Skuduras (?) (!)

Grupės, stiliai, leidiniai...

Moderatorius: Moder

Ar blogai kad čia nėra apklausos?

Taip
22
52%
Ne
20
48%
 
Viso balsų : 42

Skuduras (?) (!)

Standartinė Xenon » 2010.09.25 19:51

Kadangi Ferrume apie muziką beveik niekas nebediskutuoja, pamaniau reiktų užvesti kokią nors temelę. Pvz. apie skudurą.

Tad, gerbiamieji, kadangi fermumas yra beveik vienintelis mano lankytinas metalo (nu gal ex-metalo) forumas tai pirmąkart čia su tokiu terminu ir susidūriau. Atrodo šis terminas labai išpuliarėjo kai čia siautėjo Kairūgštis ir jo klonų armija ir buvo naudojamas apibūdinti grupės BBS grojamą muziką. Ir kad ir kokį baisuoklišką vokalą ši grupė beturėtų vistiek reikia pirpažinti, kad ji groja, arba bent jau bando groti heavy metalą. Bet pati skuduro etiketė greičiausiai buvo prilipinta dėl to, kad anksčiau minėtas gerb. vokalo meistras ponas Kairūgštis mėgsta (arba bent jau mėgdavo) rengtis kaip pigi ir atgyvenusi stoties kūrva. Tai buvo pirmas pavyzdys.

Antras pavyzdys: BON JOVI „Cross Road“ recenzija. Čia taip pat galima dažnai sutikti žodį "skuduras". Niekam nepaslaptis kad Bon Jovi prieš pradėdamas gaminti radijui draugišką rocką buvo glam rock atstovas. Visi grupės nariai mėgdavo labai įmantriai apsirengę šokčioti po sceną dainuodami įvairias saldybes, tad kaip suprantu "skuduro" etiketė šįkart gali būti prilipdyta ne vien dėl aprangos stiliaus. Pakanka pvz. pažiūrėti Judas Priest "Electric Eye" DVD koncertą (1986) ir nors apranga beveik nesiskiria, niekad nėra tekę matyti kad kas nors "skudurą" prilipintų Priestams. Vis dėl to tai buvo 80-ieji ir aprangos stilių diktavo mada (panašiai kaip ir dabar).

Trečias pavyzdys: Seikima-II. Hard rock/komercinio heavy grupė iš Japonijos. Prieš porą savaičių fermumo nariai Ghetox ir sator abu patvirtino, kad tai skuduras. Tiesa niekas taip ir nepasakė ar tai dėl muzikos, ar dėl to kad grupės nariai su apsiaustais, kitais pribambasais bei kabuki teatro makiažu.

Kitos grupės išvadintos skuduru: W.A.S.P. (heavy metal), Dio (hard rock), Savatage (heavy/vienas albumas glam), Whitesnake, Skid Row (heavy metal/hard rock) ir t.t.

Tad elementarus klausimas kas jūsų nuomone yra skuduras? Muzika, kuri turi sąsajų su glamu ar tiesiog grupė mėgstanti "įmantriai" atrodyti ant scenos?
Xenoną pavadinčiau skinheadu, forsu ir kitokiu niekalu metalistų pasaulyje. (Assas)
Xenon yra sudas (adšvancas)
Xenon
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1329
Užsiregistravo: 2004.11.18 09:04
Miestas: Kawnas/Telšiai

Standartinė evilmoon » 2010.09.25 20:05

Shiaip, kox skirtumas? Skuduras- shmotkes ir xemines prichioskes.) Bent jau anxchiau teip buva. Dabar kazhkaip viskas suvienodejo. Va, King Diamond padabojau. Irgi skuduristai. Bo apsirede belekaip.) Tie visi skirstymai yra labai neaishkuus.
You spin me right round baby, right round, like a record baby...
evilmoon
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 10744
Užsiregistravo: 2005.04.19 15:16
Miestas: Vilnius

Standartinė Xenon » 2010.09.25 20:09

Dėl to ir sukūriau temą, kad būtų galima išsiaiškint. Vis geriau nei dar viena kvaila tema apie maistą. O šiaip dėkui, kad priminei - visai apie King Diamond pamiršau.
Xenoną pavadinčiau skinheadu, forsu ir kitokiu niekalu metalistų pasaulyje. (Assas)
Xenon yra sudas (adšvancas)
Xenon
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1329
Užsiregistravo: 2004.11.18 09:04
Miestas: Kawnas/Telšiai

Standartinė Atlantis Rising » 2010.09.25 20:17

Gera tema.Vis gi manau,kad daugelis pritars jog negalima maisyti imidzo su muzika.Tai du skirtingi dalykai.Man svarbiausia yra tai ka girdi mano ausys ir pagal tai galima lipdyti tam tikra etikete.Ir pats paminejai,jog tie skudurai buvo daugiau ivaizdzio dalis.Toki apsirengimo stiliu naudojo daugelio pakraipu (kaip ir minejai tiek Heavy/Power ir net Thrash(Tie patys japonai)) atstovu ir as nesistebiu.Tiesiog buvo tam tikro laiko tam tikras rubu derinimo prie muzikos ekvivalentas.Juk ir dabar berniukai su emo sukuosenomis groja Deathcore(Ar net Melo Death Metal) jei taip jau oricialiai reikia ivardinti stiliu ir niekas nesistebi.Pliki Bliakeriai ir panasiai.

Tad elementarus klausimas kas jūsų nuomone yra skuduras? Muzika, kuri turi sąsajų su glamu ar tiesiog grupė mėgstanti "įmantriai" atrodyti ant scenos?


Suktas klausimas.Sunki Muzika gali tureti Glamo elementu bet tie patys atlikejai nedeveti labai isskirtiniu apdaru.Norisi tiketi,kad 80s ivaizdzio efektas buvo labai didelis todel dauguma grupiu naudojo kuo "imantresnius" rubus.Vis gi mano nuomone skudura vertinciau kaip Heavy Metal/Hard Rock atmaina turincia labai daug Sleaze / Glam Rocko elementu.Na ir daugeliu atveju tokios grupes ir atrode issaukianciai.Geras pavyzdys :

Dizzy Bitch
Atlantis Rising
 

Standartinė Xenon » 2010.09.25 20:29

Toki apsirengimo stiliu naudojo daugelio pakraipu (kaip ir minejai tiek Heavy/Power ir net Thrash(Tie patys japonai)) atstovu ir as nesistebiu.


Pas japonus ypač 80ais skudurai (jie tai vadina Visual Kei) buvo beveik visur - heavy, glam, power, thrash, punk ir netgi death.


Tiesiog buvo tam tikro laiko tam tikras rubu derinimo prie muzikos ekvivalentas.Juk ir dabar berniukai su emo sukuosenomis groja Deathcore(Ar net Melo Death Metal) jei taip jau oricialiai reikia ivardinti stiliu ir niekas nesistebi.Pliki Bliakeriai ir panasiai.


Bingo. Jeeigu skirstyt pagal garderobą tai pilnai į skuduro kategoriją įeitų kad ir tie patys Behemoth ar ankstyvieji X-Japan.
Xenoną pavadinčiau skinheadu, forsu ir kitokiu niekalu metalistų pasaulyje. (Assas)
Xenon yra sudas (adšvancas)
Xenon
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1329
Užsiregistravo: 2004.11.18 09:04
Miestas: Kawnas/Telšiai

Standartinė evilmoon » 2010.09.25 20:35

Na gerai. Atejai, pasjemes pirma pasitaikiusy maikona ish spintos(dar geriau ishvis be maikono). Atpylei programa ir visx. Chia nebeskuduras.) Chia truu.)))
A va kokis Twistedas Sisteras su savo chiuchelishka ishvaizda greit trusiku ir papinyku prisigaudytu.) Ksakant mjuzik for giorlz.)
You spin me right round baby, right round, like a record baby...
evilmoon
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 10744
Užsiregistravo: 2005.04.19 15:16
Miestas: Vilnius

Standartinė Atlantis Rising » 2010.09.25 20:39

Palauk,palauk.Manau,kad Bliakeriai prie veidrodzio uztrunka ne maziau laiko nei Dee.Juk nuo to ju muzika nevirsta Glam.
Atlantis Rising
 

