:34

Man pagrindas knistis lietuviškoje terpėje, pagrinde senos kasetės ir vinilai. Įtemptai stengius susikraut tik visą Dangaus leidyklos katalogą (nebedaug ir betrūksta). Iš naujų grupių tai imu tiks tas kurios labiausiai patinka, tokiu atveju žinoma geriausiai vinilas (Va ką tik gavau Solstafir naują raudoną viniliuką). Visa kita gan chaotiškai, CD's retai beperku, o vinilus žvejojuosi pagal kainą, jei kokį pigiau užtinku - pasiimu, pagrinde tai mėgstamų grupių kūrybą, klasikinis metalas, punkas, rokelis ir pan.
Black & Death. Fuck The Rest!
dambras
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 835
Užsiregistravo: 2006.01.06 16:08
Miestas: Klaipeda

Standartinė hellraiser » 2011.11.20 16:21

px ta muzika :)
kriterijų nėra
hellraiser
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2345
Užsiregistravo: 2007.10.26 08:55

Standartinė Atlantis Rising » 2011.11.20 16:41

px ta muzika :)
kriterijų nėra


Tuomet tu NE Kolekcionierius.O čia klausimas buvo jiems.Šiuo laikmečiu yra labai daug(palyginus su 80s) muzikos bet kaip ją atsirinkti? Ta prasme kurios grupės LP ar CD gali nusėsti tavo kolekcijoje ? Aš asmeniškai esu sudaręs ~ 2700 įrašų sąrašą kuriuos yra būtina man įsigyti.Ir juo seku.Dabar nebeperku kas man atrodo vidutiniška ar daugiau nei gerai.ARBA 100 procentinis arba šiek tiek mažiau (Čia apie klasikinius albumus).Visiškai kitaip elgiuosi su taip vadinamais "Obscure" įrašais.Juos perku tik dėl to,kad jie turės vertę(Nors žinoma kai kurie yra ir muzikaliai fenomenalūs).Ta prasme dėl retų įrašų aš esu taip vadinamas kompletistas(Turėti tiek daug kiek yra įmanoma).Nežinau ar daugelis girdėjo tokias US Grupes kaip JONAS GRUMBY,VOYEUR,EX VECTOR,SEACREST,AXXE,STRYCHNYNE ar senus Hard Rockerius kaip PARAGON,NO QUARTER ar TRILOGY.Man muzika yra kaip misija.Ieškoti įdomių grupių iš 80s.Pačiam "digginti" kolekcionierių ratuose ir mažiau žiūrėti į internetą.
Atlantis Rising
 

Standartinė hellraiser » 2011.11.20 16:56

na taip aš ne kolekcionierius, šlamšto nekaupiu visokio vien tam, kad turėt. pas mane tik geriausi, man geriausi :)
hellraiser
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2345
Užsiregistravo: 2007.10.26 08:55

Standartinė Atlantis Rising » 2011.11.20 17:02

Tai aš ir suprantu,kad geriausi.Tik labai smalsu,kas pas tave ten kolekcijoje? Na kaip PVZ paimkime BS - S/T Albumą.Tu nors žinai kiek jų albumų leidimų yra???

http://www.musik-sammler.de/album/5524
Atlantis Rising
 

Standartinė hellraiser » 2011.11.20 17:06

ne :) ir kas? :)
hellraiser
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2345
Užsiregistravo: 2007.10.26 08:55

Standartinė Atlantis Rising » 2011.11.20 17:07

Tai ir nesikišk į topicą kur noriu,kad susirinkų tikri kolekcionieriai.
Atlantis Rising
 

Standartinė hellraiser » 2011.11.20 17:11

persiprašau :) sėkmės :o)
hellraiser
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2345
Užsiregistravo: 2007.10.26 08:55

Standartinė Kathaaras » 2011.11.20 20:44

Domina tik cd ir kasetes. Kolekcionuoju is esmes be didesniu kriteriju - kazkas patinka, ant bangos, ir noriu gauti.
Yra viena isimtis. Jazzo muzikoje stengiuosi surinkti tam tikru ikonu diskografijas. Pvz, Miles Davis, John Coltrane. Kadangi jos labai dideles (30-50 albumu), tai gana idomu ir orientuota i long-term. Aisku, yra labai daug retu ir labai brangiu dalyku, taciau mane tenkina paprasciausias originalas. Aisku, jei yra proga, stengiuosi pasiziureti ir kazko vertingesnio uz derama kaina. Kadangi tokiu atlikeju ir muzika drastiskai kito su metais, tai tai netampa ir nuobodu, ant tokio pat stiliaus sedus.
Kathaaras
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1320
Užsiregistravo: 2005.03.31 17:54

