Reportažai

“Ferrum Frost 2006” – pasakėčia apie pažadus, popkultūrą ir rekordus

2006.02.01 00:00, Lord Sauron

Foto: Crazyte. Daugiau foto čia>>

Ojojoj, mano vargšė galva… Ausyse zvimbia, nosis bėga, o smegenys visai nedirba. Prisifrostinau… Peršalimas prisisiurbė, kai padauginau to Ferrumo „šalčio“… Apči! Na, bet apie viską nuo pradžių. Tie niekšai iš Ferrumo nusprendė, kad nėr čia ko namie sėdėti šiltai apsirengus, o ir šalčiai Lietuvoje truko per trumpai, kad lietuvius metalistus išgąsdintų. Viso labo kokie penki laipsniai šalčio – to ryškiai per maža, kad grandinės prie kūno prišaltų.

Ir taip, prisiklausęs pažadų apie nevėluojantį koncertą, be penkių šeštą be jokio vargo patenku į “Mulen Ružo” vidų ir… atsiduriu didžiausioje grūstyje. Kiek daug ir kokios įvairiaplaukės liaudies! Nuo praplikusių dėdulių (pastebėjau vieną atėjusį į renginį su kostiumu) iki trylikamečių paauglių. Iš karto prisimenu, dėl ko mėgstu ir dėl ko nemėgstu eiti į koncertus. Pirmas dešimt minučių mokausi kvėpuoti deguonimi nepraskiestais tabako dūmais. Tai čia tai, dėl ko aš koncertų nemėgstu. O dabar teigiama tokių renginių pusė – pažįstami visur. Labas. Labas! Valanda su trupučiu prabėga nejučia, plepam susibūrę į frakcijas, kaip kokie seimūnai, o į salę mūsų dar nė nemano įleisti. Slėpdamas sumaigytą dešinę leteną, bandau prasibrauti iki tualeto ir patenku į tokią spūstį, kad vieną akimirką pamaniau, jog tualeto man nebeprireiks. Kaip tik tuo metu salės durys mielaširdingai prasiveria ir aš plačiai išsižiojęs (kad daugiau oro pagaučiau) nuirkluoju iki apmąstymų būdelės.

“Ferrum Frost 2006” – pasakėčia apie pažadus, popkultūrą ir rekordusKai atsivelku į salę su palaiminga išraiška neskustoje fizionomijoje, ant scenos instrumentus jau derina šio vakaro debiutantai DARK RAVAGE. Senokai norėjau paklausyti šios kompanijos ir ne tik todėl, kad grupėje groja kai kurie mano pažįstami, o dar ir dėl to, kad jau senokai neteko girdėti lietuviško blacko. Na, ką gi – nuo paskutinio karto nelabai kas pasikeitė – DARK RAVAGE įkvėpėjai buvo ne kas kitas, o DARKTHRONE ir CARPATHIAN FOREST. Bent jau man kilo tokios asociacijos. Vidutinio tempo kompozicijos, klasikinis growlingas. Veidai nuosavi, be sceninio grimo, bet kas žino, gal taip ir geriau – juodojoje scenoje korpspeintas tapo ir mada, ir norma. Aišku, tai duoda šarmo ir pagyvina šou, bet muzika irgi svarbu. Ech, pagalvojau aš sau, būtų mano valia, tai pridėčiau jiems dar vieną gitaristą ir nesisarmatydamas užmaučiau kokį “distortioną” ant vokalo. Kas kad nenatūralus, bet kaip skambėtų! Žmonių salėje palyginus dar nedaug, bet palaikymo komanda prie scenos jau siūbuoja.

“Ferrum Frost 2006” – pasakėčia apie pažadus, popkultūrą ir rekordusKas toliau pagal programą? GOETHEANUM? Tai ką čia veikia MANDRAGORA? Antai švytuoja vokalisto plikytė! Vilniečiai susijungia savo agregatus ir death metalo šou prasideda. Kaip vėliau sužinojau (o pletkų tarnyba salėje dirbo nepriekaištingai!), iškilo techninių nesklandumų garsinant GOETHEANUM, ir kol Sigis iškišęs liežuvį lakstė, tvarkydamas problemas, MANDRAGORA užėmė jų vietą. Repertuaras gerai žinomas, pažįstamos melodijos greit sutraukia į salę iki tol ramiai alų siurbusius. Visgi techniniai nesklandumai lydėjo ir MANDRAGORA pasirodymą. Gitaros pastoviai “nukeliaudavo” į antrą planą, garsieji Rimo solo susiliedavo į neiššifruojamą džeržgesį, “tomų” irgi nebuvo galima išskirti. Žinoma, nebuvo apsieita be „Crystal Mountain“. Pastebėti pirmieji “talkučkės” (arba mošingo) židiniai.

“Ferrum Frost 2006” – pasakėčia apie pažadus, popkultūrą ir rekordusBet viskas anksčiau ar vėliau baigiasi ir štai sceną jau okupuoja GOETHEANUM. Problemos išspręstos, muzikantai susirikiuoja ir salėje suskamba atpalaiduojanti muzika. Kam patinka, tas klausosi, kiti vairuoja baro link. Kas man patiko – švarus ir natūralus vokalas bei ramus, neskubantis muzikos tempas. Kas man nepatiko – sempluoti būgnai. Nežinia, ar dėl įgarsinimo, ar tiesiog taip gavosi, bet skambėjo jie kaip midi failai, perleisti per pigią garso kotrą su minimaliu instrumentų rinkiniu. Kaip ten bebūtų, jei pavyksta susikaupti ir įsiklausyti, muzika įspūdį palieka.

Aha, štai ir Juodo komanda. SHADOWDANCES pasirodymo metu, gal vienintelio pasirodymo per visą koncertą, buvo žmoniškai suderintas būgnų skambesys, ir tai, “Ferrum Frost 2006” – pasakėčia apie pažadus, popkultūrą ir rekordusįtariu, kad be DIDELĖS klizmos su terpentinu ir čili pipirais apsieita nebuvo. Muzika tikrai nebloga, bet man prasideda hipoksemija ir esu priverstas skubiai mauti į lauką prasivėdinti. Iki to laiko jau buvau prasmirdęs tabaku kaip vytinta žuvis, dar liaudyje vadinama „vobla“. Vobla, tai vobla, prie jos reikia ir alaus. Gurkšnoju gaivinantį skystimėlį ir mąstau sau, ar praleistų mane į sekantį koncertą su dujokauke ar dar geriau su deguonies ir linksminančiųjų dujų mišiniu?

OSSASTORIUM. Šiuos kauniečius gyvai mačiau jau gal kokį ketvirtą ar penktą kartą ir dar nė karto nenusivyliau. Draivo buvo tiek, kad nepakenkė ir prasta garso kokybė. “Ferrum Frost 2006” – pasakėčia apie pažadus, popkultūrą ir rekordusTechniškumas, brutalumo ir lyriškumo sintezė, vienas geriausių death stiliaus vokalų Lietuvos scenoje apskritai ir nuoširdus bendravimas su publika. Prisibroviau kiek galėjau arčiau scenos ir kęsdamas ant nugaros krintančius žiūrovus pasidaviau bendram siautuliui. Kaip tada nepamečiau akinių, man ir pačiam didžiausia mįslė. OSSASTORIUM buvo išprašyti bisui.

O dabar vakaro žvaigždės – ŽAS! Ant scenos laksto tautai gerai žinomi veikėjai, pagausėja aparatūros… Žinau, žinau, ko dabar laukiate. Kad aš iškišęs savo dvišaką liežuvį imsiu taškytis nuodais Lietuvos pop scenos klounų pusėn. O štai šito aš ir nedarysiu. Tiesiog pamėginsiu pasidalinti su jumis kai kuriomis savo mintimis. Manęs nenustebino nei žvaigždūnų atliekama programa, nei žiūrovų reakcija, nei tas vienintelis nelaimingas mandarinas, kuris užuot suvalgytas, atsitrenkė į Mariaus palaidinę. Nematau didelio reikalo vardinti gabalų sąrašo, visi jį gerai prisimename. Tiesiog šita šou dalis iš “Ferrum Frost 2006” – pasakėčia apie pažadus, popkultūrą ir rekordusanksto buvo užprogramuota tokiai eigai. Iš anksto buvo žinoma publikos reakcija į “metalo išdavikus”, buvo galima numatyti ir atsakomąją reakciją, ir žvaigždišką elgesį. O po Sabakos žodžių “Su jumis ch$@%#va grupė ŽAS!”, man kažkaip ir pridurti nebeliko nieko. Meistriškai sužaidė publikos jausmais, netgi metalistų negatyvią reakciją atgręžę prieš juos pačius. Niekas manęs neprivers mėgti tą muziką, kurią jie kuria dabar, bet negalima jų negerbti, jei jau ne už praeities nuopelnus alternatyviajai scenai, tai bent jau už humoro jausmą ir perdėtai rimto požiūrio į save nebuvimą. Galiu tik spėti, kad jei ne toks išankstinis metalgalvių nusistatymas, tai ir žvaigždiško elgesio būtų buvę mažiau. Ir Marius to mandarino užsitarnavo dar mažiau (kartais man net atrodė, kad jis specialiai provokuoja žiūrovus) nei Bilas, kuris per tiek metų neišmoko pabūti net pritariančiuoju vokalistu. Šitai jau atrodė apgailėtinai… Ech, buvo kaip buvo ir nieko nebuvo galima pakeisti. O grojo chebrytė tai meistriškai, to iš jų neatimsi.

“Ferrum Frost 2006” – pasakėčia apie pažadus, popkultūrą ir rekordusNa ir pagaliau THUNDERTALE. Vaikinų galimybes prisiminiau dar nuo ano “Naujo Kraujo” laikų (tuomet jie dar buvo VORS) ir tikėjausi, kad ne be reikalo neinu namo, nors po šitiek valandų ant kojų jaučiausi tikrai nekaip (aha, o jūs pamėginkit šešetą valandų stati išlaikyti pusantro centnerio, o paskui sakykit!). Ir patikėkit manim – nepasigailėjau nė akimirkai! Energingi gitarų rifai, tobulas unisonas, kuriuo THUNDERTALE plėšė dainas, jaunatviškas užsidegimas, naivoki, bet nuoširdūs tekstai tikrai nepaliko abejingų salėje. Publika niekaip nenorėjo paleisti kauniečių nuo scenos ir THUNDERTALE buvo išprašyti bisui (čia pusę antros nakties!). Po retorinio klausimo: „Jūs dar turit jėgų?“, vaikinai paskutinį kūrinį (kaip manote kokį?) dainavo kartu su sale.

Pabaigoje, kaip ir privalu kiekvienai pasakėčiai, turi būti koks nors moralas. Ir taip – tą atmintiną žiemos vakarą buvo sumušti du rekordai. Pirmasis – tai buvo didžiausią auditoriją surinkęs Ferrumo organizuotas koncertas (850 žmonių – red.). Kiek pamenu, į CANNIBAL CORPSE pasirodymą susirinko lygiai šimtu mažiau žiūrovų. Mylim mes ŽAS ar nekenčiam, bet vis tiek būtent jų dėka buvo surinkta TOKIA didelė auditorija. Antrasis – naujas renginio vėlavimo rekordas. Dar nė vienas renginys nevėlavo beveik pusantros valandos (vėlavo 1.15 val., o praeityje buvo vėluojančių 4 val. – red.). Išvada: kad ir kokios bus vėlavimo priežastys, kalti vis vien liks organizatoriai. Na, reikalingas gi atpirkimo ožys. Tą galiu pasakyti ir apie dar vieną punktą – nesvarbu, kokius instrumentus ir kokią aparatūrą naudoja muzikantai, dėl prasto garso vis tiek visi kaltins garso operatorius.

Jaučia mano sėdimoji – už šitą reportažą muš mane visu Ferrumu…

Portale www.ferrum.lt paskelbtą informaciją naudoti, cituoti ar kitaip atgaminti kitose interneto svetainėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be redakcijos sutikimo draudžiama.

Komentarai

Portalo www.ferrum.lt redakcija neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Redakcija pasilieka teisę pašalinti įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsakingi juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą ir kitus neteisėtus veiksmus. Apie netinkamus komentarus prašome pranešti redaktoriams (info@ferrum.lt).
Sheeza
2006.02.27 19:25

na,laukti teko ilgokai..bet paziureti paklausyti buvo ko :)

koshmarai
2006.02.04 17:04

o kas ten verke visa koncerta??

Widowmaker
2006.02.04 14:12

> Ir pabaiki advokatauti “superstarams” nes DAUGUMA
> ju cia nemegst

Dauguma? Koncerte to nesimate

sol_Invictus
2006.02.04 13:50

Juoko protrukis pateisinant savo bejegiskuma ;)

P.S Aiiii…. Ir nepamirski siendiena(Juk sestadienis) nunesti kokso prie Choro duru… Nereikia uzeiti.paprasciausiai gali palikti po kilimeliu ;)

Morandis
2006.02.04 13:45

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ble!

sol_Invictus
2006.02.04 13:41

“Beje is kur toks keistas potraukis aptarineti vyriskus lytinius organuz?”

Naturalus.Nes jeigu pas tave ju nera(Arba jie apgailetiname stovyje) tai ir ieskai priekabiu pas VYRUS o ne moteis kurias mes (WIDOWMAKER,ADIS ir kiti pilnaverciai vyrai) galime patenkinti ;)

Morandis
2006.02.04 11:59

Beje is kur toks keistas potraukis aptarineti vyriskus lytinius organuz?

sol_Invictus
2006.02.04 11:54

“(ble, nigaliu, nu nigaliu :]])”

Zinoma.Daiktui kuris turetu buti pas tave tarp koju turi susieskoti pinceta ;)

Morandis
2006.02.04 11:51

Sol, nu, kad tu savo bibi daznai kumstyje laikai tai cia jau seniai zinomas faktas.

;]

(ble, nigaliu, nu nigaliu :]])

sol_Invictus
2006.02.04 11:49

Ligoniams saunamieji ginklai NEISDUODAMI ;) Beje man atrodo pas tave per mazi kiausiai jeigu jau prisipazysi kad savo bybio i kumsti negali paimti ;)

Morandis
2006.02.04 11:45

Sol! Tu su savo juodu jumoru lenki pati juodziausia kada egzistavusi blekeri ir pati juodziausia kada istorijoje sukurta porno. Tau ner lygiu, bro!

PS beje tokiems kaip tu as spintoje laikau sautuva. Mhm, mhm. Ir del tokiu kaip tu savo kumsciu ir koju as nenaudoju ;]. Cia lyg tarp kitko. ;]

sol_Invictus
2006.02.04 11:41

Visada prasom ;) 13 spyriu i snuki ir galesime tapti GERIAUSIAIS draugais ;)

P.S Alu isgersiu AS…..

Morandis
2006.02.04 11:37

Sol, tajgi tu esi mano GERIAUSIAS DRAUGAS! tai kam man dar reik kito?!

:D

sol_Invictus
2006.02.04 11:35

Tik po taves tamsta Morandijau… Ir susirasi drauga(NE DRAUGE) nes kaip matau nuobodoka tau vienam prie dezes…

Morandis
2006.02.04 11:32

;] Koks tu juokingas…

sol_Invictus
2006.02.04 11:22

“Apgailetinai atrodai. ;]”
“Sol_Invictusai, geriau kaip ir kad s2 padare prisipazintum, kad bijojei gaut nosin,”

Ei sikniau.Nosin NIEKADA nebijojau gauti.Kam reikedavo tam ir duodavau(buvo ir atvirkstiniu variantu,bet dar NIEKAS neapsauke manes bailiu).Zinai ka??? Uzvaziuosiu i Utena.Ir ALAUS atsivesu.Bet prie duru nepaliksiu(Pats megstu apynelio ekstrakta) turesi pasitenkinti 13 mano kojos smugiu i savo snuki.Samdykis advokata.Ir pabaiki advokatauti “superstarams” nes DAUGUMA ju cia nemegsta…. Avepisos ir mociakrusio hibridas manau puikiai tinka tavo “estetiniam” portretui…

P.S Beje ZASams taip pat… FUCK YOU!!!!!

Morandis
2006.02.04 09:43

Sol_Invictusai, geriau kaip ir kad s2 padare prisipazintum, kad bijojei gaut nosin, tai ir nejau nseket “be pykcio”, kaip kazkada cia skiedei, o nevarytums dbr tos savo demagogijos su fonogramom ir panasiai.

Apgailetinai atrodai. ;]

Helloween
2006.02.03 23:37

geras gitaristas ir su sh… gitara geras. ir nesvarbu ar kubas naudojamas , ar koks preampas

Giedrys
2006.02.03 17:12

Kas del kubu ir gitarinio garso ko gero tiesos Lino zodziuose daug. Bet siaip, Linai, nepamirsk, kad be viso to pas jumis grojo bene geriausi Lietuvos gitaristai, taip, kad geras garsas dar ir is milziniskos patirties ir auksciausio lygio grojimo kokybes.