Standartinė evilmoon » 2010.09.25 20:44

Aishku, kad nevirsta. Muzika betkokiu atveju lieka muzika. Bet imidzhas neatsiejamas dalyx nuo shito reikalo. Ale manau, kad tema buva ne apie shmotkes. Ane, autoriau?)
You spin me right round baby, right round, like a record baby...
evilmoon
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 10744
Užsiregistravo: 2005.04.19 15:16
Miestas: Vilnius

Standartinė Pedo of Filth » 2010.09.25 22:53

man skuduras nera apsirengimo stilius. Atlikejas gali rengtis kaip jam patinka. Tiesiog skudurine muzika tampa kai metalo ar sunkesnio roko dainos pasidaro per daug popsines. Na itraukiama elementu kurie budingi pop dainoms - kuo daugiau priedainiu, pasikartojanciu sukaliojimu - "oooouuuooo", jeeeeiijeee", oh , ah... ir t.t.
Tiesiog tuo metu sutapo tas drabuziu margaspalvynas su tokia pop-metal muzika. Nors is esmes drabuziai nieko nelemia.
O pavyzdziu daug, kad nuo gero hard rocko iki skuduro keletas zingsniu - HELIX kanadieciai po antro albumo, amerikonai Y&T po 1983, is dalie po 1982. tataigi...
Siaip buna ir gero skuduro :-)
Dėdė Ūsas atvažiavo- vaikai džiaugėsi, nenuobodžiavo
Pedo of Filth
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2006.06.17 22:03

Standartinė sator » 2010.09.25 23:40

na, kadangi ir mane paminėjo, tai pasisakysiu: skuduras, tai muzikinis stilius ir gana konkretus, o apranga būna populiari daug platesnėse masėse, netgi nieko bendro su minėta muzika neturinčiose..tiesiog sutapo laikotarpis su peroksidinių šukuosenų mada:)
sakydamas konkretus stilius pritarčiau teiginiams apie pasikartojančius linksmus priedainius, tam tikras frazes ar garsus išgaunamus vokalistų, ir beje, daugumoje tokių kompanijų(ypač USA) vokalistai yra labai aukšto lygio, kas mane ir traukia..kitas svarbus skudurinio metalo vokalinis bruožas - chorinis dainavimas t.y. solo vokalo ir backing harmonija..tose grupėse beveik visi nariai turi neblogus balsus, ką byloja ir jų gan dažni soliniai projektai..kitas man patrauklus motyvas dominuojantis USA skuduro grupėse - tradicinio amerikoniško hard-blues-southern rock elemtų naudojimas neleidžiantis toms grupėms pernelyg nukrypti nuo tradicinio hardrock šaknų - juk skuduro tikrai nepavadinsi hyperprogresyviu ar novatorišku stiliumi..o dėl techninės pusės, tai bent jau pirmo ešelono skuduro žvaigždės tikrai savo gretose turi neitikėtinai aukšto lygio gitaristų, būgniorų, klavišininkų ir t.t. garažinio lygio naujokai niekada nesugros nors kiek kokybiško skuduro ir net nesudainuos jo..nenuostabu, kad smurgliniai visada nori groti death, black ar pan, nes tai nepalyginamai paprasčiau..skuduro pakilimą 80-siai siečiau su tom muzikinėm tendencijom, kurias galima išgirst Black Sabbath(post Ozzy periodas), Whitesnake, Scorpions,Queen ir net minėtųjų Judas Priest kūryboj, jau nekalbant apie gausybę hard-blues-southern rock amerikonų grupių plejadą(KISS, Aerosmith, Van Halen)..o kad skuduro pakilimas sutapo su MTV populiarumu, tai be abejo labai pasitarnavo jo populiarinimui ir komercializacijai..tada jau muzikantus ėmė ruošti patyrę prodiusieriai, stilistai, kurie patardavo, kaip rengtis,ką kalbėti interviu, kokius ir kada skandalus kelti, pasamdydavo ir mergas, katros stanikus pamėtydavo į sceną - bet tokių triukų, manau, neišvengė nei rock ar metal klasika, netikiu, kad žvaigždėmis tapo išskirtinai savarankiški kolektyvai, be pinigų show biznyje nieko nenuveiksi, tad šiuo atžvilgiu skudurinis metalas nieko naujo po saule nepateikė..ai, dar buvau girdėjęs, kad skudurinį metalą mėgo presidentas R.Reagan, nors gal ir pletkai:)
Pozivam za svjedoka sudnji dan, i dušu što sama sebe kori...Pozivam za svjedoka vrijeme, početak i svršetak svega — da je svaki čovjek uvijek na gubitku...
sator
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2495
Užsiregistravo: 2005.11.27 00:07

