Naujienos

10-asis festivalis „Ont Grind'ų“ pristato koncertą „Flesh&Bones“

2017.06.14 16:13, Org. inf.

18881728_843422095809845_405720558416595556_nBirželio 17 d. Klaipėdoje, Menų zonoje (Aukštoji g. 5), vyks 10-ojo festivalio Ont Grind‘ų“ gyvųjų numirėlių, paliegusių zombių, kraujuotų kanibalų, smaugėjų bei maniakų puota „Flesh&Bones“, skirta jūsų čakroms pravalyti, susirinkus pasukt kasas, pasileist plaukus, išlaisvinti vidinius demonus bei fėjas, paploti katutėmis bei smagiai patrypti grinduko suktinius.

Jubiliejinis, legendarinis, pogrindinis oupenieras su pasididžiavimu pristato:

INFESTATION (brutal slam death)
Kai alkani kanibalai mėgaujasi žmogaus mėsa, socialiniai kanibalai minta kitų problemomis, sunkumais ir nesėkmėmis. Apsidairyk. Jų pilna visur. Tad paimk į rankas plaktuką. It’s hammer time!
https://www.youtube.com/watch?v=6fb5cv4nC4A

STRANGULIATORIUS (death grind)
Tūkstančiai kilometrų, o gal tik keli? Bangos skalauja miškingus krantus, apsuptus pelkių ir miestų. Slogi liūno smarvė paglostys skrandį ir pasūpuos. Lengvas vasaros vėjas nardo gatvių tyloje. Blaškydamas kartuvių kilpose pūvančius kūnus. Naktinių žibintų šviesoje matosi kilpas pinanti ranka. Su meile ir pagarba, visada jūsų Smaugėjas.
https://stranguliatorius.bandcamp.com/

FARŠAS (grind core)
Aštuntus metus aktyviai kurianti ir koncertuojanti grindcore trijulė iš Vilniaus, bei šiuo metu vienintelė gyva šio žanro grupė Lietuvoje, o gal ir visose Baltijos šalyse. FARŠAS jau yra išleidęs tris albumus, o visai netrukus turi pasirodyti ir naujas įrašas. Praėjusiais metais grupė turavo Rusijoje su Lenkijos goregrind čempionais DEAD INFECTION, neseniai apšildė legendinius NAPALM DEATH Vilniuje, o jau šį rudenį išvažiuoja į Europos turą, kurio pabaigoje atstovaus mūsų šaliai BLOODSHED festivalyje Olandijoje. Birželio 17 d. pirmą kartą bus galima juos pamatyti Klaipėdoje. Greitai, paprastai ir skausmingai.
https://www.youtube.com/watch?v=qv3n4LNzK58

Laikas: nuo 20 val.

Koncertas nemokamas, bet aukos priimamos.

Koncerto taisyklės – nėra. Bet gerbiant mus, save ir aplinkinius prašytume ir reikalautume:
* NE stiklinei tarai.
* NE šaltiesiems ir šiltiesiems ir drungniesiems ginklams arba į juos panašiems padargams.
* NE palaidiems, bepavadėliniams gyvūnams, nes vietinė rujojanti lapė balažin kaip sureaguos.
* NE paauglių vėžliukų mutantų nindzių kostiumams.

Kūrybinę platformą „Menų zona“ organizuoja Meno kūrėjų sąjunga. Projektą iš dalies remia Klaipėdos miesto savivaldybė. Projektas yra Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė 2017 renginių dalis. Koncerto partneris „Inversus design“.

Renginys FB: https://www.facebook.com/events/1562368967180405

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
XIII
2017.06.15 12:38

nu va, ko ne Skandinavija? Ir pas mus jau metalas turi remeju, o ir saivaldybe palaiko.
Super

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus