MONRO (Latvija)

Grupės, stiliai, leidiniai...

Moderatorius: Moder

MONRO (Latvija)

Standartinė Atlantis Rising » 2010.10.15 08:54

Kadangi su latviais esame kaimynai,ta proga pasidomejau metalinemis saknimis ir buvau gana nustebes kokiu atradimu galima padaryti.Ta proga sukuriau nauja tema apie latviu Heavy Metal grupe MONRO.Daugelis senosios kartos zmoniu zino LYVI , OPUS PRO ar DESERT kurie turejo net issileide plokstele Melodija firmoje.O apie MONRO garsiai kalbant niekuomet negirdejau.Mano manymu tai Latviski JUDAS PRIEST/ACCEPT.Ivertinkite :

MONRO - Kādā Rītā (Ten yra ir daugiau video)

Labai daug dainu galima rast DRAUGIEM puslapyje.
Atlantis Rising
 

Standartinė Seniukas » 2010.10.15 09:04

Akceptų KOPIJA.
Seniukas
Ferrum
 
Pranešimai: 571
Užsiregistravo: 2003.05.29 12:10
Miestas: Vilnius

Standartinė Stiksu žemyn » 2010.10.15 09:20

Gal ir kopija, bet visai neblogai kala vyriokai.)
Stiksu žemyn
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 814
Užsiregistravo: 2009.07.07 22:28
Miestas: Vinius

Standartinė Atlantis Rising » 2010.10.15 09:25

Kad MONRO nebuvo originalus tai faktas.Siaip si tema uzvesta daugiau edukaciniu tikslu,nes grupes nera Metal-Archives ir daugelis net nesibodeja pasieskoti kazko Obscure savo jegomis.
Atlantis Rising
 

Standartinė sator » 2010.10.15 11:27

visai neprastas lygis, gal ir ne itin originalu, bet labai kokybiškas ir true heavy metal

p.s. dar , iš braliukų latvių scenos, man imponuoja PATRIOTS ir RŪSA, kurios gal irgi mažiau populiarios, bet groja labai kokybiškai..
Pozivam za svjedoka sudnji dan, i dušu što sama sebe kori...Pozivam za svjedoka vrijeme, početak i svršetak svega — da je svaki čovjek uvijek na gubitku...
sator
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1953
Užsiregistravo: 2005.11.27 00:07

Standartinė Pedo of Filth » 2010.10.15 12:02

nieko ipatinga. Sudas yra kai megdzioji ne tik muzika bet ir apsirengimo stiliu bei sukuosena. Pvz. Grave Digger pradzioje irgi buvo Accept'iski (ar bent jau gabalu acceptisku buvo), nors pagal apranga tai nesistenge buti udo.
P.s. latviu gitaristas uznesa i James Schumacher is Brocas Helm
Dėdė Ūsas atvažiavo- vaikai džiaugėsi, nenuobodžiavo
Pedo of Filth
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2006.06.17 22:03

Grįžti į MUZIKA