Standartinė Šlykštniekšis » 2010.09.26 09:47

skuduras tinka kaip terminas, kai nori išsireikšti apie 80s glam/hair, kad nesusipainiotų su 70s glam roku
šlykštu kaip du pūliu
Šlykštniekšis
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 901
Užsiregistravo: 2010.05.18 16:22

Standartinė Atlantis Rising » 2010.09.26 09:50

na, kadangi ir mane paminėjo, tai pasisakysiu: skuduras, tai muzikinis stilius ir gana konkretus


Kazkaip kiek teko vartyti uzsienio resursu tokio apibudinimo kaip Skudurinis Metalas na niekaip neradau.Visur toks stilius ivardijamas kaip HAIR , SLEAZE ar GLAM METAL.Skudurinis Metalas mano manymu tai lietuviu "israstas" vietinis naujadaras.O dabar pateiksiu viena pavyzdi.Turiu sios grupes originalu LP.Ivaizdis - Skudurinis o Muzika praktiskai Heavy Metal.Tai kaip juos ivardinti?

TEEZE - When The Moon Is Full

Is METALPAGE

Take a look at the album cover and you'll know that we have another poser troop from the early US Metal scene who thought it's cool to immitate Mötley Crüe's fashion style and especially Vince Neil's vocals. Every normal thinking Metalhead will turn away his head disgusted and ashamed, what is such a band really good for? Powerful Heavy Metal scratching even the Power Metal area? Roaring production and wild squealing guitars? Crazy solos and wellstructured, archetypical US Metal that's living by all the nice ideas and the professional work of both guitarists?
I hear you screaming together and loud: NO WAY! But believe it or not, Teeze is the heaviest poser band that I've heard so far! The only thing that makes them posers are the funny outfits, the rest is pure wild Heavy/Power Metal! If you don't know this album you're not Metal! That's the grim fact! Go and get it! For Metal's sake...you won't regret!
Atlantis Rising
 

Standartinė Pedo of Filth » 2010.09.26 10:13

tai cia kaip ir Tokyo Blade. Iki 1984 kol dainavo Alan Marsh tai rengesi normaliai. Paskui kai atejo tas nupiepelis skuduro gaivalas Vicki Wright tai visi pradejo kaip bezdziones rengtis, nors albumas 1985 neskudurinis, o apranga - skuduras. Siaip as ne pagal drabuzius skudura skirstau o pagal muzika.
Dėdė Ūsas atvažiavo- vaikai džiaugėsi, nenuobodžiavo
Pedo of Filth
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1351
Užsiregistravo: 2006.06.17 22:03

Standartinė rubilniks » 2010.09.26 11:05

O kaip jums CELTIC FROST '88 "Cold Lake"? Ir ir apsirenge jie ten i skudurus :)
celtic frost-cool
rubilniks
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 3122
Užsiregistravo: 2009.05.03 15:35
Miestas: rimkai

Standartinė Kathaaras » 2010.09.26 12:26

Gana silpnas albumas kaip keltams, bet yra tikrai neblogu gabalu ir labai neblogu riffu vietomis. Rinkinyje ,,parched with thirst am I and dying" tie perrasyti gabalai is cold lake'o skamba geriau.
O ar skuduras muzkine prasme, ar ne, negaliu spresti, nes truksta kompetencijos. Bet jei reiktu kategoriskai pasakyti, gal sakyciau, kad nera tai tipinis skuduras kazkoks.
Kathaaras
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1536
Užsiregistravo: 2005.03.31 17:54