Widowmaker
2006.02.03 17:07

heh.

sol_Invictus
2006.02.03 16:52

As nesiputosiu ir nesisvaidysiu keiksmazodziais(Cha Cha Cha…Just Joking).Ir nebus jokio pykcio proverzio is mano puses kaip galbut daugelis tikejosi.Bet cia “VIP” asmuo is apverktinos LT pop scenos pats daug priestaravo sau… Dabar jis jau “respectina” tiems apie kuriuos ne taip seniai kalbejo kaip neprogresuojancius ir regeneratus(Ir dar…. pacituociau kai ka is LT spaudos bet manau jog kai reikia labai greitai “uzmerkiamos” akys ir to nematoma).O nepriejau ne del to jog kazko bijau.Bijote JUS.BIJOTE TIESOS… I akis galima daug ka pasakyti(Bet tada viskas tik ir liks tarp dvieju zmoniu)…Bijote viesosios nuomones ir apie save galvojate dar kad esate geriausi.Nors tokiais niekada nebuvote… Ir nebusite… Tikiuosi daugiau niekada nekisite savo nosies i ne savo darza…

P.S O proverzis tai man puikiai suprantamas buvo.Juk uz 20 litu kaina surengus(as pabreziu) SOLINI koncerta daugiau nei 200 zmoniu jus NESURINKTUTE… O kompleksu del Vilniaus gruoiu neturejau ir neturiu.Ir niekas neturejo.Turejote patys,nes vaiksciojote iskele nosis jau tada kaip supisti RockStarai.O apie PORFIRIA(As joje negrojau) tai patyleki geriau sikniau.Beveik visas Vilnius ir didele dalis Lietuvos 1990-1991 metais buvo pamisusi del sios grupes…Labai jau trumpa tavo atmintis…Galetumei ir negerti tiek su Valinsu ir neuostyti kokso…. FUCK YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.P.S

Aiskinimas apie garsa daugiau negu juokingas.Tikriausiai DAUG ismokote per 10 metu grodami su fonograma…

Liuzeris
2006.02.03 16:23

Aha, as irgi esu nusivyles, kad neisgirdau “Ne piena geres, ne nuo pieno ir mirsi”… :)

mindzia
2006.02.03 16:17

Na mano vidurinis pirštas išsprūdo trumpai ir jis nieko nereiškė, papraščiausiai buvo labai didelis energijos protrūkis :)
O šiaip norėčiau padėkot asmeniškai ŽAS’ams už puikų koncertą ir tikiuos, kad kadanors pavyks pamatyt tokiam stiliuj darkart ir ilgesne programa…

Linas
2006.02.03 15:52

Labas dar karta!
Super koncertas. labai gera atmosfera. Tiesa neivienas nemateme to mandarino, bet linksmas gestas! Gerai dirbo garsistai. Buvo siokiu tokiu kliauzu, bet smulkios. Scenoje garsas kiek plaukiodavo bet cia jau ne ziurovu problema! Va tik grupes LT to dar nesuvoke. Atsiprasineja ziurovu uz nesklandumus, derina kazka, laukia. Zurovui tai neidomu. Viskas turi buti smegenyse. Zinai gabalus juk savo mintinai, yra kolegos, zvylgsniai, gestai. galima dirbti neparodant klausytojui kad ne viskas tau patogu. Bet cia su laiku ateis… arba ne:) Kita beda yra ne garsistai o visas tas sudas kuri muzikantai susitempia ant scenos. Ir gerbiamiji, jus saves negirdite nes per procesorius praleistas garsas neprasimusa. Gitaros veliasi ir gaunasi kose. Garsistai cia ne prie ko. gaila buvo ziureti i marshala kuris naudojamas kaip eelementari kolonele! Bet nemokysiu. Nes kazkas jau cia aiskino kad ne taip viskas. Tiesiog paklausykite kaip skambejo ZAS be nieko tik su vietinem marshalu pristavkem ir kaip skambejo visi kiti!

Ziurovai super buvo! Na visi laukia ka paskysiu apie tuos fakus. Na nebuvo ju daug kaip kam labai noretusi. Bet tai normalu. Popso koncertuose susiduriam su tuo paciu! Ir spekite kas juos rodo? Metalo gerbejai! Tipo izdaveme metala! Neizdaveme patikekit! Beje ten rodanciu vuresniu nei 21 nebuvo. O tai yra jaunatviskas radikalizmas. Gal ir as taip daryciau budamas jaunesnis. Tiesa juokingai atrode filmotoje medziagoje kai jie tusinosi prie scenos tik karts nuo karto prisimindavo kad reikia pakelti pirsta:)
Zodziu acu visiems kurie buvo ir mus palaike. Mums to reikejo! Aciu tiems kurie rode fakus! Jusu demesys mums svarbus:)
Tikiuosi dar susitiksime!