Standartinė rebel- » 2011.11.21 13:05

Kodėl temos nepavadinus "ant kiek tu snobas/pozeris"? Muzikos pirkimas yra gut, bet nuolat girtis tuo tai nu nx. Heavy metal elite bl*t.
O dar žiūrėti koks tai leidimas/xujimas ir pizdelint, kad turi pirmo presso neišpakuotą vinilą, vietoj to, kad klausyti muzikos yra bekiaušių kompleksų užsiėmimas.
Nieko nekolekcionuoju, perku tai kas patinka ir nesvarbu kelinto pressingo.
rebel-
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2121
Užsiregistravo: 2006.06.12 12:52
Miestas: Vilnius

Standartinė Metalistas » 2011.11.21 15:53

Tuomet tu NE Kolekcionierius.O čia klausimas buvo jiems.
Mažeu knigū - daugeu alaus!
www.saltupys.lt
Metalistas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1985
Užsiregistravo: 2003.05.20 17:27
Miestas: kaimas kazkoks

Standartinė speigas » 2011.11.21 16:51

prioritetas lietuviškai scenai, bet ne visai be išimties, o tam tikroms grupėms arba nepriklausomybės penkmečio demo, cd, vinilui.
Toliau, jei yra mėgstama grupė, tai stengiuos turėt visus formatus (pilniausi čia Obtest).
Galiausiai man kultinių grupių reti įrašai. Pvz, kad ir Mordor (Swiss).
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 4144
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė Spiritual Healing » 2011.11.21 17:37

2001m. atlikinėdamas praktiką Klaipėdoje kolekcionavau alaus butelių metalinius kamštelius - rinkau juodus ir raudonus, nes reikėjo .... reikėjo pasidaryti komplektą šaškių žaidimui (lentą nusipaišėm). Surinkau pilną 3 litrų sloiką. Kuo čia dėta sunki muzika? Beveik niekuo ... nebent tuo, kad kamšteliai - metaliniai ir smagiai skambėdavo stiklainyje :) Tai va - kas netiko šaškėms, liko stiklainyje, katrą užkasėm su bičiuliu Kopose Smiltynėje (nesakysiu kur tiksliai ... pats po kelerių metų buvau toj vietoj ir supratau, kad nerasčiau :).
Bet tai ko gero manęs į kolekcionierius irgi nepriimsit? ... :)))
p.s. jeigu parašiau ne į temą - prašau labai nebarti ... šiaip mano didžiausia dalis kolekcijos kol kas dar interneto torrentuose :) Pagrindiniai kolekcijos kriterijai - patinka/nepatinka ...
Spiritual Healing
Dalyvis
 
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2007.05.17 09:40
Miestas: VLN

Standartinė TomaZz » 2011.11.21 19:13

Renku CD.Nesenai pradėjau rinkt ir lietuviškas kasetes,bet kolkas nieko ypatingo neturiu.
Kas liečia CD,tai pirmenybės neteikiu pirmo presso kompaktams,nes : 1) Neturiu pakankamai lėšų,laiko,žinių ieškojimam 2) Kolkas dar ir paprastas originalas širdžiai mielas (nesu išpuikęs taip sakant).Ateity svajoju įsigyt padorią mėgstamų vinilų kolekciją (kad anūkam būtų ką parodyt),bet kolkas nešviečia dar nei vinilais,nei anūkais.Progai pasitaikius nugvelbiu kokį vertingesnį daiktą.Ti kad tų progų mažai pasitaiko.Mėgstu remasterinius reikalus su visokiais paveiksliukais ant nugarėlių.Gražiai lentynoj atrodo,bet turbūt nėra trū tokie dalykai.
TomaZz
Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 374
Užsiregistravo: 2007.01.04 19:07

Standartinė Marott » 2011.11.21 19:48

Perku visus albumus tik LP katrie patinka. Pirmenybe teikiu naujiem arba dar nepraplestiem originalam. Ir tik juodus vinilus. As labiau klausytojas nei kolekcionierius, tad colour ir picture vinyl nelimpa, nes prasta kokybe. Bet jei nera tenkinuos ir picture lp.
Marott
Dalyvis
 
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: 2007.08.08 12:51

Standartinė waltenys » 2011.11.21 20:30

Leidinių yra per daug kad galėtumei rinktis ką kolekcionuoti


Nebegali rinktis kai yra iš ko? Turiu kelių mėgstamų grupių diskografijas ir manau tam kartui pakanka.
"I have seen them, and I will never forget..."
waltenys
Aktyvus dalyvis
 
Pranešimai: 403
Užsiregistravo: 2003.05.19 02:59
Miestas: Vilnius

Standartinė Xenon » 2011.11.21 20:37

Banned.
Xenoną pavadinčiau skinheadu, forsu ir kitokiu niekalu metalistų pasaulyje. (Assas)
Xenon yra sudas (adšvancas)
Xenon
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1020
Užsiregistravo: 2004.11.18 09:04
Miestas: Kawnas/Telšiai

Grįžti į MUZIKA