Standartinė sator » 2010.09.26 13:39

Spykedemon'ai - tavo įmesta nuoroda į TEEZE - gryniausias kokybiškas skuduras - ypač vokalo atžvilgiu ir vidutinio tempo gitarinių rifų atžvilgiu....nebuvau girdėjęs šios formacijos, bet jie labai panašūs į tuo metu pradėjusius savo sceninį pakilimą RATT..kiek vėliau labai panašių gabalų prikūrė ir MOTLEY CRUE..juk skuduriniam albume ne visos dainos saldžios kaip pigi šipūčkė, pasitaiko ir sunkesnių rifų, juos pakeičia kokia nors baladė ar blues-rockelis, bet esminis "skirtukas" išlieka - linksmas, nuotaikingas vokalas ir priedainis, suteikiantis visam tam stiliui kažkokio nerimtumo-"rockparty"- įspūdį..skuduras , manau, skirtas klausyt, bent jau, lengvai išgėrus
Pozivam za svjedoka sudnji dan, i dušu što sama sebe kori...Pozivam za svjedoka vrijeme, početak i svršetak svega — da je svaki čovjek uvijek na gubitku...
sator
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2495
Užsiregistravo: 2005.11.27 00:07

Standartinė Atlantis Rising » 2010.09.26 14:27

Is pradziu apsispreskime kas yra SKUDURAS.Na parodyki man originalu angliska atitikmeni.Visokie HAIR,SLEAZE,GLAM,POSER,LIPSTICK Metal nesiskaito.As noriu skuduro anglisko atitikmens.Jei tokio nera tuomet diskusija igauna kitoki atspalvi.Juk ir lietuviai galetu visa tai vadinti Glamu / Sleaze (Mazai kas skiria siuos du terminus nes neturi kompetencijos) bet vat susigalvojo kazkas termina Skuduras ir i ji suplake kas reikia ir nereikia bei padare mishmasha kuriame jau neatsirinksi kas yra kas.
Atlantis Rising
 

Standartinė sator » 2010.09.26 14:38

tai DEF LEPPARD ir WHITESNAKE labai daug dainų yra sukūrę skuduro stilistikoj..na, prisiminkim dar švedukus EUROPE, norvegus WIG WAM, bet USA scena, aišku čia dominuojanti, o kaip gi kitaip? o jei jau tu paminėjai lietuvius, tai nei vienos grupės, kuri sugebėtų kokybiškai sugrot ir ypač sudainuot, ne tik , kad savos kurybos,bet netgi coverio..bandė ten Meškėla perdainuot KISS,BON JOVI - tuščia vieta..apie backing'us taipatyliu iš vis..Mikutavičius su Bovy - irgi silpnokas vokalas, nors gal ir orientavos į Aerosmith/Van Halen dainavimo manierą..
Pozivam za svjedoka sudnji dan, i dušu što sama sebe kori...Pozivam za svjedoka vrijeme, početak i svršetak svega — da je svaki čovjek uvijek na gubitku...
sator
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2495
Užsiregistravo: 2005.11.27 00:07

Standartinė Atlantis Rising » 2010.09.26 14:43

Buvo ir Lietuvioje taip vadinamo kokybisko "skuduro".As tai vadinu Hair Metal :

Check This Out

Ai.Dar buvo tokie HARD LOVIN is Vilniaus tik mazai kas juos pamena.Pirmoji Mickaus grupe.Jie irgi toki Hair grojo.
Atlantis Rising
 

Standartinė sator » 2010.09.26 14:53

ups, tas TIGRO METU video yra vienas mano favoritinių, dar tas vokalisto intro:) kaip vokalistas ir scenos frontmenas jis - tikrai vienas kiečiausių lietuviškoj scenoj..gaila, kad veik neliko kokybiškų įrašų..
Pozivam za svjedoka sudnji dan, i dušu što sama sebe kori...Pozivam za svjedoka vrijeme, početak i svršetak svega — da je svaki čovjek uvijek na gubitku...
sator
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2495
Užsiregistravo: 2005.11.27 00:07

Standartinė Xenon » 2010.09.26 14:59

Gal tuo pačiu lietuviško skuduro specialistai galit nustatyti kas yra čia: http://rapidshare.com/files/421410347/Nezinoma.mp3.html
Pardon už įrašo kokybę, įrašas įkeltas iš audio juostos.
Xenoną pavadinčiau skinheadu, forsu ir kitokiu niekalu metalistų pasaulyje. (Assas)
Xenon yra sudas (adšvancas)
Xenon
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1329
Užsiregistravo: 2004.11.18 09:04
Miestas: Kawnas/Telšiai