Lord Sauron
2006.02.03 13:58

Ehei, Linai, tai kokios nuotaikos anoje barikadų pusėje? Norėtųsi sužinoti, kaip koncertas atrodė jūsų akimis!

svalak
2006.02.03 12:54

ačiū:)

Morandis
2006.02.03 12:44

svalak aha tau irgi respektas uz tai, kad moki daryti copy/paste.

svalak
2006.02.03 12:38

Nu ka respektas uz becenzurini ir atvira be jokiu uzuolanku lindimą į šikną Morandžiui. ;]

Crazyte
2006.02.03 12:32

To Linas> Tamsta meluojate. Per akis meluojate. Jei būtų “giliai px”, tai nebūtų čia šito komentaro… ir viso kito nebūtų… Jei norisi sužinoti, išgirsti, padiskutuoti su kitokia nuomonę apie ŽAS (ypač po FF) turinčiais asmenimis – visada galima pasinaudoti PM, el. paštu, ICQ :) Mielai paaiškinsiu ir kodėl, ir kaip, ir už ką. Galima ir “akis į akį” (suprasti – gyvai), nors nemanau, kad verta. Kai rašau aš dar gerai apmąstau, o pasakyti galiu tiesiai-šviesiai ir tai, ką BŪTENT tuo momentu galvoju :)

Čia paskutinis mano postas šių trijų raidžių tema…

Birutė
2006.02.03 12:30

Ne, Linai, ne PORFIRIA narys buvo Jonas Sol_Invictus. Pats parašys apie tai, manau, nes aš irgi ne visų grupių pavadinimus dabar pamenu.

Morandis
2006.02.03 12:23

Nu ka respektas uz becenzurini ir atvira be jokiu uzuolanku posta Linui. ;]

Linas
2006.02.03 11:45

Hey, Sol_Invictus! Man siaip gyliai px viskas ka tu kalbi ir kodel. Man tik va idomu, juk zadejai ir prieiti per koncerta ir pakalbeti! Tai ko persykai! Ir ko jus visi myzat bent i akis pasiziureti. O sutikti tik bliaunat kaip asylai! Beje kazkas man mynejo, kad tu cia tas is Alytaus. Prfirija vadinotes ar taip? Jei cia tu tai tada su tavim viskas aisku! Jau anais laikais jautete kompleksa pries Vilniaus grupes. ka ten vilniaus, visos LT. Zinai kokia tavo beda, kad tik tu vienas viska zinai ir esi geriausias. jau tada taip buvo ir liko, deja. Su tokia filosofija ir komentuosi kitu gyvenimus internete visa likusi gyvenima. gero smaukymo tau internetiniuose pazinciu puslapiuose!Respect visiems tikriems metalams!
Viskas zjbalino jusu cia tarpusavio gincai.

Linkejimai nuo ZAS

Widowmaker
2006.02.03 09:49

Ateitų žmonių, tačiau vieni jie negrotų:

1.Neorganizuotų jie konco, jokiu būdu.
2.UUndergroundo organizatoriai kviestų bent dvi kitas grupes. Festivaliai yra mūsų tradicija ;-)
3.Jei koncą organizuotų labiau prasisukęs plačiosios scenos veikėjas (turintis pakankamai ryšių medijoje), tai kartu su ŽAS grotų keletas lengvesnių “roko” grupių. Koncas tikrai nevyktų Mulen Ruže ;-)

ŽAS nėra UUndergroundas

sol_Invictus
2006.02.02 17:51

Zasu gynejams ;) Siaip jau pxxx buvo tas ju pasirodymas(beveik nemaciau ir neidomu ka jie dare su publika) bet vat man smalsu pasidare kiek zmoniu ateitu i solini siu “zvaigzdziu” koncerta tame paciame Mulen Ruze??? Galvojate nors puse tiek kiek buvo FF??? Jeigu surinktu nors 200 zmoniu(kuo LABAI ABEJOJU) manau tai jiems butu DIDELIS pasisekimas…STAI TAU IR ZVAIGZDES…. O koncertas ir reportazas liuks…

MarelisMansonas
2006.02.02 15:07

wisu pirma tai dar karta dekoju thundertalams uz nemokama yejima y konca!…apie zasus gerai parasei! juos ziauriai prowokawo publika net gaila ju buwo. speju kad daugiau y undergroundo koncus jie newarys.labiausiai aisku patiko ossastoriumai, zasai (nors ant zasu labiausiai wisi lojo bet maciau kad dax*ja chebros jie tebepatiko) ir aisku thundertale.apie pirmas grupes na gal dar isskyrus shadowdance galiu pasakyt tik tiek – triuksmas…

s2
2006.02.02 01:56

dar neperskaičiau, bet..

| vieniem garsas buvo prastas, kitiems geras, tretiem
| vidutinis, turbut tai priklausie nuo pakelto alaus kiekio:)

tik viena iš asmeninių dedamųjų. dar dvi svarbios yra stovėjimo taškas salėje ir ausų jautrumas.

taran
2006.02.01 22:12

px tas velavimas , pats koncertas tikrai afigienas buvo.aisku , garsistai – kitas klausimas.
dar karta dekui organizatoriams!

Dunkelheit
2006.02.01 20:17

Aciu uz reporta, Lord Sauron, linksmai skaitesi ir visiskai nevarginanciai:).

“O per mandragorą šalia garsistų stovėjau, tai įgarsinimu nesiskundžiau. Net nustebau paskaitęs forumą kitą dieną… ”
As paklauses zmoniu susidariau ispudi, vieniem garsas buvo prastas, kitiems geras, tretiem vidutinis, turbut tai priklausie nuo pakelto alaus kiekio:)

Nepenthe
2006.02.01 17:35

man taip pat patiko straipsnis, nes apie daugeli koncerto aspektu taip pat pasakyciau ;)

Lord Sauron
2006.02.01 14:54

Birute – exactly! Taip, čia mano subjektyvi nuomone ir būtų didžiausia klaida pakišti ją skaitytojams kaip vienintelę objektyvią ir nepajudinamą tiesą. Aš visada specialiai akcentuoju, kai tai tik IMO ;)

odium
2006.02.01 12:35

jap, reportažas liuks. stilius labai užkabinantis. o tų “atpirkimo ožių” visada buvo ir bus. lietuviai mes tokie esam – net jei ir viskas yra super, būtinai atrasim bent mažmožį, ant kurio reiktų paburnoti:)

burn
2006.02.01 12:31

fainas staripnis :)

svalak
2006.02.01 11:50

Visai patiko man tas reportažas:)
O per mandragorą šalia garsistų stovėjau, tai įgarsinimu nesiskundžiau. Net nustebau paskaitęs forumą kitą dieną…

Liuzeris
2006.02.01 11:46

Birute teisi, buvo 856 zmones :))

Birutė
2006.02.01 11:09

1. Žmonių buvo virš 850, patikėkit, “buhalteriai” skaičiuoti moka ir turi savus metodus.
2. Taip, buvo ir daugiau vėluojančių koncertų, kuriuose galbūt dar labiau peršalęs (o gal ir perkaitęs ) gerbiamas Lordas ir nedalyvavo.
3. Visai mes ne atpirkimo ožiai, nes jau seniai nebekreipiam dėmesio į panašius kaltinimus ir tiesiog dirbam savo darbą. Būsiu matyt dalį pykčio iš Crazytės perimusi, nes pasakysiu: kai kas loja, kai kas eina (manau, daugelis žinot šią patarlę).
4. Jei jau visko matę ir kur kas labiau už daugelį ant scenos buvusių grupių patyrę muzikantai salėje ir scenos kampe bestovėdami sakė, kad garsas buvo pakankamai geras, tai tada aš geriau nieko neatsakysiu į kaltinimus garso operatoriams. O tai dar teks susikauti su visai ne tos svorio kategorijos asmenimis.

Išvada: kad ir kas berašytų apžvalgą, karaliauja jo didenybė subjektyvumas. Ir ypač jis akcentuojamas tais stebuklngais žodelyčiais: aš, mano, man, mane, manimi, manyje… Nebijok, sėdimoji, bent viena iš Ferrumo nemuš tavęs, ką jau ten…

Crazyte
2006.02.01 10:49

Jei kas muš – ginsim :)

O šiaip pagaliau reportas apie FF “pagal mane”, nes skaitant kai kuriuos kitus, pradėjau manyti, kad ne tam koncerte buvau :)

Tik prisiregistravę vartotojai gali rašyti komentarus