Standartinė sator » 2010.09.26 15:03

kaip skudurinė baladė, visai nebloga buvo BOVY "my woman"..
http://www.youtube.com/watch?v=PIMA5MGc ... re=related
Pozivam za svjedoka sudnji dan, i dušu što sama sebe kori...Pozivam za svjedoka vrijeme, početak i svršetak svega — da je svaki čovjek uvijek na gubitku...
sator
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2495
Užsiregistravo: 2005.11.27 00:07

Standartinė Atlantis Rising » 2010.09.26 15:11

Gal tuo pačiu lietuviško skuduro specialistai galit nustatyti kas yra čia: http://rapidshare.com/files/421410347/Nezinoma.mp3.html
Pardon už įrašo kokybę, įrašas įkeltas iš audio juostos.


Nesu visu 100 procentu tikras bet greiciausiai grupe SEIFAS is Vilniaus.
Atlantis Rising
 

Standartinė sator » 2010.09.26 15:12

ten toj rapidshare dainoj, labai panašus balsas i buvusio Rondo vokalisto, nūnai seimūno, Laimono Diniaus:)
Pozivam za svjedoka sudnji dan, i dušu što sama sebe kori...Pozivam za svjedoka vrijeme, početak i svršetak svega — da je svaki čovjek uvijek na gubitku...
sator
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 2495
Užsiregistravo: 2005.11.27 00:07

Standartinė speigas » 2010.09.26 18:51

man tai skuduras asocijuosi su tuo kaip kažkas minėjo uuooe,aaaa ir tekstukais "babe i love you" ir panašiai, plius makiažas ant grupės narių snukių ir cheminės šukuosenos.
Kas pirmiausia ateina į galvą prisiminus jaunystę, tai senieji BON JOVI, POISON, MOTLEY CRUE, ir iš dalies EUROPE. Aišku visokiose šikimedijose toms grupėms būtų visai kiti apaibūdinimai, bet man tai skuduras gryniausias.
speigas
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 5034
Užsiregistravo: 2003.05.19 14:05
Miestas: Vilnius

Standartinė brotheris » 2010.09.26 18:55

> Visokie HAIR,SLEAZE,GLAM,POSER,LIPSTICK Metal nesiskaito

Kodėl ?
99,99 | CUNT SOFA | Atidaryk savo kebabinę, jei tau nepatinka šita
brotheris
Etatinis fleimeris
 
Pranešimai: 9061
Užsiregistravo: 2003.05.19 13:01
Miestas: Vilnius

Standartinė Stiksu žemyn » 2010.09.27 08:04

Va tas klausimas ir man pasistojo... Kodel pvz glamas nesiskaito?
Stiksu žemyn
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1286
Užsiregistravo: 2009.07.07 22:28
Miestas: Vinius

Standartinė Atlantis Rising » 2010.09.27 08:07

Todel,kad noriu isgirsti tiesiogini skuduro angliska atitikmeni.Niekas iki siol jo taip ir neivardino.
Atlantis Rising
 

Standartinė Stiksu žemyn » 2010.09.27 08:15

http://zibaila.wordpress.com/2008/09/07 ... a-v-dalis/

Nu anglisko atitikmens cia nera ir nzn ar isvis toks egzistuoja, t.y., konkretus issireiskimas atitinkantis "skudura"...
Stiksu žemyn
Forumo aktyvistas
 
Pranešimai: 1286
Užsiregistravo: 2009.07.07 22:28
Miestas: Vinius

Standartinė Atlantis Rising » 2010.09.27 08:28

Xenon pradedamas si topika juk uzdave konkretu klausima :

Tad elementarus klausimas kas jūsų nuomone yra skuduras? Muzika, kuri turi sąsajų su glamu ar tiesiog grupė mėgstanti "įmantriai" atrodyti ant scenos?


Is pradziu reikia ivardinti pati skuduro termina ir ka galima juo vadinti.Kaip ir minejau anksciau,lietuviai suplake per daug reiksmiu i viena zodi.
Atlantis Rising
 

Grįžti į MUZIKA